Beata Ziolkowska Ziolkowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Poznań
Faktura VAT

Beata Ziolkowska Ziolkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Beata Ziolkowska Ziolkowska

O mnie

Jestem wieloletnim nauczycielem akademickim.Nauczanie to moja pasja.Oferuję korepetycje i kursy na wszystkich poziomach znajomości języka.Zapewniam miłą atmosferę,dobry kontakt z uczniem,motywację do nauki,zajęcia w oparciu o indywidualne potrzeby i zainteresowania. Oferuję konwersacje,przygotowanie do matury,egzaminów,certyfikatów,pomoc w szkole,zajęcia z języka biznesowego.Lekcje mogą odbywac się u mnie,w domu ucznia,także on-line (mam doświadczenie w korepetycjach przez Skype, uczę osoby z różnych krajów w Europie). Specjalizuję się również w tłumaczeniach. <br /><br />

Doświadczenie--wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w prowadzeniu zajęc dla dzieci i dorosłych,także w prowadzeniu kursów dla firm,starszy wykładowca języka niemieckiego,współpraca ze szkołami językowymi w Polsce.Na życzenie wystawiam rachunki

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1980 - 05.1984
Uniwersytet im A.Mickiewicza
Magister
Germanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.1989 - 10.2013
AWF Poznań

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2019

Pani Beata uczy mojego mojego syna już drugi rok. Współpraca układa się fantastycznie - syn jest zmotywowany do nauki, chętnie się uczy i w szkole widać rezultaty. Jest to zdecydowanie ogromna zasługa Pani Beaty za co dziękuję!

avatar
Olga S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2015

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych lekcji. Nauczycielka bardzo życzliwa i cierpliwa. W dość szybkim czasie zaczęłam mówić po niemiecku za co dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.