Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Białystok (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 45 min

Karol

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Opis ogłoszenia

Chcesz przygotować się do egzaminu?
Masz duże braki?
Nauczyciel Cię nie lubi?
Wszystko umiesz w domu, ale z klasówek masz jedynki?
Wszystko umiesz na korepetycjach, ale w domu Ci nie idzie?
Nie masz wyobraźni przestrzennej?
Nie rozumiesz poleceń?

Jeśli coś pasuje do Ciebie, to znaczy, że dobrze trafiłeś.

Skuteczna nauka matematyki wymaga przede wszystkim tego, żeby zmusić ucznia do myślenia. Nie wyręczać go, nie dawać gotowych rozwiązań,pozwolić mu popełniać błędy. Matematyka to nie historia, nie uczymy się jej leżąc i czytając książkę. Potrzebny jest trening rozwiązywania zadań.Uczeń musi systematycznie odrabiać pracę domową, bo tylko wtedy trwale zapamięta dany materiał.Nie można się zrażać niepowodzeniami, często trzeba wracać do danego tematu i próbować raz jeszcze.

Na mojej lekcji dogłębnie przedstawię Ci dane zagadnienie, następnie to Ty będziesz rozwiązywał zadania,a ja będę Cię jedynie naprowadzał, następnie dostaniesz zadania do samodzielnego rozwiązania w domu. Posiadam ogromną bazę zadań, bazuję na najlepszych zbiorach na rynku.
Dzięki mnie zaoszczędzisz mnóstwo czasu na zastanawianiu, co będzie, szukaniu zadań, wybieraniu odpowiednich filmów do nauki, ponieważ ja już z doświadczenia wiem, co pojawia się na egzaminach i na czym skupiają się nauczyciele podczas sprawdzianów.
Zadzwoń a ja zajmę się całą resztą.

Jestem młodym nauczycielem, pasjonatem matematyki. Uczę w szkole prywatnej. Mam 7 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji. Na ten moment średnia moich uczniów z matury wynosi 73.9%, a wielu z nich uczyło się tylko aby zdać.
Przygotowałem już 21 osób do odbywającego się od dwóch lat egzaminu 8-klasisty. Średni wynik to 69.6%

Oferuję:
1. Kurs maturalny
2. Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty
3. Nadrobienie zaległości z przedmiotu oraz jego zrozumienie
4. Pomoc w odrabianiu pracy domowej
5. Naukę do sprawdzianów, kartkówek

Prowadze również zajęcia online z wykorzystaniem nowoczesnej wirtualnej tablicy oraz komunikatora głosowego.

Cena 60 zł za 45 minut.
Możliwe lekcje  w grupach 2-3 osobowych, ze stawka do uzgodnienia.

Mozliwa lekcja u mojej pracownicy w cenie 50zl za 60min.

Dogodna lokalizacja w centrum Białegostoku

Telefon: 531 929 963
Gdy nie odbieram, proszę o pozostawienie wiadomości.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 02.2016
Politechnika Białostocka
Inżynier
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Progres line
Jestem nauczyielem matematyki w szkole prywatnej "Progres line"
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Zaczęłam przychodzić na korepetycje przy 18% z matury próbnej. Po ukończeniu korepetycji, na głównej maturze było 56%. Polecam serdecznie :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Serdecznie polecam, bez pana Karola nie zdałbym egzaminu maturalnego z matematyki. Swietnie tłumaczy, poświęca dużo czasu.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Bardzo serdecznie POLECAM wszystkim Pana Karola. Profesjonalista w każdym calu. Wszystko doskonale wytłumaczone. Efekt- egzamin ósmoklasisty zdany na 93%.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Bardzo profesjonalne podejście, godzina zajęć mijała bardzo szybko. Dzięki Panu Karolowi wiele się nauczyłem przez co napisałem bardzo dobrze egzamin z matematyki.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Bardzo serdecznie wszystkim polecam! Karol jest bardzo cierpliwy, przejrzyście tłumaczy zadania i jest dokładny w tym co robi. Zawsze możesz liczyć na sprawdzenie pracy domowej nawet jeżeli nie masz jak przyjść na korepetycje, czy też pomoc w zrobieniu jej. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Polecam WSZYSTKIM pana Karola! Profesjonalny, a zarazem sympatyczny i wyluzowany; nie było wrażenia pośpiechu z materiałem ani presji, a przerabiałam prawie całe liceum w 4 miesiące. Matura zdana na 94% tylko dzięki zaangażowaniu i pomocy Karola! Tłumaczy bardzo ciekawie, obrazowo i widać, że po prostu uwielbia matematykę. Sprawił, że momentami zaczęłam żałować wcześniejszego braku zaangażowania i głębszego poznania tego przedmiotu. Naprawdę polubiłam matematykę, polecam!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Matura z tym Panem to formalność, dzięki niemu zrozumiałem że matematyka jest łatwa i przyjemna. Na egzamin wszedłem bardzo dobrze przygotowany i pewny siebie co poskutkowalo uzyskaniem 74%.Jestem bardzo mu wdzięczny za poświęcony czas i nauki i naprawdę gorąco polecam bo lepiej trafić nie można!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Super! Maturka z matmy poszła na 74%! ❤️ Jest luźna atmosfera i dużo logicznego myślenia

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Bardzo polecam. Uczęszczałem w tamtym roku i poprawiłem oceny. Korepetycje ciekawe, w luźnej atmosferze.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Przygodę z Panem Karolem zacząłem w listopadzie ubiegłego roku, podczas 3 roku nauki w liceum. Moje wyniki z matematyki nie były zadowalające, jednak pierwsze efekty pracy z Karolem przyszły bardzo szybko. W ciągu zaledwie 2 miesięcy, moje oceny podskoczyły z 2 na 4, natomiast egzamin dojrzałości z matematyki udało mi się ukończyć z wynikiem 82 %. Karol potrafił w sposób jasny i rzetelny przekazać wiedzę.
Polecam go z całego serca. Najlepszy korepetytor z matematyki w Białymstoku.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Uczęszczam na zajecia do Pana Karola już od 3 lat. Oceny cały czas oscylują wokól 4-5. Pan bardzo mily i kontaktowy, nie ma problemu z przeniesieniem zajec. Polecam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Bardzo Dobre korepetycje. Syn zdał bez problemów, dodatkowo polubił przedmiot. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji . Pan Karol nieszablonowym podejściem i doświadczeniem pomógł synowi podwoić wynik z egzaminu ośmioklasisty względem próbnego.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Szczerze polecam Pana Karola jako korepetytora. W krótkim czasie działa cuda. Nauczył mojego syna, który zdał maturę z matematyki na 84% ( próbne szły mu dużo gorzej ).

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Rzetelny i sumienny człowiek, zawsze dobrze przygotowany do zajęć. Moja pyskata i niewdzięczna córka skutecznie zniechęcała do siebie kolejnych korepetytorów, przez co miałem duże obawy o jej udane zaliczenie matury. Na całe szczęście trafiłem na tego człowieka, który potrawifił do niej dotrzeć, uświadomić oraz zachęcić do nauki. Dżesika szybko poprawiła swoje oceny i poszła nawet na studia techniczne, czego bym się nigdy po niej nie spodziewał. Korepetytor godny szczerego polecenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.