Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Pobiedziska
Wronczyn
Tuczno
Dębogóra
Biskupice
Karłowice
Kobylnica
Jerzykowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 60 / 60 min

Beata

Opis ogłoszenia

Magister języka angielskiego udzieli korepetycji z języka angielskiego na różnym poziomie zaawansowania. Dzięki licznym wyjazdom zagranicznym, certyfikatom oraz studiowaniu za granicą doskonalę język angielski. Ponadto posiadam doświadczenie pedagogiczne. Oferuję przygotowanie ucznia do: klasówek, sprawdzianów, egzaminów maturalnych oraz pomoc w odrabianiu prac domowych. Dysponuję niezbędnymi materiałami, które dostosowuję do poziomu i potrzeb ucznia. Miła, bezstresowa atmosfera i nauka to gwarancja szybkiego przyswojenia wiedzy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.