Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Język hiszpański jest moją największą pasją, a dzień bez hiszpańskiego uważam za dzień stracony! :P Ukończyłam studia I stopnia z iberystyki, a obecnie jestem na studiach II stopnia. Chętnie udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego :)

Wierzę, że regularne powtórki przynoszą najlepsze rezultaty dlatego na moich zajęciach przewiduję systematyczne powtarzanie materiału.

Ponadto przygotowuję i przesyłam wszelkie potrzebne materiały, inspiracje oraz informacje o tym, jak się uczyć :) Jestem wielką fanką uczenia się z wykorzystaniem mnemotechnik. Chętnie podzielę się metodami efektywnej nauki i przedstawię przeróżne techniki nauki języka - każdy znajdzie coś dla siebie. W ten sposób uczymy się szybciej, a wiedza zostaje w głowach na dłużej. :)

Na zajęciach online wspólnie robimy notatkę z zajęć w ‘wirtualnym zeszycie’, więc uczeń ma dostęp do treści zrealizowanych na lekcji od razu i na zawsze. 

Oprócz tego każdy uczeń ma dostęp do przygotowanych przeze mnie zestawów w aplikacji Quizlet. 

Jeśli tylko uczeń ma ochotę, na zajęciach możemy zrealizować materiał, który go interesuje (np. słownictwo z Harrego Pottera, nauka na podstawie wybranego serialu, samochody lub cokolwiek innego) w języku hiszpańskim. 

Zapraszam na darmową lekcję próbną, która nie jest zobowiązująca. Poznamy się oraz porozmawiamy o szczegółach. 

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek11:00 - 12:00
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2020
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Licencjat
Iberystyka
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Magister
Hispanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.