Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Zapraszam do nauki języka hiszpańskiego z native speakerem z doświadczeniem.Urodziłem się w Hiszpanii, pochodzę z przepieknego miasta Granada.Jestem architektem,studiowałem w Hiszpanii i we Francji.

Alhambra to warowny zespół pałacowy w Granadzie,który w 1984 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.Jeżeli chcesz poznać język, kulture zwyczaje i tradycje.Dowiedzieć się czegos o pięknej Granadzie…Zapraszam do kontaktu.

Porozumiewam się także biegle w języku francuskim i angielskim. Aktualnie odkrywam that Polish don`t bite(że język polski nie gryzie)

Gwarantuję miłą atmosferę i szybkie postępy w nauce.
Wystawiam faktury VAT.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Korzystam także z Whatsappa :
tel +34689754770

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.