Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Mokotów +2)
Piaseczno
Mysiadło
Nowa Iwiczna
Józefosław
Konstancin-Jeziorna
Julianów
Głosków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję pomoc w nauce  dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.  Mam licencjat z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, studia magisterskie z pedagogiki ogólnej i psychoprofilaktyki oraz studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Posiadam ponad 10 -letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Obecnie pracuję jako pedagog specjalny w szkole podstawowej. Jestem osobą cierpliwą i życzliwą. Serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Polecam tę nauczycielkę! Cierpliwa i rzetelna, pomogła mi nadrobić zaległości z matematyki i angielskiego do tego stopnia, że w końcu polubiłem oba te przedmioty :) pozdrawiam serdecznie panią Bernadettę!

Bernadetta

Bardzo dziękuję za tak pozytywną ocenę mojej pracy;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.