PodkręćSwój AngielskiBiznesowy

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Gorzów Wielkopolski
Faktura VAT

PodkręćSwój AngielskiBiznesowy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika PodkręćSwój AngielskiBiznesowy

O mnie

Doświadczona anglistka prowadzi kursy Business i General English dla dorosłych.

Moje lekcje wzbogacam autorskimi materiałami, inspirowanymi czasopismami biznesowymi i ekonomicznymi takimi jak: ‘The Wall Street Journal’, ‘The Economist’, ‘Forbes’ czy ‘Bloomberg’, a także ciekawymi podcastami i nowoczesnymi podręcznikami.

Co Wyróżnia Moje Lekcje?

Indywidualne Podejście: Każda lekcja jest starannie dopasowana do potrzeb oraz celów zawodowych ucznia, co zapewnia maksymalną efektywność nauki.

Aktywna Komunikacja: Dążę do tego, by uczniowie aktywnie korzystali z języka angielskiego, dzięki czemu większość czasu na lekcji poświęcana jest na mówienie.

Praktyczne Zadania Domowe: Po każdych zajęciach uczniowie otrzymują zadanie domowe w formie interesującego artykułu czy podcastu do odsłuchania, co pozwala utrwalić materiał z lekcji

Notatki z Lekcji: Uczeń otrzymuje notatki ze zwrotami i słownictwem z lekcjiJakie Korzyści Płyną z Moich Lekcji?

Moje lekcje pomogą Państwu swobodnie poruszać się w świecie międzynarodowego biznesu - od profesjonalnej korespondencji e-mailowej, poprzez skuteczne negocjacje, aż po pewność siebie podczas wideokonferencji czy w bezpośrednich rozmowach z klientami.

Gdzie i Jak?

Zajęcia prowadzę w nowocześnie wyposażonym biurze, bezpośrednio w siedzibach firm lub online - zawsze z dbałością o komfort i elastyczność dopasowaną do Państwa potrzeb.

Zapraszam do kontaktu, aby wspólnie opracować plan nauczania, który będzie najlepiej odpowiadał indywidualnym potrzebom Państwa firmy. Razem otworzymy drzwi do światowej komunikacji biznesowej!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1990 - 06.1996
Uniwersytet Łódzki Ekonomika i Organizacja Handlu Zagranicznego
Magister
Ekonomika i Organizacja Handlu Zagranicznego
10.2004 - 09.2007
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Licencjat
Filologia Angielska i
10.2008 - 06.2011
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
08.1996
Certyfikat TOEFL
10.2012
Metoda projektu na zajęciach języka angielskiego
12.2012
Nowoczesne nauczanie języka obcego - giełda pomysłów
12.2012
Praca z uczniem uzdolnionym językowo
05.2014
III Kongres Języków Obcych PASE w Warszawie
09.2015
24th International IATEFL Poland Conference in Cracow
05.2016
European Language Congress in Warsaw
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2023

Pani Beata uczyła zarówno mnie jak i mojego męża kilka lat. Jest pierwszą nauczycielką, która potrafiła mnie zatrzymać na tak długo. Lekcje prowadzone są w sposób niezwykle ciekawy. Mówimy tylko po angielsku!!!! Dzięki Pani Beacie nie boję się już rozmawiac pomimo błędów, których jestem świadoma. Z czystym sumieniem Polecam!!!!!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2022

Pani Beata przygotowywała mnie do egzaminu IELTS i choć jeśli chodzi o część pisemną byłam przypadkiem ciężkim, pomogła mi uzyskać świetny wynik. Wszystko w miłej atmosferze, ze spokojem, profesjonalnie. Polecam serdecznie każdemu!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Na zajęciach z Panią Beatą panuje atmosfera spokoju i akceptacji. Oprócz merytorycznych wskazówek było sporo ciekawostek językowych. Każde zajęcia były dopasowane do moich potrzeb i zainteresowań. Niezwykłe zaangażowanie p. Beaty było szczególnie widoczne, kiedy przygotowywała mnie do egzaminu CAE, który zdałam rewelacyjnie.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Bardzo serdecznie polecam lekcje z Panią Beatą. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze z naciskiem na rozmowę w języku angielskim. Dzięki wspólnej pracy i pełnym zaangażowaniu z Pani strony udało mi się zdać egzamin CAE z bardzo zadowalającym wynikiem!

avatar
mama Alicji
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

Polecam gorąco!!! Córka bardzo dobrze złapała kontakt z Panią Beatą już od pierwszej lekcji, dzięki czemu zajęcia były samą przyjemnością a nie smutnym obowiązkiem. Egzamin kończący szkołę podstawową zdany na poziomie 98%!!!! Pani Beato serdecznie dziękujemy i mamy nadzieje na dalszą współpracę w liceum.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Profesjonalne podejście do ucznia, zaangażowanie oraz dostosowanie metod pracy do umiejętności. Szczerze polecam p. Beatę. Syn dalej będzie kontynuował naukę języka angielskiego a ja zamierzam od września dołączyć do grona uczniów.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Pani Beata z pełnym zaangażowaniem prowadziła zajęcia języka angielskiego. Materiał był przekazywany w sposób zrozumiały, miły.
Było dużo gier i zabaw językowych.
Atmosfera na zajęciach super.
Córka z chęcią przychodziła na zajęcia.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Polecam naukę języka angielskiego z Panią Beatą.
Zależało mi na praktycznym wykorzystaniu języka w podróżach i Pani Beata spełniła moje oczekiwania w 100%.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Beatą. Zajęcia prowadzone są w miłej i swobodnej atmosferze. Pani Beata dostosowuje się do tempa i możliwości uczącego się. Jest najlepszym korepetytorem j. angielskiego jakiego miałam. Zaliczyłam semestr na 5. Zdecydowanie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.