Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Poznań (Górczyn)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Julia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Jako, iż jestem studentką filologii germańskiej, a język niemiecki to moja pasja, z miłą chęcią pomogę w nauce tego języka.

Posiadam 6-letnie doświadczenie.

Z chęcią pomogę w wytłumaczeniu poszczególnych partii materiału, przygotuję do kartkówki/sprawdzianu, bądź egzaminu maturalnego.

Stawiam na poznanie języka i zrozumienie jego zasad. Posiadam wszelskie materiały do nauki, magazyny i książki w jezyku niemieckim, aby uczyć się nie tylko tego co jest w szkole, lecz poszerzać swoje horyzonty. Szczególny nacisk kładę również na wymowę języka. Jest to bardzo istotne do tego, aby rozumieć język i zostać w nim zrozumianym.

Po więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny, bądź wiadomość przez e-korepetycje.
Cena dotyczy godziny zegarowej (60min). Zajęcia odbywają się u mnie ( niedaleko pętli Górczyn) lub u ucznia (do ceny należy doliczyć koszt dojazdu) jeśli mieszka w pobliżu. 

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
02.2016
Goethe Zertifikat B1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Fantastyczne zajęcia z fantastyczna osobą. Doskonałe podejście zarówno do dzieciaków, jak i młodzieży. Zaległosci w szkole bardzo szybko nadrobione. Jestem bardzo zadowolona! Polecam!!

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Korepetycje z Julią bardzo wspomogły moje dzieci w nauce i utrwalaniu przerobionego materiału. Poza tym można było liczyć na pomoc w odrabianiu lekcji albo na wytłumaczenie materiału w inny sposób niż to ma miejsce w szkole. Poza tym cała ta inwestycja w korepetycje przyniosła wymierne korzyści w postaci poprawy ocen z języka angielskiego. POLECAM :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2016

nie spotkałam jeszcze tak miłej i sympatycznej osoby jak Julia. Moja córa jest bardzo zadowolona z tego jak uczy nasza Julcia. Bardzo solidna osoba, Gorąco polecamy!!!!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2015

Osoba godna polecenia

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2015

Pełen profesjonalizm! Pani Julia uczy jedno z moich dzieci i jak napisano wyżej jesteśmy bardzo zadowoleni!! Pozdrawiam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2015

Polecam każdemu kto ma problemy z nauką języków! Nauka z Julką to sama przyjemność! Lekcje są ciekawe, a zaległości nadrobiłam w ekspresowym tempie. POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.