CON-TESTO Agnieszka Michniewska

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Skórzewo
Poznań (Junikowo +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Buongiorno a tutti!

Zapraszam na indywidualne lekcje języka włoskiego online na wszystkich poziomach zaawansowania. 
Pasja i duże doświadczenie pozwalają mi tworzyć kursy spersonalizowane, znakomicie przygotowujące klientów do zadań wymagających znajomości języka i kultury Włoch. Bez stresu i z przekonaniem, iż podczas lekcji można ująć we włoskie słowa wszystko to, co w duszy gra. Z lekko opowiedzianą gramatyką jako narzędziem ułatwiającym rozumienie, co się w języku dzieje oraz materiałami motywującymi do samodzielnego eksplorowania zagadnień z lekcji. Energicznie i cierpliwie zarazem. 

Włoski w biznesie: praktyczne słownictwo i dialogi podczas podróży służbowej, targów, prezentacji ofert itd., z elementami kultury Włoch

Włoski dla turystów: słownictwo ogólne, dialogi na wakacjach, kultura i sztuka Włoch

Korepetycje: przygotowanie do matury oraz pomoc uczniom i studentom w opanowaniu bieżącego materiału

Saluti, a presto!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota08:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

CON-TESTO Agnieszka Michniewska
Koleżeńska, 32
60-185 Skórzewo
NIP: 5581719243

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 06.2010
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia Włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2022

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba, z elastycznym podejściem do ucznia. Wykazuje dużo zrozumienia i cierpliwości, ale objaśnia aż do skutku. Tłumaczy to czego inni nie potrafili. Zawsze znajduje czas i dobre słowo. Pełen profesjonalizm, polecam.

avatar
Kama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Pani Agnieszka jest doświadczonym nauczycielem z doskonałym podejściem do ucznia. Od początku zajęć była nić porozumienia. Pani Agnieszka bardzo dobrze i dogłębnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne, chętnie poszerza tematykę zajęć o poboczne tematy. Zgodnie z zainteresowaniem i potrzebami ucznia poprowadzi lekcje, rozwijając słownictwo. Jednocześnie w ciekawy sposób przybliży codzienne zachowania Włochów i kulturę włoską. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2022

Lekcje języka włoskiego w miłej i sympatycznej atmosferze. Pani Agnieszka jest bardzo cierpliwą osobą, co przy mojej dysleksji i związanych z nią trudnościach w nauce języków obcych jest niezwykle istotne. Zajęcia dostosowane są do moich potrzeb, oczekiwań i możliwości.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2022

Przed przeprowadzka do Włoch najpierw korzystała moja córka potem ja . Córka(11 lat) korzysta z każdej okazji możliwości rozmowy z Panią Agnieszka . Mega pomocna cierpliwa wymagająca nauczycielka z nie codziennym podejściem do ucznia . Nie da się opisać kilkoma słowami jak bardzo kompetentna to osoba . Nie przychodzą mi go głowy żadne minusy .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.