BeEducated Beata Hablutzel

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Tczew
Pruszcz Gdański
Warszawa
Płock
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

EFEKTYWNE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE I W KAMERALNYCH GRUPACH

Chcesz nadrobić zaległości? Poszerzyć swoją wiedzę? A może właśnie teraz rozpocząć przygotowania do matury?

  • Profesjonalne korepetycje z chemii na 100%
  • Cechuje mnie doświadczenie, profesjonalizm, pasja do nauczania
  • Oferuję skuteczną pomoc w przygotowaniu do matury, przygotowanie do konkursów (m.in konkursu kuratoryjnego) oraz przygotowanie do sprawdzianów, nadrabianie zaległości
  • Zajęcia stacjonarne odbywają się w Gdańsku, ponadto możesz uczyć się ze mną online skąd tylko chcesz! 

Kim jestem?

Jestem absolwentką chemii z tytułem magistra oraz przygotowaniem pedagogicznym. Nauczanie to moja pasja, której oddaję się z pełnym zaangażowaniem. Od 9 lat skutecznie pomagam Uczniom będącym na każdym szczeblu edukacji. Wielu z nich jest aktualnie studentami medycyny, stomatologii, farmacji oraz pokrewnych kierunków. Najwyższy wynik uzyskany przez moich maturzystów w ostatnich latach to: w 2021 roku to aż 98% w 2022 to 87% a w 2023 to 95% (zachęcam do przeczytania opinii).

W czym mogę Ci pomóc?

Chcesz skutecznie przygotować się do matury? Z przyjemnością Ci w tym pomogę. Specjalizuję się we współpracy z osobami przygotowującymi się do matury. Posiadam opracowany kurs maturalny.  W ramach współpracy zapewniam wszystkie materiały dydaktyczne  m.in:

  1. Opracowany plan powtórzenia treści programowych.
  2. Materiały zawierające podstawy teoretyczne.
  3. Różnorodne zadania z obowiązującego zakresu na każdym poziomie trudności (maturalne oraz analogiczne do zadań maturalnych- starannie przemyślane) wraz z kluczem odpowiedzi, który udostępniam (aby nauka była skuteczna również po zajęciach).
  4. Testy po każdym omówionym dziale tematycznym (bardzo ważne, aby sprawdzić nad czym jeszcze trzeba popracować) sprawdzane przeze mnie po zajęciach (zgodnie z zasadami obowiązującymi na egzaminie). 
  5. Lekcje nagrane (dodatkowo).
  6. Próbna matura.

Wszystko po to, abyś był/a w 100% przygotowany/a do matury . To także mój cel! Ja daję z siebie 100%, a od moich uczniów wymagam tego samego.  
Zalecana długość zajęć w przypadku przygotowania do matury to 90 minut raz lub dwa razy w tygodniu.
Ponadto z przyjemnością pomagam w przygotowaniu do konkursu wygraj indeks PG (moi Uczniowie są szczęśliwymi laureatami) do konkursu kuratoryjnego oraz w opanowaniu materiału do innych egzaminów i sprawdzianów. 

Czy warto nawiązać ze mną współpracę?

Jestem przekonana, że nieustanny rozwój i zdobyte doświadczeniegwarancją efektywnej współpracy. Skuteczność moich zajęć potwierdzają wystawione opinie. Zachęcam do zapoznania się z nimi. 

Co mogę Ci zagwarantować?

Gwarantuję bezstresową atmosferę sprzyjającą nauce oraz profesjonalne i indywidualne podejście. Bez względu na to, czego potrzebujesz otrzymasz skuteczną pomoc.

Od czego uzależniona jest cena zajęć?

W ramach współpracy możliwe są zajęcia indywidualne oraz w grupach. Stacjonarnie lub online. W przypadku zajęć grupowych możesz zabrać ze sobą koleżankę lub kolegę.  Zajęcia grupowe są równie efektywne i bardzo motywują do systematycznej nauki. Ceny zajęć kształtują się następująco:

1 os. 140zł/60min    
2 os. 100zł/60min     
3 os.  80zł/60min     
4 os.  60zł/60min      

Gdzie odbywają się zajęcia stacjonarne?

Zajęcia odbywają się w "sercu" Gdańskiej Moreny ul. Franciszka Rakoczego 11. Bezpośredni dojazd autobusami linii: 127, 129, 130, 131, 162, 184, 210, 227, 262, 283 oraz tramwajami 10, 12. Ponadto istnieje możliwość uczestniczenia w zajęciach online, które są równie efektywne.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu.

Serdecznie zapraszam!

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 69
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Z całego serca mogę polecić zajęcia u Pani Beaty. Lekcje były prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani Beatka cierpliwie i sumiennie wyjaśniała wszystko co było niezrozumiałe i nauczyła mnie wielu nowych zagadnień. Dzięki pomocy Pani Beaty byłem w stanie poprawić wynik z 52% na 83% i dostać się na wymarzone studia. Nauczyciel z powołania :)

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo dziękuję Tomek za tak pozytywną opinię. Jestem dumna, że mogłam uczyć tak cudowną osobę jak Ty:) Życzę powodzenia na zasłużonej medycynie!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2023

Bardzo polecam zajęcia u Pani Beaty. Dzięki cotygodniowym zajęciom udało mi się poprawić wynik matury z chemii z 67% na 90% i dodatkowo na nowo polubiłam się z chemią. Pani Beata wykazywała się ogromnym zaangażowaniem i indywidualne traktowała wszystkie zagadnienia tak aby jak najlepiej przekazać wiedzę. Przygotowała mnie do matury w taki sposób że nic mnie nie zaskoczyło a rozwiązywanie arkuszy stalo się wręcz przyjemne. Bardzo żałuje że nie trafiłam do Pani Beaty wcześniej w trakcie liceum. Polecam zajęcia naprawdę całym sercem.

BeEducated Beata Hablutzel

Karolinko bardzo się cieszę, że mogłyśmy razem współpracować. Jestem szczęśliwa, że mogłam Ci pomóc! Gratuluję przyszłej Pani doktor! Wynik w 100% zasłużony! Brawo!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2023

Na korepetycje u Pani Beatki zapisałam się pod koniec drugiej klasy liceum. Chemia była wtedy moim największym zmartwieniem. Z lekcji w szkole nie wynosiłam zupełnie nic; miałam wrażenie, że wyjątków do spamiętania jest więcej niż reguł, a do tego żadne wyniki obliczeniowe nie zgadzały się z odpowiedziami! W pierwszym roku naszej współpracy zdecydowałam się na indywidualne zajęcia, które były strzałem w dziesiątkę. Pani Beata indywidualnie dobrała tok pracy do moich potrzeb i pomogła mi nadrobić braki oraz wyjaśnić wszystkie wątpliwości. W roku maturalnym miałam pewność, że chcę kontynuować naukę w Be Educated, jednakże tym razem zdecydowałam się na zajęcia grupowe. Poziom grupy był ujednolicony, dzięki czemu praca przebiegała stałym tempem i nikt nie zostawał w tyle. Plan maturalny był opracowany bardzo profesjonalnie, na zajęciach omówiliśmy wszystkie zagadnienia i przerobiliśmy wszystkie typy zadań egzaminacyjnych. Podchodząc do matury byłam już spokojna: chemia stała się moim ulubionym przedmiotem, a ja byłam doskonale przygotowana. Otrzymałam wynik 95% z rozszerzenia, co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia. Serdecznie polecam korepetycje u Pani Beaty każdemu, kto liczy na podobny wynik na swoim arkuszu!

BeEducated Beata Hablutzel

Agatko dziękuję Ci za nasze 2 lata współpracy i za obdarzone zaufanie. To była ogromna przyjemność współpracy z Tobą! Jestem z Ciebie bardzo dumna! 95% to cudowny wynik! Życzę Ci jeszcze większych sukcesów na studiach! Powodzenia!!!:)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2023

Na zajęcia do Pani Beatki zaczęłam chodzić na początku 3 klasy liceum. Wówczas nie lubiłam chemii i miałam ogromne zaległości. Jednak dzięki zaangażowaniu i kompetencji Pani Beatki w kilka miesięcy przerobiłyśmy materiał z calej 3 klasy i wcześniej zaczęłyśmy powtórki do matury. Dzięki Pani Beatce zrozumialam ten przedmiot, polubiłam go i nauka stała się dla mnie przyjemnością. Duże ilości zadań z różnych zbiorów i wartościowe merytorycznie prezentacje, a przede wszystkim umiejetność przekazywania wiedzy przez Panią Beatkę sprawiły, że napisałam maturę z chemii na 92% i dostałam się na wszystkie uczelnie na które aplikowałam na kierunek lekarski. Dzięki Pani spełniło się moje największe marzenie i nie potrafię słowami opisać mojej wdzięczności za Pani pomoc. Pani Beatka to nie tylko wspaniała nauczycielka, która kocha swoja prace, ale tez cudowna osoba, która motywuje i wspiera. Jeśli ktoś chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu chemii, pokochać ten przedmiot i dostać się na wymarzone studia to lekcje z Panią Beatka są bez wątpienia najlepszą opcją.

BeEducated Beata Hablutzel

Aluś nadal podtrzymuję to, że możesz być inspiracją i przykładem dla innych. Jestem pod wrażeniem Twojej ambicji, uporu, wytrwałości i pracy którą włożyłaś. To wszystko co zrobiłaś przełożyło się na ten cudowny wynik! Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w twoich przygotowaniach do matury! Życzę Ci samych sukcesów na zasłużonej medycynie!:))

avatar
Małgosia i Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2023

Pani Beatka to super nauczyciel , który w pracę z uczniem wkłada przede wszystkim swoje serce i pasję. Córka Maja chodziła na lekcje do pani Beatki parę miesięcy i dzięki zajęciom przede wszystkim poszerzyła swoją wiedzę z chemii, a czekające ją egzaminy zdała tak jak mogła najlepiej, uzyskując wysokie miejsce w województwie pomorskim . Lekcje z panią Beatką przebiegały za każdym razem w miłej atmosferze. Pani Beatka zawsze uśmiechnięta , pogodna , wykazuje się ogromną cierpliwością w stosunku do ucznia , przez co nawet bardzo skomplikowane zagadnienia okazują się proste. Maja bardzo lubiła lekcje prowadzone przez panią Beatkę. Jako mama zapalonej młodej chemiczki z całego serca mogę polecić panią Beatkę, a jednoczenie podziękować za ogrom pracy , cierpliwości, życzliwości i uśmiechu , który zawsze gościł na twarzy pani Beatki.

BeEducated Beata Hablutzel

Pani Małgosiu bardzo dziękuję za taką pozytywną opinię! Życzę powodzenia w dalszej edukacji Mai w wymarzonym liceum! Do zobaczenia! :)

avatar
zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2022

Dzięki lekcjom z Panią Beatą lepiej zrozumiałam chemię i nauczyłam się rozwiązywać zadania maturalne co ułatwiło mi dostanie się na wymarzony kierunek studiów medycznych. Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze, polecam wszystkim maturzystom.

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo dziękuję i gratuluję przyszłej Pani Doktor! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2022

Po paru miesiącach intensywnej nauki (gdzie trafiłam pod skrzydła Pani Beaty dosyć późno) udało nam się przebrnąć przez całą podstawę programową i napisać maturę na ładny wynik. Najważniejsze dla mnie w tym wszystkim było to, że w końcu przestałam uczyć się chemii na pamięć, a robienie zadań stało dla mnie przyjemnością. Serdecznie polecam Panią Beatę, gdyż jest bardzo zaangażowaną i przemiłą osobą :)

BeEducated Beata Hablutzel

Paulinka jesteś osobą z niesamowitym potencjałem! Dziękuję za ten czas spędzony na zajęciach i życzę powodzenia w realizacji Twoich planów!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Dzięki pomocy Pani Beaty udało mi się poprawić maturę z chemii na wynik 83%. Pani Beata jest wspaniałą nauczycielką, dla której nie ma głupich pytań. Zawsze otrzymywałam na wszystkie rzetelne odpowiedzi i każdy problem Pani Beata potrafiła mi logicznie wyjaśnić, a zanim przeszłyśmy do kolejnego tematu, Pani Beata upewniała się, że zrozumiałam poprzedni. Zajęcia z Panią Beatą to sama przyjemność, bardzo polecam!

BeEducated Beata Hablutzel

Dokładnie tak Olu - dla mnie ma głupich pytań! :)
Jestem z Ciebie baaardzo dumna i wierzę że będziesz cudownym lekarzem. Powodzenia na medycynie! :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Po roku intensywnej nauki we wspaniałej atmosferze, przy pysznej kawie i ogromnej cierpliwości Pani Beaty udało mi się poszerzyć swoją chemiczną wiedzę i dokładnie przyswoić materiał, co zaowocowało poprawą wyniku matury z chemii aż o 30 punktów procentowych, co samo w sobie jest najlepszym świadectwem jej profesjonalizmu i zaangażowania. W trakcie zajęć wszelakie wątpliwości natury chemicznej zostawały błyskawicznie rozwiewane, a nawet najtrudniejsze zadania wytłumaczone w bardzo przejrzysty sposób. Dzięki zajeciom z Panią Beatą udało mi się naprawdę polubić chemię, a zadania maturalne stały się przyjemnością i całkiem niezłą rozrywką, a nie tylko przykrym obowiązkiem :)

BeEducated Beata Hablutzel

Zuzia bardzo dziękuję za świetną współpracę i jestem
Ciebie dumna! Gratuluję wspaniałego wyniku (87%)!!! Jesteś dowodem na to, że pracowitość, sumienność połączona z talentem przynosi oczekiwany rezultat! :) Powodzenia na medycynie!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Miałam przyjemność pracować z Panią Beatą przez całą klasę maturalną, dzięki czemu zawdzięczam naprawdę wiele. Pani Beata jest cierpliwym, kompetentnym i przesympatycznym nauczycielem, z którym nauka chemii jest prawdziwą przyjemnością:) Ogromnie polecam!!

BeEducated Beata Hablutzel

Martuś bardzo dziękuję! Lekcje z Tobą to była ogromna przyjemność. Byłaś zawsze przygotowana i chętna do pracy. Jestem pewna, że uda się spełnić Twoje marzenia, bo na to zasługujesz! :)

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Z Panią Beatą miałam przyjemność mieć lekcje 5 lat i po tym czasie mogę z cała pewnością stwierdzić’ że jest ona najsympatyczniejszą nauczycielką jaką spotkałam. Jest niezwykle cierpliwa, potrafi wszystko jasno wytłumaczyć a atmosfera podczas lekcji zawsze była bardzo miła. Dzięki Pani Beatce chemia stała się dla mnie prostym i ciekawym przedmiotem

BeEducated Beata Hablutzel

Marianko byłam pewna, że napiszesz świetnie maturę! Gratuluję bardzo wysokiego wyniku, 85% to naprawdę świetny rezultat! Teraz to Ty możesz wybierać uczelnie na której chcesz studiować medycynę! :) Dziękuję za te kilka lat owocnej współpracy i za obdarzone zaufanie! P.s więcej wiary w siebie przyszła Pani doktor! :D

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Z panią Beatą miałam przyjemność pracować dwa lata, jest ona najlepszą korepetytorką jaką znam, bardzo pozytywna i kochana, ma dużo cierpliwości i potrafi wytłumaczyć wszystko krok po kroku. Dzięki niej lekcje w szkole zaczęły być o wiele bardziej zrozumiałe, a chemia stała się moim ulubionym przedmiotem. Polecam ją z całego serca.

BeEducated Beata Hablutzel

Oliweczko Kochana bardzo się cieszę, że mogłyśmy razem pracować te 2 lata! To była ogromna przyjemność! Życzę Ci podjęcia dobrej decyzji odnośnie wyboru kierunku studiów! Jestem pewna, że dostaniesz się tam gdzie chcesz! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2022

Pani Beata to najlepsza nauczycielka z jaką kiedykolwiek miałam okazje się uczyć. Pomimo mojego początkowego zniechęcenia do przedmiotu na lekcje zawsze wyczekiwałam z niecierpliwością. Już na pierwszych zajęciach można stwierdzić, że jest to nauczycielka z prawdziwego zdarzenia, taka jaką każdy chciałby spotkać na swojej drodze. Swoim cudownym poczuciem humoru i zaradnością jest w stanie pomoc każdemu kto tego potrzebuje!

BeEducated Beata Hablutzel

Kasiu dziękuję i życzę powodzenia w dalszej edukacji! :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Pani Beatka to cudotworczyni w swoim fachu !! W moich oczach jest mistrzynią !! Moja córka ma 16 lat , niestety w tym roku nie zdała z chemi , tak właśnie trafiła do Pani Beatki . Dodam iż córka nie potrafiła ani nie rozumiała nic kompletnie a Pani Beatka miała mniej niż 2 miesiące aby jej wytłumaczyć cały rok i jakoś ja przygotować do egzaminu … udało się !!! Pani Beatka dokonała niezwykłego !!!! Moja córka zdała i to z bardzo dobrym wynikiem !!!!! Była tak doskonale przygotowana przez Panią Beatka . Nie każdy korepetytor potrafi wytłumaczyć , wiem to z doświadczenia ..a tutaj wiem , ze nie zmarnowała ani minuty spędzonej na korepetycjach !!!!Ogromne brawa i serdeczne podziękowania dla Pani Beatki !!!jest cudotworczynia w swoim fachu!!polecam na 1000%

BeEducated Beata Hablutzel

Pani Dorotko cieszę się, że mogłam pomóc! :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Zacząłem uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Panią Beatę w 2 semestrze II klasy licealnej. Pamiętam, że jednym z pierwszych tematów, które wspólnie przerobiliśmy były redoxy, niby dział niezwykle prosty, ale mój licealny nauczyciel słabo go wytłumaczył, w związku z czym poprosiłem o przedstawienie sposobu stosowanego przez Panią Beatę . Po wspólnym przerobieniu kilku przykładów, bez problemu zrozumiałem jak wykonuje się takie zadania. Tłumaczenie przedstawione przez Panią Beatę było bardzo klarowne i łatwe do zrozumienia. Następne bloki tematyczne, które wspólnie przerabialiśmy, były równie dobrze wytłumaczone, a po każdym z nich następował krótki test, niezbędny do zaliczenia, przez co bardzo motywujący do nauki. Po zrealizowaniu wszystkich działów, wspólnie z Panią przeszliśmy do rozwiązywania arkuszy CKE, a następnie do niezliczonych innych arkuszy(różnych wydawnictw). Dzięki tak usilnej pracy udało mi się uzyskać na maturze z chemii wynik 93%, dzięki czemu dostałem się na mój wymarzony kierunek, czyli medycynę. Jest to zasługa, w bardzo dużej części, Pani Beaty, której energia do wspólnej pracy była niewyczerpywalna. Wszystkim osobom, których marzeniem jest dostać się na wymarzone studia lub potrzebują osoby, która w przystępny sposób wytłumaczy dane zagadnienie, serdecznie polecam korepetycję prowadzone przez Panią Beatę.

BeEducated Beata Hablutzel

Wiktor jestem z Ciebie dumna! Jeszcze raz bardzo dziękuję za współpracę i życzę mnóstwa sukcesów na wymarzonej medycynie! :)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Pani Beata to świetny nauczyciel! Na zajęciach panuje niezwykle miła atmosfera. Pani Beata jest bardzo serdeczną osobą z ogromną wiedzą . Materiał i charakter prowadzonych zajęć jest dopasowany do wiedzy ucznia. Dzięki korepetycjom z Beatą pokochałam chemię. Polecam każdemu kto liczy na wysoki wynik na maturze z chemii!

BeEducated Beata Hablutzel

Nina jestem z Ciebie bardzo dumna i bardzo wierzę w Twoje plany! :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Pani magister Beata Hablutzel - najlepsza nauczycielka udzielająca korepetycji z Chemii, z którą miałem okazję współpracować. Jestem osobą niezbyt pracowitą (leniwą), przez co mój pierwszy wynik z egzaminu maturalnego z Chemii był niesatysfakcjonujący. Postanowiłem znaleźć dobrego nauczyciela. W moim przypadku potrzebowałem korepetytora, który by gonił mnie do roboty, który by dążył do zrealizowania materiału bardziej ode mnie, dla którego Chemia jest czymś bardziej, niż szkolnym przedmiotem. Właśnie taką osobą okazała się pani mgr Beata Hablutzel. Z polecenia znajomej postanowiłem zapisać się na korepetycje do pani Beaty.
Bloki tematyczne były rozbite na kilka lekcji, po których zawsze czekał sprawdzian (obowiązkowy do zaliczenia), który silnie motywował do systematycznej nauki. Przed zajęciami zawsze dobra kawa przy luźnej rozmowie, co pomagało odświeżyć umysł i przystąpić do nauki. W niecałe pół roku przerobiliśmy cały zakres materiału i przystąpiliśmy do robienia matur. Robienie zadań na lekcji, późniejsze utrwalanie poprzez pracę domową zrobiło swoje. Przestało mi brakować czasu, robiłem matury w 2 godziny z przydzielonych trzech, za każdym razem uzyskując wysoki wynik (~90%). Matura zrobiła się bzdurą, więc bez żadnego problemu poprawiłem swój wynik, o którym rok temu nawet nie mogłem marzyć.
Pani Beata to nauczycielka, która da wszystko, czego potrzebujesz, potrafiąca wytłumaczyć Chemię nawet humanistom. Jest osobą, której na twoich sukcesach zależy bardziej, niż Tobie samemu. Lekcje z nią będę wspominał do końca życia. Zdecydowanie polecam każdemu, kto dąży do uzyskania trzycyfrowego wyniku z egzaminu.

BeEducated Beata Hablutzel

To prawda- najważniejsze są dla mnie wasze sukcesy! Cieszę się, że udało się poprawić maturę i dziękuję za pyszne ciasto! ;) Jeszcze raz życzę powodzenia w dalszej edukacji oraz satysfakcji z wybranej drogi zawodowej!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

W tym roku udało mi się uzyskać z matury z chemii 98%. Za mój sukces w dużej mierze odpowiada Pani Beata, która cierpliwie tłumaczyła mi wszystkie skomplikowane zagadnienia oraz pokazała proste metody rozwiązywania trudnych zadań. Pani Beata posiada również ogromną wiedzę chemiczną, dzięki której potrafi odpowiedzieć na niemal każde pytanie dotyczące chemii. Ponadto do każdego maturalnego zagadnienia Pani Beata ma przygotowane liczne własne materiały oraz niestandardowe zadania czyli dokładnie takie jakie pojawiają się na maturze z chemii. Dlatego też bardzo gorąco polecam wszystkim zajęcia z Panią Beatą gdyż znacząco zwiększają one szanse na maturalny sukces i dostanie się na wymarzone studia.

BeEducated Beata Hablutzel

Dawid jestem z Ciebie bardzo dumna! Jestem pewna, że będziesz wspaniałym lekarzem!
Z całego serca życzę powodzenia na zasłużonej medycynie! :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

W tym roku poprawiałam maturę z chemii. Zajęcia na nowo pozwoliły mi pokochać ten przedmiot. Pani Beata świetnie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia. Do ucznia podchodzi z cierpliwością i życzliwością dzięki czemu z niecierpliwością czekałam na każde zajęcia. W przeciągu niecałego roku przerobiłam z Panią Betą cały materiał do matury a także przerobiłam masę różnych matur.
Pani Beata jest wymagającą korepetytorką, dąży do tego aby każdy jej "podopieczny" poznał materiał na 100%. Przygotowane notatki oraz zadania do każdego działu również pomogły mi w nauce.
Z całego serca polecam zajęcia z Panią Beatą.

BeEducated Beata Hablutzel

Kinga bardzo się cieszę, że mogłyśmy razem współpracować. Cieszę się, że udało się podwyższyć wynik z matury i mam nadzieję, że będzie wystarczający na medycynę:) Życzę powodzenia w dalszej edukacji!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Pani Beata, w bardzo miłej atmosferze tłumaczy trudniejsze zagadnienia z chemii, ma świetne podejście do ucznia!:) Serdecznie polecam przyszłym maturzystom zajęcia z Panią Beatą

BeEducated Beata Hablutzel

Michalina zajęcia z Tobą były również dla mnie przyjemnością:) Życzę powodzenia na wymarzonych studiach i realizacji wszystkich zamierzonych celów!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Beaty. W tym roku poprawiałam maturę i dzięki tym zajęciom zaczęłam rozumieć chemię, a nie uczyć się zagadnień na pamięć. Pani Beata ma bardzo dobre podejście do uczniów, jest wyrozumiała i do każdego podchodzi personalnie. Polecam :)

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo dziękuje Zuzia i życzę powodzenia w dalszej edukacji! :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Nie mogłyśmy trafić lepiej.Pani Beatka to ciepła i bardzo kompetentna korepetytorka chemii .Gwarancja bardzo dobrego przygotowania do egzaminów.Polecam wszystkim

BeEducated Beata Hablutzel

Pani Renatko bardzo dziękuję i jeszcze raz gratuluję Wice uzyskania tytułu finalisty! Współpraca była wspaniała, jestem bardzo dumna! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2021

Zajęcia z Panią Beatą były wspaniałe. Przez 5 miesięcy nauczyłam się więcej z chemii, niż przez 1,5 roku w szkole. Na spotkaniach zawsze jest miła atmosfera. Wszystko ma Pani przećwiczone i przygotowane dla uczniów. Z całego serca polecam wszystkim tym, którzy naprawdę chcą się nauczyć chemii i porządnie przygotować do matury.

BeEducated Beata Hablutzel

Natalko, bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię, zajęcia z Tobą były wspaniałe! Jestem przekonana, że bardzo dużo osiągniesz w życiu zawodowym z takim potencjałem! :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2020

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Beaty. Bardzo miła atmosfera i nacisk na zrozumienie tematu pozwoliły mi nadrobić zaległości z chemii. Zagwarantowane duża ilość materiałów i zadań oraz ogromne zaangażowanie ze strony Pani. Jest najlepszą nauczycielką chemii, u której się uczyłam.

BeEducated Beata Hablutzel

Laura, masz ogromny potencjał i bardzo Ci dziękuję! Czytanie takiej opinii motywuje mnie, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją "misję"- tak, dla mnie to misja a nie tylko praca;)
Życzę wszystkiego wspaniałego na dalszej drodze zawodowej i spełnienia realizacji swoich planów! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Polecam Panią Beatę z całego serca. Przerobiłyśmy wszystko co trzeba - od teorii przez zadania aż po wszystkie arkusze zarówno z CKE jak i próbne (ciężko zliczyć ile ich było). Dzięki tym korepetycjom poczułam się naprawdę przygotowana. Nie wspomnę o naprawdę miłej atmosferze i satysfakcji z napisanej matury :)

BeEducated Beata Hablutzel

Gratuluję wysokiego wyniku (87%!!!) z matury! :D Dziękuję przyszłej Pani Doktor za wspólnie przygotowania które zaowocowały tak ogromnym sukcesem! Jestem bardzo dumna!!! <3

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Nikt tak dobrze nie uczy chemii jak Beata. Każde zagadnienie tłumaczy cierpliwie i do skutku. Bardzo polecam!

BeEducated Beata Hablutzel

Dziękuję bardzo Olu za świetną współpracę :) Gratuluję wysokiego wyniku z matury, dzięki któremu napewno dostaniesz się na medycynę! Życzę dalszych sukcesów!!! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Beatą! Przemiła atmosfera na zajęciach, ale przede wszystkim ogrom wiedzy, przekazywany w prosty i zrozumiały sposób :D

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo dziękuję i życzę mnóstwa sukcesów w dalszej edukacji! :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Zacząłem brać korepetycje w 2 klasie liceum, żeby trochę podciągnąć się w zakresie chemii. Nie myślałem jednak, że dzięki lekcji z Panią Beatą będę w stanie dostać się do finału konkursu chemicznego organizowanego przez Politechnikę Gdańską! Przyjazne podejście do ucznia, mnogość materiałów, umiejętność przekazania wiedzy, oraz świetna atmosfera. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić Panią Beatę jako korepetytorkę!

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo dziękuję Konrad za owocną współpracę i życzę dalszych sukcesów! :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pani Beaty! Zaraziła mnie pasją do chemii i przekazała ogrom wiedzy w bardzo krótkim czasie. Dostajemy mnóstwo rozmaitych materiałów z różnych źródeł. Na każde zajęcia chodzę z chęci, nie z przymusu i przede wszystkim bez stresu :) Na pewno będzie mi ich brakowało po zakończonej nauce. Pani Beata bardzo motywuje miłymi słowami oraz jest bardzo cierpliwa. Przez wszystkie lata nauki nigdy nie spotkałam się z tak dobrą nauczycielką!

BeEducated Beata Hablutzel

Milenka, bardzo dziękuję! <3
Jesteś dowodem na to, że ambicja połączona z systematyczną i wytrwałą pracą to droga do sukcesu! :D
Jestem przeszczęśliwa, że juz teraz piszesz próbne arkusze na ponad 90%! :)
To tylko zapewnia mnie, że wynik z matury będzie równie wysoki jak poziom Twojej satysfakcji! :))

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Polecam Panią Beatę, ponieważ w krótkim czasie, szczegółowo i zrozumiale potrafi przekazywać swoją wiedzę. Na zajęciach przerabiamy zadania z różnych zbiorów i matur, które nie są już dla mnie takim wyzwaniem jak na początku. Moim zdaniem Pani Beata to idealna korepetytorka

BeEducated Beata Hablutzel

Patrycja, bardzo dziękuję! :)
Jestem bardzo zadowolona z Twoich postępów :D
Wierzę, że stać Cię na wysoki wynik w czerwcu, bo udowadniasz mi to na każdych zajęciach! :))

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Gorąco polecam korepetycje u Pani Beatki! Jest przesympatyczną osobą a atmosfera na zajęciach jest swobodna i bezstresowa. Wszystkie zagadnienia są dokładnie omawiane i utrwalane w postaci dużej ilości zadań. W ciągu kilku miesięcy pomogła mi opanować szeroki zakres materiału i przede wszystkim sprawić, ze na nowo polubiłam chemię. Przerobiłyśmy bardzo dużo zadań maturalnych na zajęciach, a oprócz tego Pani Beatka zachęca do samodzielnej pracy w domu i udostępnia super zadania i materiały. Polecam wszystkim, którzy chcą się dobrze przygotować na egzaminie i doceniają nauczycieli, którzy bardzo dużo dają od siebie ale jednocześnie wymagają od ucznia. Dla mnie to jest najlepsza opcja!

BeEducated Beata Hablutzel

Olu, bardzo dziękuję! :)
Przed nami jeszcze trochę pracy i liczę na wysoki wynik z matury! :D

avatar
Nikola Bednaruk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Nie ma lepszej pani korepetytorki od chemii jak pani Beata ,świetnie tłumaczy . Nigdy nie myślałam ze polubię się z chemią ,lecz pani Beata zmieniła to . Z góry polecam panią Beatę ;))

BeEducated Beata Hablutzel

Dziękuję bardzo Nikola!
Do zobaczenia na kolejnych zajęciach :)

avatar
inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

szczerze polecam, lekcje na naprawde wysokim poziomie. nie sadzilam ze chemie da sie polubic jednak pani Beacie udalo sie zmienic moje zdanie:))

BeEducated Beata Hablutzel

Dziękuję bardzo Inga!
A współpraca z Tobą to czysta przyjemność :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Panią Beatą!
Dzięki niej polubiłam chemie na nowo i zrozumiałam najtrudniejsze zagadnienia. Zajęcia zawsze mijają w przemiłej atmosferze.
Polecam z całego serca :)

BeEducated Beata Hablutzel

Cała przyjemność po mojej stronie! :) Dziękuję! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Bardzo polecam Beatę. Jest to osoba niezwykle miła, pomocna, z dużą wiedzą. Podchodzi indywidualnie do swojego ucznia, bardzo cierpliwie i dobrze tłumaczy, za jej sprawą wszystko się rozjaśnia. :)

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo dziękuję i gratuluję zdanego egzaminu na 5!!! :-)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Serdecznie polecam Panią Beatę. Zajęcia zawsze odbywały się w miłej atmosferze przy kawce lub herbacie, materiały były przygotowywane pod moje potrzeby i zawsze była możliwość znalezienia odpowiedniego terminu oraz godziny spotkania. Co najważniejsze zawsze umiała mi wytłumaczyć dane zadanie, zagadnienie czy też rozwiązać powstały problem. Nigdy nie było problemu aby wrócić do danego działu lub powtórzyć go kilka razy.Dzięki pomocy oraz motywacji ze strony Pani Beaty czułam się przygotowana do tegorocznej matury ,byłam wstanie rozwiązać wiele zadań i uzyskać dobry wynik.
Gorąco polecam!

BeEducated Beata Hablutzel

Olu, bardzo dziękuję za naszą owocną współpracę. ;) Jestem z Ciebie bardzo dumna! Cieszę się, że osiągnęłaś satysfakcjonujący wynik z matury! Życzę mnóstwa sukcesów na studiach i zawsze służę pomocą! Pozdrawiam cieplutko :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Na zajęciach z panią Beatą można zawsze liczyć na miłą atmosferę przy kawce lub herbatce, dobrze dobrane materiały i możliwość wyboru dogodnego dla ucznia i nauczyciela terminu. Najważniejsze jednak jest to, że pani Beata to cierpliwa i kompetentna osoba, która potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej opornym trudne zagadnienia i nigdy nie patrzy na ucznia z góry, jak to robią niektórzy nauczyciele. W kwestii odwoływania czy przekładania terminów korepetycji też jest bardzo elastyczna. Bez pomocy pani Beaty prawdopodobnie nie byłabym w stanie zrobić na maturze wielu zadań, a tak szybko się z nimi uwinęłam i wyszłam z sali z uśmiechem satysfakcji ;D Gorąco polecam! <3

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo dziękuję za tyle miłych słów i za obdarzone zaufanie,na którym opierała się nasza 3-letnia współpraca :) Jestem pewna, że wynik z matury będzie równie wysoki jak poziom Twojej satysfakcji :) Pozdrawiam cieplutko!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Pani jest bardzo miła. Wytłumaczyła mi trudne zagadnienia, których nigdy nie rozumiałam. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo proszę ;) pozdrawiam serdecznie

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Jeżeli szukasz dobrej korepetytorki to zdecydowanie polecam Panią Beatę!
Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, a cały materiał jest przekazany prostym i zrozumiałym językiem (co jest dziś rzadkością).
Dzięki niej pokochałam chemię i wybrałam kierunek biologiczno-chemiczny w wymarzonym liceum.
Z całego serca polecam Panią Beatę bo bardzo trudno znaleźć korepetytorke z tak dużym talentem!

BeEducated Beata Hablutzel

Dziękuję bardzo ! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Pani Beata jest świetną nauczycielką, potrafi w interesujący sposób przekazać wiedzę a cały materiał okazuje się być banalnie prosty :) Można przyjść z wszystkimi problemami dotyczącymi chemii nawet tymi najbardziej banalnymi, a materiały które dostaję są bardzo przejrzyste oraz pomagają mi utrwalić dostarczoną wiedzę, Z całego serca polecam korepetycje u Pani Beaty :)

BeEducated Beata Hablutzel

Dziękuję bardzo Kasiu! :) Do zobaczenia na kolejnych zajęciach :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Jestem mamą tegorocznego absolwenta gimnazjum. Polecam z całego serca Panią Beatę. Jest cudownym nauczycielem i pedagogiem, ma wspaniałe podejście do ucznia, nauki, ocean cierpliwości i dar nauczania. Mój syn z ucznia miernego, bojącego się chemii koniec roku kończył 6 na świadectwie i świetnymi wynikami z egzaminu gimnazjalnego. Polecam Panią Beatkę dla każdego, kto potrzebuje wsparcia z chemii. Jest świetnym nauczycielem, ale również wspaniałym człowiekiem. Szkoda, że nie ma więcej takich nauczycieli. Pani Beatko dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam gorąco. Anna Świątkowska

BeEducated Beata Hablutzel

Pani Aniu bardzo dziękuję za tyle miłych słów i jednocześnie bardzo się cieszę,że mogłam współpracować z Kacprem :) Pozdrawiam serdecznie

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Z całego serca polecam korepetycje z Panią Beatą. Jest osobą sympatyczną i rzetelną, trudne kwestie potrafi wyjaśnić w bardzo przystępny sposób. Zapewnia dużo materiałów i zadań z chemii. Wszystkie terminy zajęć można dogodnie ustalić. Dzięki niej chemia przestała być dla mnie problemem. :)

BeEducated Beata Hablutzel

Zajęcia z taką zdolną uczennicą to czysta przyjemność! Jeszcze raz gratuluję wysokiego wyniku i życzę powodzenia na wymarzonych studiach! :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Pani Beata przekazuje wiedzę w sposób jasny i zrozumiały. Zawsze ma przygotowane materiały. Lekcje odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.
Jest bardzo cierpliwa i zawsze znajdzie sposób aby wytłumaczyć mi najbardziej zawiłe zagadnienia. Jeśli masz jakikolwiek problem z chemią Ona go rozwiąże.:-)

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :) Do zobaczenia po wakacjach ;)

avatar
DOMINIKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Pani Beatka jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Wiedzę którą posiada przekazuje bardzo cierpliwiei zrozumiale. Polecam zajęcia z Panią Beatką i zapewniam 100% zadowolenie.

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii, ja również jestem zadowolona z efektów naszej pracy :) Pozdrawiam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Pani Beata to nauczycielka bardzo cierpliwa i empatyczna, posiadająca imponującą wiedzę z chemii. Bardzo zrozumiale potrafi przedstawić materiał i go wytłumaczyć. Na jej zajęciach panuje miła i spokojna atmosfera.

Dzięki Pani Beacie polubiłam i nauczyłam się czy jest Chemia :)

BeEducated Beata Hablutzel

Dziękuję za tak pozytywną opinię. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna,że mogłyśmy razem pracować :) Bardzo dziękuję!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Dzięki Pani Beacie nie dość że podciągnąłem swoje oceny z chemii, to jeszcze bardzo ten przedmiot polubiłem. Co konsekwencją było to że wystartowałem już w dwóch konkursach chemicznych. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Beatą!!

BeEducated Beata Hablutzel

Piotr jestem z Ciebie bardzo dumna, a zajęcia z takim uczniem to czysta przyjemność! Pozdrawiam :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Dzięki lekcjom z panią Beatą udało mi się zdobyć 87% z matury z chemii w 2017 roku :) Materiał jest dobrze rozplanowany na cały rok i zadania przygotowywane przez panią Beatę są różnorodne.

BeEducated Beata Hablutzel

Gratuluję wysokiego wyniku i życzę powodzenia na medycynie! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Pani Beata to profesjonalna i kompetentna osoba. Zawsze punktualna i gotowa do pomocy w każdej dziedzinie chemii. Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Beatą i bardzo polecam rozpoczęcie współpracy komuś, kto chce porządnie przygotować się to matury!

BeEducated Beata Hablutzel

Dziękuję bardzo Natalia i gratuluję dostania się na studia! :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Dziękuje Pani Beato za poświęcony czas i zaangażowanie, które przeniosło się na solidne przygotowanie do matury w wyniku czego udało się uzyskać wynik na bardzo wysokim poziomie!!
Serdecznie polecam Panią Beatę!!!

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo dziękuję i gratuluję!!! :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Pani Beata przygotowuje na każde zajęcia materiały potrzebne do uzupełnienia wiedzy i cierpliwie tłumaczy wszystkie zagadnienia. Zadania przygotowywane przez Panią Beatę umożliwiają sukcesywne i zorganizowane przygotowanie do matury z chemii. Polecam korepetycje z Panią Beatą!

BeEducated Beata Hablutzel

Bardzo dziękuję :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Beatą. W niecały rok udało mi się znacznie poprawić stan mojej wiedzy chemicznej i uzupełnić braki z zeszłych lat. Pani Beata jest kompetentna, dobrze przygotowana i uśmiechnięta. Na lekcjach zawsze panuje miła i sprzyjające nauce atmosfera. :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Świetne lekcje, Beata jest bardzo cierpliwa i potrafi w łatwy sposób wytłumaczyć trudne zagadnienia! Zawsze miła atmosfera i bezstresowe zajęcia. Beata ma b. dużo zadań, które udostępnia uczniom, dzięki, którym łatwo można opanować dany dział chemii :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

dzięki Pani Beacie mój syn napisał egzamin poprawkowy na 5! Wiedza, cierpliwość i kompetencje - to sprawia ze Pani Beata jest osobą godną polecenia! Jeśli masz problem z chemia - nie znajdziesz nikogo lepszego! Jeszcze raz dziękuje za to, ze sprawiła Pani, iż chemia przestała być niezrozumiała dla mojego syna!

avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2016

Wszystko ok, z zerowego poziomu wiedzy z chemii udało mi się nauczyć bardzo dużo w krótkim czasie :) A do tego zawsze miła atmosfera. Polecam!

avatar
Maciej i Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Śmiało polecam. Osoba kompetentna, cierpliwa i w prosty sposób tłumaczy materiał. Pani Beata jest również osobą bardzo kontaktową co bardzo ułatwia relacje z nieśmiałymi uczniami. 100% zadowolenia w przystępnej cenie.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Pani Beata posiada duże zdolności pedagogiczne oraz sporą wiedzę z dziedziny chemii. Moja córka miała problemy z tym przedmiotem, ale po jednej lekcji u Pani Beaty, napisała sprawdzian z chemii na czwórkę. Korepetytorka potrafiła dopasować swój grafik zajęć do grafiku mojej córki i umówiłyśmy się jeszcze na kilka lekcji. Pani Beato! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2016

Jeżeli masz problem z chemia to nie ma lepszej korepetytorki niż Beata:) Każde zagadnienie te proste jak i te bardziej zawiłe jest dobrze wytłumaczone, że nawet najbardziej oporny umysł zrozumie o co w tym wszystkim chodzi :D Nie ważne czy szykujesz się na maturę czy inne testy u Beaty masz gwarancję dobrego przygotowania :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2015

Beata świetnie tłumaczy materiał. Zawsze na lekcjach jest miła i radosna atmosfera. Ma świetne poczucie humoru i dużo cierpliwości. Zawsze słuy pomocą i dodatkowymi materiałami. Mleko też ma dobre. Polecam z całego serca !

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2015

Jak dla mnie świetna korepetytorka . Potrafi wytłumaczyć zrozumiale dany materiał , chociaż wcześniej był on dla mnie "czarną magią" . Beata umie , tak przekazać wiedze, że nawet podczas rozmowy przez telefon jest w stanie wytłumaczyć daną partie materiału czy wytłumaczyć zadania. Jak uczyć sie chemii to tylko z Beatą. Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Bardzo dobra korepetytorka! Nawet najbardziej zawiłe zagadnienia stają się proste, dodatkowo zajęcia prowadzone są w świetnej atmosferze. Zdecydowanie polecam wszystkim osobom, które mają jakiekolwiek problemy z chemią :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2015

Miła,kompetentna i cierpliwa. Dzięki Beacie napisałem maturę z chemii ze świetnym rezultatem, mimo że zaczynałem bez żadnej wiedzy o tym przedmiocie. Polecam zajęcia u tej korepetytorki każdemu kto ma problemy z chemią :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2015

Bardzo dobra korepetytorka! Dobrze i cierpliwie tłumaczy, daje wiele zadań do ćwiczenia w domu, udostępnia dodatkowe materiały, świetna atmosfera lekcji- zdecydowanie polecam :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2015

Przemiła osoba a przede wszystkim świetna korepetytorka,najlepsza jaka miałam :). Bardzo angażuje sie w zajęcia, wysyła mnóstwo zadań z rożnych zbiorów. Nie ma zajec opartych tylko na operonie- co mnie niezmiernie cieszy:) ponadto atmosfera jest bardzo przyjemna :) z całego serca polecam korepetycje u tej Pani,na pewno bedziesz zadowolony;)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2015

Bardzo polecam najlepszą korepetytorkę z chemii! :)
Dzięki Pani Beacie poprawiłam sprawdzian z jedynki na piątkę, co najlepiej pokazuje, jak dobrą jest korepetytorką. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a materiał jest bardzo przystępnie tłumaczony. Potrzebując pomocy z chemii, na pewno zadzwonię do Pani Beaty :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2014

Najlepsza korepetytorka jaką miałam. W bardzo prosty i szybki sposób tłumaczy wszystkie trudne zagadnienia. Nawet jeśli się nie wie czegoś co już naprawdę powinno się wiedzieć ;] Zajęcia są efektywne i prowadzone w naprawde przemiłej atmosferze. Sztywna zasada uczeń - nauczyciel została obalona przy gorącej kawie. Szczerze polecam ;]

avatar
adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2014

Bardzo dobra korepetytorka! Przystępnie tłumaczy materiał, zaangażowana i pomocna, miła atmosfera na lekcji, gorąco polecam:)

BeEducated Beata Hablutzel

Aduś dziękuję za opinię, z Tobą wspaniale się współpracuje i bardzo się cieszę, że mogę pomagać. :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2014

Jeśli szukasz dobrego korepetytora to właśnie znalazłeś ! Wszytko jest jasno tłumaczone, przy miłej atmosferze. Istna profuzja wiedzy !!! w pozytywnym znaczeniu tego słowa :P Zdecydowanie polecam ;)

BeEducated Beata Hablutzel

Polecam się na przyszłość. ;)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2014

Zawsze miałem problemy z chemią, a odkąd korzystam z lekcji Pani Beaty zaliczam każdą klasówkę bez problemów. Do tego tak niska cena za taką pomoc i zaangażowanie. Bardzo polecam!

BeEducated Beata Hablutzel

Dziękuję bardzo Arku. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2014

Bardzo dobra korepetytorka, w bardzo prosty i przystępny sposób wytłumaczyła mi ten przedmiot, który wcześniej był dla mnie czarną magią. Polecam :)

BeEducated Beata Hablutzel

Cieszę się, że to co było najważniejsze zrealizowałyśmy. Dziękuję za opinię. ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.