Beata Sliwińska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Lubin

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego.Jestem lektorką, która od wielu lat z pasją prowadzi szkolenia na każdym poziomie zaawansowania.Zajęcia opierają się przede wszystkim na przełamaniu bariery językowej.Dzieci i młodzież szkolną zapraszam na zajęcia przygotowujące do egzaminów językowych oraz oferujące pomoc w bieżącej nauce.Dla osób dorosłych przygotowuję indywidualne zajęcia w oparciu o słownictwo biznesowe i zawodowe.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.