dr n. biol. Sylwia Bębnowska-Dębczak Advanced Biology Coaching

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Online
Łódź (chojny)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

PRACOWNIA BIOLOGICZNA + DOKTOR nauk biologicznych =SUKCES!!! Witam serdecznie jestem doktorem nauk biologicznych z doświadczeniem w pracy z młodzieżą zarówno jako nauczyciel jak i korepetytor. Zapraszam do mojej pracowni w której będziecie mieli okazje zgłębiać świat biologii nie tylko z książek ale również pracując na licznych preparatach mikroskopowych i eksponatach biologicznych. Zapewniam wszystkie materiały dydaktyczne, testy, sprawdziany, arkusze maturalne wszystko w cenie zajęć! W czasie zajęć udostępniam autorskie prezentacje multimedialne pozwalające lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia.

Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie bądź w grupach 2-4 osobowych wedle Waszych upodobań.

Oferuję pomoc z biologii iw ramach przygotowań do matury na obydwu poziomach oraz na wszystkich pozostałych poziomach edukacji (tj. szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum) w miłej atmosferze zrozumienia i bez zbędnego stresu ;) Oferuję również przygotowanie do EGZAMINU ZINTEGROWANEGO NA STUDIA MEDYCZNE DLA CUDZOZIEMCÓW. Korepetycje odbywają się wyłącznie u mnie w Łodzi bądż okolicach Tuszyn lasu.

Serdecznie zapraszam!!!
Kontakt telefoniczny 606 484 000

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

dr n. biol. Sylwia Bębnowska-Dębczak Advanced Biology Coaching
Myśliwska 7/29
93-519 Łódź
NIP: 729-251-49-55

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 03.2011
Uniwersytet Łódźki
Doktor
Biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2023

Wysoki wyniki matury z biologii zawdzięczam całkowicie Pani Sylwii! Na zajęciach panuje miła atmosfera i rozwiązuje się bardzo dużo zadań. Dzięki czemu można wypracować sobie regularność i nauczyć się formować odpowiedzi do zadań otwartych w odpowiedni sposób. Pani Sylwia jest świetna nauczycielką i ma indywidualne podejście do ucznia, dzięki czemu każdy może poczuć się wyjątkowy i zmotywowany do nauki.
To był prawdziwy zaszczyt i przyjemność przygotować się się matury i poznać Panią Sylwię. Bardzo polecam !!!

dr n. biol. Sylwia Bębnowska-Dębczak Advanced Biology Coaching

Dziękuje Zosiu, oby więcej takich uczniów ! Życzę CI wielu sukcesów w życiu na każdym polu!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Sylwii! Pełen profesjonalizm, duża wiedza, przemiła atmosfera oraz świetne, indywidualne podejście do ucznia zagwarantowały mi możliwość spokojnego napisania matury z biologii na wysoki wynik. Co istotne, dzięki zajęciom poszerzyła się również moja wiedza praktyczna, której nie sposób uzyskać z podręczników.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Jeśli zdawanie egzaminu maturalnego z biologii wywołuje przerażenie. Pani Sylwia będzie idealnym wyborem, by tego strachu się skutecznie pozbyć. Jest to osoba niezwykle ciepła, a zarazem konkretna. Efektem tego połączenia, jest cudowna atmosfera na zajęciach i przystępnie wytłumaczone, nawet najbardziej skomplikowane, biologiczne zagadnienia. Pani Sylwia jest osobą o ogromnej wiedzy, ale przede wszystkim jest pasjonatką swojej dziedziny. Tą pasją zaraża do nauki i pracy każdego swojego ucznia. Jeśli ktoś rozważa pisanie matury z biologii na poziomie rozszerzonym, to korepetycje u pani Sylwii będą doskonałym wyborem! Poleca zadowolona, tegoroczna maturzystka :))

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Wysoki wynik z matury zawdzięczam w pełni Pani Sylwii! Swoją pasję i pozytywną energię przekazuje swoim uczniom sprawiając, że zajęcia to czysta przyjemność. Materiał przejrzyście wyjaśniony i skrupulatnie przerobiony pozwala nie tylko na zrozumienie zagadnień maturalnych, ale również poszerza spojrzenie na otaczającą nas przyrodę. Pani Sylwia bardzo dba żeby każdy temat został faktycznie zrozumiany, a żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Zapewnia dostęp do prezentacji oraz książek zawierających ilustracje i schematy dużo lesze niż te w podręcznikach szkolnych, a gdy tylko to możliwe tłumaczy na przygotowanych preparatach oraz umożliwia samodzielne przeprowadzenie doświadczeń. Dziękuje Pani Sylwii z całego serca, będzie mi z pewnością brakowało naszych zajęć ❤️ Polecam serdecznie każdemu maturzyście, bo lepiej trafić nie można :)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Serdecznie polecam Panią Sylwię każdemu komu zależy na porządnym przygotowaniu do matury w przemiłej atmosferze! Każdy temat został wytłumaczony co do najmniejszego szczegółu a zajęcia pokazały mi zależności, powiązania i logiczne części biologii o których nie bylo mowy w szkole! Prezentacje Pani Sylwii zawierają ogromnie pomocne schematy i rysunki niedostępne w szkolnych podręcznikach. Ilość przerabianych na lekcjach zadań dodatkowo przyczynia się do zrozumienia „przepisu” na klucz maturalny. Jeszcze raz naprawdę polecam, nie wyobrażam sobie nauki do matury samemu, bez Pani Sylwii mój wynik bylby o kilkadziesiąt procent niższy! Dostalam się bez problemu na wymarzone studia i bardzo milo wspominam przygotowywanie do matury:))

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Nie mogłabym sobie wyobrazić matury bez Pani Sylwii. Każdy temat, którego nie rozumiałam w szkole, był wytłumaczony od A do Z na korepetycjach. Nie stresowałam się zajęciami, a to bardzo ważne, bo trzeba mieć dobry kontakt z nauczycielem. Do nauki online, są przygotowane prezentacje, zadania z każdego działu, które pomagają nam w utrwaleniu materiału i nauce logicznego myślenia - bo na tym głównie opiera się matura. W chwilach załamania przed maturą miałam ogromne wsparcie ze strony Pani Sylwii. Nigdy nie przestawała we mnie wierzyć. Jeśli chcesz napisać maturę z biologii i uzyskać wysoki wynik, to bez Pani Sylwii ani rusz!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Bardzo miło wspominam zajęcia. Trzeba zacząć od tego, że Pani Sylwia jest niezwykle ciepłą osobą i pełną energii. Dla uczniów ma przygotowaną pełną bazę dydaktyczną. Rozwiązuje się masę zadań, które umożliwiają wypracowanie regularności w nauce oraz odpowiednie formowanie odpowiedzi. Co uważam za wielki plus, że jeśli w zdaniach pojawiają się jakieś nieznane zagadnienia - zawsze zostają wytłumaczone. Można też dowiedzieć się wielu ciekawostek. Poza tym uczymy się z naprawdę ładnych i dobrze przygotowanych prezentacji, które cieszą oko i ułatwiają zapamiętywanie. Pani Sylwia pokazuje również rożnego rodzaju eksponaty, jak np rodzaje plech mchów. Na zajęciach zajmujemy się również mikroskopowaniem. Ogólnie rzecz biorąc jest wszystko, czego potrzeba, aby móc poczuć biologię całym sercem. Osobiście, rzeczą, którą będę najlepiej wspominać, jest wiara Pani Sylwii w nas. Trudno to opisać, ale wierzcie lub nie (a najlepiej sami się przekonajcie), że wierzy w swoich uczniów całym sercem i wystarczy chwile z nią porozmawiać, żeby poczuć, że matura będzie wasza i napiszecie ją na milion procent. ❤️

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Myśle, że lepszych zajęć z biologii nie mogłam sobie wymarzyć. Pani Sylwia nie dość, że jest niesamowicie sympatyczna osoba to jeszcze potrafi wytłumaczyć wszystko w sposób zrozumiały dla ucznia, dzięki czemu biologiczne tematy i pojęcia stają się bardziej logiczne. Ma niesamowicie duża wiedzę, która w bardzo łatwy sposób umie przekazać, dzięki niej udało mi się dobrze napisać maturę z biologii i dostać na kierunek lekarski. Serdecznie polecam!! :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Bardzo polecam zajęcia u Pani Sylwii. Nauczyciel bardzo fachowy, posiada ogromną wiedzę którą potrafi w bardzo przystępny sposób przekazać. Na zajęciach Pani Sylwia była zawsze bardzo miła i w razie problemu z danym zagadnieniem starała się aż do skutku wszystko wyjaśnić :) Dzięki setkom przerobionych zadań pod okiem korepetytora udało mi się osiągnąć wymarzony cel i zostać studentem stomatologii łódzkiego umedu. Jeśli ktoś jest nastawiony na ciężką pracę a następnie uzyskanie wysokiego wyniku na maturze z biologii nie mógł trafić lepiej :) Jeszcze raz Polecam

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Z całego serca polecam!! W liceum nigdy nie byłam orłem z biologii, ale dzięki Pani Sylwii zrozumiałam, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. Wystarczy tylko chcieć. Nauczyła mnie, że nie muszę wkuwać na pamięć całego materiału, bo pytania maturalne wymagają głównie logicznego myślenia :) Dostałam mnóstwo wskazówek jak rozwiązywać zadania, co jest bardzo ważne w przygotowaniach do nowej matury. Pani Sylwia jest nauczycielem z powołania, prowadzi korepetycje z ogromną pasją. Często opowiada różne ciekawostki związane z akurat omawianym tematem. Jest kopalnią wiedzy z biologii i na zajęciach na pewno nie można się nudzić. Dodatkowym atutem jest świetnie wyposażona pracowania w której mogłam korzystać z mikroskopu.(W szkole nigdy nie miałam takiej możliwości). W tym roku poprawiałam maturę i jestem aktualnie studentką WUM na kierunku Lekarskim. Pani Sylwia uświadomiła mi, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za ogromną motywację, gdy sama przestałam w siebie wierzyć :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Kiedy nie udało mi się dostać na wymarzone studia na kierunku lekarskim byłam zrozpaczona, aż trafiłam do Pani Sylwii, dzięki niej nauczyłam się swobodnie poruszać po tematach biologicznych, a co najważniejsze łączyć przyczynę że skutkiem, najbardziej przydatną umiejętność przy zadawaniu matury z biologii. O atmosferze i samej osobie Pani Sylwii mogłabym napisać mnóstwo pozytywów, ale najważniejsze jest to, że mobilizuje do walki jak nikt inny. Dzięki niej jestem teraz na wymarzonych studiach, gorąco polecam.

avatar
A.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Zajęcia z Panią Sylwią są prowadzone bardzo ciekawie. Nie poprzestaje tylko na suchej wiedzy, ale pracuje na ćwiczeniach i zadaniach maturalnych co pomaga wychwytywać błędy w myśleniu, pomaga dopasować odpowiedzi tak aby były zgodne biologicznie i z kliuczem. Miła atmosfera.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Zajęcia z Panią Sylwią to czysta przyjemność. Przebiegają w miłej atmosferze, dzięki czemu nie wstydziłam się pytać ani udzielać odpowiedzi. Poprawiałam maturę już drugi raz i dopiero pod okiem Pani Sylwii udało mi się uzyskać wynik kwalifikujący na wymarzone studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunek lekarski. Zajęcia z Panią dały mi swobodę operowania materiałem, łączenia różnych pojęć co bardzo ugruntowało moją wiedzę. Pani Sylwia kładzie duży nacisk na rozwiązywanie zadań, co zawsze sprawiało mi trudność- walka z kluczem. Ale dzięki zajęciom z Panią udało mi się otrzymać 100 centyli z matury z biologii na poziomie rozszerzonym. Polecam z całego serca! :))

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2016

Serdecznie polecam Panią Sylwię. Dzięki Pani Sylwii udało mi się dostać na Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunek lekarski:) Zajęcia były prowadzone w bardzo przyjemny sposób, uważam, że to jest bardzo ważne, aby korepetytor potrafił połączyć zdolności pedagogiczne i wiedzę, uczeń czuje się wtedy doceniony i chęć na kolejne zajęcia sama przychodzi :) Zróżnicowanie materiałów i pomocy dydaktycznych z jakich korzysta pani Sylwia jest bardzo duże. Bardzo zależy jej na każdym uczniu z osobna. Uważam, że nie mogłam trafić lepiej :)

avatar
Margaret
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2016

Jest dobry

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Serdecznie polecam!!! Moim celem była poprawa matury z biologii (rozszerzonej) a niedawno dowiedziałam się, że cel został osiągnięty i dostałam się na wymarzone studia :) Pani Sylwia uzupełniła braki w wiedzy jakie miałam i spowodowała to, że uwierzyłam w siebie jeszcze bardziej :) Wszystko jest tłumaczone do skutku jak się czegoś nie rozumie. Na zajęciach rozwiązywane są zadania, wszystkie działy są dokładnie omawiane, a dla uzmysłowienia sobie pewnych rzeczy jest mnóstwo książek ze zdjęciami oraz prezentacje. Nie da się nie zrozumieć ;) Jeżeli nie boicie się trochę popracować i na prawdę przyłożyć do przygotowań do matury, to przy Pani Sylwi macie szanse dostać się wszędzie! Myślę, że trafiając tutaj to był strzał w 10 :D

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Dzięki Pani Sylwii udało mi się dostać na wymarzone studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi! Same zajęcia są prowadzone w luźnej i przyjemnej atmosferze, a na każde zadane pytanie możemy być pewni wyczerpującej odpowiedzi. Mimo, że nie chodziłem na studia o innym kierunku, to nie miałem problemów, żeby w domu przysiąść do nauki, ponieważ Pani Sylwia bardzo mnie motywowała. Serdecznie polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Pani Sylwia jest swietna nauczycielka, jesli chodzi o sama wiedze,ale i podejscie do ucznia. Niestety brakuje takich nauczycieli w szkolach.
Na zajeciach wykorzystywane sa materialy z roznych zrodel, jak i wiedza praktyczna Pani Sylwii. Wie jak zmotywowac do pracy, a za lenistwo pozniej sie zaluje. Mimo ciezkiej nauki i goniacych terminow nie czuc stresu ani cisnienia. Poprostu czlowiekowi chce sie uczyc i wiedziec wiecej.
Polecam.

avatar
OLA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Takich korepetycji właśnie szukałam. Tematy realizowane wyczerpująco, ciekawe zajęcia i przyjazna atmosfera pracy. Polecam z całego serca każdemu komu marzy się matura z biologii na 100%.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2015

Pani Sylwia jest osobą, która nie tylko posiada ogromną wiedzę z biologii, ale co ważniejsze potrafi ją doskonale przekazać. Zajęcia odbywają się w tak przyjemnej i bezstresowej atmosferze, że nawet u najbardziej nieśmiałej osoba znikają wszelkie opory przed zadawaniem pytań. Co więcej Pani Sylwia jak nikt inny potrafi zmotywować do pracy i udowodnić, że nasza wiedza jest większa niż zdajemy sobie sprawę. Każdemu kto chce iść na maturę ze świadomością, że jest doskonale przygotowany , polecam gorąco !

avatar
OLA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2015

Polecam zdecydowanie, Pani Sylwii nauczanie!
Nauka biologii to ciężka praca, lecz zawsze się ona opłaca.
Pani Sylwia świetnie w nauce pomoże, nawet gdy jakiś dział idzie nam gorzej...
Do pomocy przywoływane są prezentacje, książki, atlasy byśmy w szkole byli lepsi od całej klasy.
Pani Sylwia jest wiedzy nieskończoną krynicą, żadne pytanie nie jest dla Niej tajemnicą. Na każde pytanie z chęcią odpowie aby jak najwięcej zostało nam w głowie.
Zadań multum się rozwiązuje, a potem to w wynikach matur procentuje!
I na koniec najważniejsze, choć powinno być najpierwsze...Pani Sylwia jest przesympatyczną osobą, bo jest po prostu sobą!
Swą wiedzą do nauki mobilizuje, a w trudnych chwilach dobrym słowem poratuje.
Spotkać Panią Sylwię to prawdziwy zaszczyt, przyjemność i niezapomniane doznanie... Polecam zdecydowanie!!!!
:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2015

Pani Sylwia jest nauczycielem, który posiada ogromną wiedzę, niekiedy nawet większą niż niejeden nauczyciel biologii z liceum... Poza tym posiada ogromne serce do tego co robi, przez co każde zajęcia są inne, ciekawe i chodzi się na nie z przyjemnością. Oprócz całej masy prezentacji, albumów, atlasów i podręczników, z których na zajęciach korzystałyśmy na bieżąco, cały czas na mojej półce leżą 4 wypchane teczki zadań maturalnych rozwiązywanych zarówno wspólnie na zajęciach jak i samodzielnie w domu. Pani Sylwia potrafi odpowiedzieć niemal na każde, nawet najgłupsze i najdziwniejsze pytanie związane z biologią. A poza swoimi umiejętnościami nauczycielskimi jest też świetnym psychologiem, który nawet w momentach kompletnej utraty chęci do nauki gdzieś pośrodku klasy maturalnej potrafi ją przywrócić i zmotywować do jeszcze cięższej pracy. Gorąco polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2015

Pani Sylwia posiada ogromną wiedzę, którą jest w stanie bezproblemowo przekazać, a liczne uzupełnienia w postaci prezentacji i książek w znaczący sposób pomagają to wszystko zapamiętać. Liczne testy ułatwiają porządkowanie nabytej już wiedzy, tak więc zajęcia są niezwykle pomocne i z pewnością znacząco przyczyniają się do wysokiego wyniku z matury. Serdecznie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2015

Zajęcia z panią Sylwią odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze. Są prowadzone w ciekawy sposób, wszystko jest zrozumiałe dla ucznia. Ponadto pania Sylwia dysponuje wieloma dodatkowymi materiałami (książkami, prezentacjami, testami). Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Wladek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

Dzięki zajeciam Pani uczę się w Collegium Medicum w Krakowie. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2014

Najlepsze korepetycje na jakie do tej pory uczęszczałam :) Zajęcia prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, które dodatkowo potrafią zmobilizować do systematycznej pracy. Dużo zadań maturalnych uzupełnianych prezentacjami oraz oczywiście wiedzą Pani Sylwii :) Polecam!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Osobiście dla mnie p. Sylwia jest specjalistką w swojej sprawie. Dobry nauczyciel to taki, który lubi uczyć i lubi przedmiot którego uczy. Oprócz tego bardzij miłe widziany jest korepetytor, który trakuje ucznia jako osobistość, wspiera i pomaga zrozumieć cały materiał. Kiedy przychodziłam do p.Sylwii już miałam pozytywny nastrój, ponieważ lekcje biologii były dla mnie niemęczące, a bardzo interesujące! I jeszcze wesołe:) Sama jestem z Ukrainy i przygotowywałam się na studia tege roku. Polecam zarówno cudzoziemcom jak i wszystkim!

Bardzo mało jest takich ludzi jak p.Sylwia na świecie i rzadko się zdarza, kiedy tak przywiązujesz się do swego nauczycila.. Bardzo dobrze trafiłam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2014

Zajęcia z Panią Sylwią spowodowały, że biologia przestała być taka straszna jak się wydaje ;) Spotkania odbywały się w bardzo miłej atmosferze, a jednocześnie za każdym razem udawało się powtórzyć dużą część materiału i znaleźć odpowiedzi na ewentualne wątpliwości i pytania. Dużym plusem było to, że wszystkie testy i zadania dostaje się od Pani Sylwii. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2014

Z Panią Sylwią pracuje się bardzo przyjemnie. Miła atmosfera pracy jak i dokładnie wytłumaczone zagadnienia ułatwiły mi przystąpienie do matury. Genialna motywacja do pracy! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2014

Pani Sylwia jest bardzo ciepłą i radosną osobą, dlatego zajęcia są prowadzone w przyjemnej, sprzyjającej nauce atmosferze. Na każde pytanie udzieli dokładnej odpowiedzi i zaciekawi światem biologi. Ale najważniejsze jest to, że Pani Sylwia interesuje się uczniami, a nie traktuje ich masowo, dlatego polecam ;)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2014

Praca w miłej atmosferze, bezstresowa. Pani Sylwia potrafi świetnie zmotywować, i sprawić, że każdy temat jest ciekawy i zrozumiały ;) Polecam!

avatar
Katarzyna.P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2014

A i ja skorzystałam z zajęć. Przy wyborze korepetytora wstępnie kierując się opiniami poniżej.
Myślę, że idealnie odzwierciedlają zarówno osobę P. Sylwi, jak i schemat prowadzonych przez nią zajęć.
.....ciekawie, z dodatkowymi materiałami, motywacją do przekazywania wiedzy, tak wspominam wspólnie spędzony czas w przygotowaniach do matury.
Biorąc pod uwagę schemat klucza w obecnych arkuszach, warto znaleźć odpowiednią osobę, która w przejrzysty sposób nakieruje Nas na prawidłowy sposób rozwiązywania zadań.
Ja skorzystałam.

Pozdrawiam serdecznie przyszłych maturzystów i trzymam za Was kciuki!
:-)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2013

Również polecam zajęcia u Pani Sylwii . Jest sympatyczną osobą , posiada dużą wiedzę, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze , potrafi zmobilizować do nauki. Polecam w 100% :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2013

Pani Sylwia jest właściwą osobą na właściwym miejscu! Jest wymagająca: na każdych zajęciach dokładnie sprawdzi braki w formie setek rozwiązywanych zadań. Jednak są to zajęcia bezstresowe - są wzbogacane wieloma książkami, nie tylko maturalnymi, wieloma przykładami. Swego czasu wspominała o kupnie mikroskopu na zajęcia - czy to nie jest najlepsza opnia? Prawdziwa pasjonatka!
Jak zajęcia w Łodzi - tylko u Pani Sylwii!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2013

Zdecydowanie polecam, sukces gwarantowany ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.