Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język polski30 / 60 min

Izabela

Opis ogłoszenia

Witam :)
Opierając się na bogatych doświadczeniach w nauce języków obcych (angielski,niemiecki) proponuję specjalne zajęcia języka polskiego dla obcokrajowców jak i Polaków polegające na rozbudzeniu umiejętności komunikacji, nawiązywania relacji,czy odnalezienia się w danych okolicznościach. Studiuję w szkole teatralnej,gdzie mamy zajęcia z fonetykii i  logopedii, a także pracuję czynnie jako konferanjserka i aktorka,dlatego też skupiam się na poprawnych akcentach i dykcji,która pozwoli swobodnie porozumieć się z drugim człowiekiem.
Chętnie pomogę też przy nauce tekstu na konkurs recytatorski ;)
Lekcje przeprowadzam online.
Zapraszam serdecznie !!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.