Bogumiła Czubak-Raniszewska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Łódź
Stryków
Zgierz
Głowno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel z I LO w Łodzi. Indywidualne podejście, wsparcie w zrozumieniu trudnych zagadnień oraz przygotowanie do egzaminów i testów. Zaufaj ekspertowi z renomowanej placówki edukacyjnej.

Indywidualne podejście

Zapewniam spersonalizowane korepetycje dostosowane do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania. Skupiam się na Twoich mocnych stronach i obszarach wymagających poprawy, abyś szybko osiągnął/a postępy.

Osiągam z zainteresowanymi stawiane cele

Podczas przekazywania wiedzy są dla mnie istotne Wasze potrzeby, macie różne cele przybywając na zajęcia i rozumiem to. Cenię Wasze zaangażowanie i trud, który decydujecie się podjąć przybywając na dodatkowe lekcje matematyki.

Przygotowanie do egzaminów

Zależy Ci na uzyskaniu świetnych wyników na egzaminach? Korepetycje ze mną pomogą Ci w solidnym przygotowaniu do matury, testów i innych egzaminów z matematyki, zwiększając Twoje szanse na sukces.

Ugruntowana wiedza

Posiadam wiedzę i doświadczenie w nauczaniu matematyki (również matematyki wyższej). Otrzymasz rzetelne i profesjonalne wsparcie, które pomoże Ci zrozumieć nawet najbardziej złożone zagadnienia.

Doświadczenie

Korepetycji udzielam od 23 lat. Pracuję z licealistami, maturzystami i studentami. Jestem czynnym nauczycielem matematyki.

Zaplecze

Posiadam wiele podręczników, zbiorów zadań, książek z różnych dziedzin matematyki. Dysponuję zapleczem odpowiednich zestawów zadań, które mają wspomóc Was w nauce oraz rozwinąć Wasze umiejętności.

Spotkania

Spotkania mogą odbywać się osobiście lub online, w zależności od Twoich preferencji.

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 06.2004
Uniwersytet Łódzki Wydział Matematyki
Magister
Matematyka, specjalność: informatyka z zastosowaniami
10.2008 - 06.2010
Wyższa Szkoła Pedagogiki w Łodzi
Licencjat
Pedagogika
10.2010 - 06.2011
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
Zarządzanie Oświatą (studia podyplomowe)
10.2017 - 09.2019
Uniwersytet Łódzki Wydział Matematyki i Informatyki
Magister
Matematyka, specjalność: nauczycielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
12.2017 - 12.2020
Liceum Ogólnokształcące Jolanty i Jana Misiaków w Łodzi
Nauczyciel matematyki w klasach o profilu podstawowym i rozszerzonym, wychowawca
09.2020 - 08.2022
Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych w Łodzi
Nauczyciel matematyki w klasach o profilu rozszerzonym, wychowawca
09.2022 - aktualnie
Zespół Szkół Elektroniczno-Informatycznych w Łodzi
Nauczyciel matematyki w klasach o profilu rozszerzonym
09.2022 - aktualnie
I Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Nauczyciel matematyki w klasach o profilu podstawowym i rozszerzonym

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Serdecznie polecam! Korepetycje prowadzone są w miłej atmosferze, wszystkie problemy były na bieżąco wyjaśniane w prosty i zrozumiały sposób. Pani Bogumiła zwracała uwagę na szczegóły, które mogłyby zostać punktowane na maturze, co w moim przypadku było bardzo istotne. Liczbę godzin i dni można było indywidualnie ustalać na bieżąco i dostosować do własnego planu i potrzeb. Jestem zadowolona z przeprowadzonych korepetycji.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji! Zawsze było mi znacznie bliżej do przedmiotów humanistycznych, niż do tych ścisłych, przez co wizja matury z matematyki wydawała się być koszmarem. Z pomocą pani Bogumiły udało mi się do niej jednak bardzo dobrze przygotować, zdałam bez żadnego problemu i dostałam się na wymarzone studia!
Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie polecam!! :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Bogumiłą. Z jej pomocą zaliczyłam matematykę 1 i matematykę 2 na studiach. Jest bardzo wyrozumiała i w razie potrzeby spokojnie wyjaśnia (Po raz kolejny ☺️) niezrozumiałe kwestie.
Szczerze polecam!

avatar
Dimitris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji u Pani Bogumiły.
Na wszystkie nasze zajęcia chodziłem z dużą ochotą.Pani Bogumiła potrafi przekazać wiedzę a zajęcia odbywają się w bardzo sympatycznej atmosferze.
Matura oczywiście zdana a po dostaniu się na studia na pewno będę kontynuował naukę u Pani Bogumiły.
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2018

Dzięki pomocy pani Bogumiły zdałem matematykę dyskretna na studiach, która była dla mnie bardzo uciążliwa, serdecznie polecam, korepetycje odbywały się w miłej atmosferze i nie pozostawiały nic do zarzutu.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2018

Bardzo miła i wyrozumiała Pani która potrafi przekazać wiedzę. Pisałam rozbójnika z całego semestru. Oczywiście zaliczony. Jestem bardzo wdzięczna i polecam ☺️

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Z Panią Bogumiłą korepetycje mam od 5 lat. Zaczeliśmy naszą współprace jak byłem 3 klasie gimnazjum a zakończyliśmy jak skończyłem naukę matematyki na kierunku Biotechnology na Politechnice Łódzkiej z oceną 4.0. W między czasie preszliśmy przez liceum (jedno z lepszych w Łodzi, znane między innymi z niedokońca uczciwego nauczyciela z humorami). Warto zaznaczyć że nigdy nie byłem zły z matematyki raczej chodziło o brak wyobraźni matematycznej i być może mojego braku koncemtracji momentami. Dzięki korepetycja Pani Bogumiła zrozumiałem, że nie trzeba "się urodzić" ze zdolnościami ale wszystko można wyćwiczyć. Jeśli kogoś by to interesowało mature podstawową z matematyki zdałem na 92% rozszerzenia nie pisałem aczkolwiek do klasy w liceum takiej uczęszczałem. Jestem w stanie polecić Pania Bogumiłe każdwmu kto potrzebuje pomocy czy to zaawansowanej czy zupełnie podstawowej gdyż wszsytko jest w stane wytłumaczyć. Dodatkowym atutem jest wręcz zmysł przewidywania nauczycieli czy tez wykładowców i typów zadania jakie dają, czsto zdarzało si że trafiałem na te same zadania. Jeszcze raz powtórze naprawde godna polecenia osoba!!!!!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji u pani Bogumiły,miałem dwa ważne zaliczenia z analizy matematycznej i matematyki dyskretnej.
Z matematyki dyskretnej celem było dostanie 4 aby być zwolnionym z egzaminu z wykładu zaś z analizy nie zdałem pierwszego kolokwium i musiałem pisać egzamin z całego semestru, w planach było tylko zaliczenie lecz przy tak dobrych korepetycjach otrzymałem 5. Ponadto na korepetycjach panuje luźna atmosfera i zawsze można się o wszystko dopytać.Szczerze polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Jestem bardzo zadowolona i polecam korepetycje z Panią Bogumiłą! Dzięki niej matematyka na studiach nie jest dla mnie straszna, a co najdziwniejsze stała się przyjemna. Naprawdę polecam !

avatar
Serafin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2017

Świetna korepetytorka, która potrafi wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia ze statystyki i matematyki w najprostrzy i najbardziej przystępny sposób. Bardzo pomogła mi w zdaniu egzaminu na studiach ze statystyki. Korepetycje w bardzo miłej atmosferze z możliwością dopytania się w razie dalszych wątpliwości drogą mailową.
Serdecznie Polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2017

Bardzo polecam, Pani Bogumiła pomogła mi skutecznie zdać egzaminy na studiach z matematyki. Posiada obszerną wiedzę oraz szybko i skutecznie potrafi wyjaśnić skomplikowane zagadnienia :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

W 8 dni zostałem nauczony od zera całego semestru matematyki, świetna korepetytorka :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2017

Bardzo jestem zadowolony, pomoc w każdej chwili, duża wiedza i profesjonalne podejście. Czy do Matury czy na Studiach. Serdecznie Polecam.

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Otrzymałam bardzo dużą, profesjonalną pomoc. Kontakt też bardzo dobry. Serdecznie polecam :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Po spotkaniach z Panią Bogusią miałam mieszane uczucia, ale egzamin zaliczony na 4+, więc cel został osiągnięty,a to znaczy, że jest dobrym nauczycielem, bo jestem dosyć oporna :) Serdecznie polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Bardzo polecam, przesłane zadania ze statystyki zostały rozwiązane i rozpisane w czytelny sposób. Dodatkowo dobrze wytłumaczone, dzięki czemu udało mi się zaliczyć egzamin.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Bogumiłą. Przygotowała mnie do matury na poziomie podstawowym w miłej i bezstresowej atmosferze. Trudne, niezrozumiałe zadania w szkole, stały się możliwe do ogarnięcia po przejrzystym tłumaczeniu słownym oraz pisemnym u Pani Bogumiły. Podziwiam cierpliwość tej korepetytorki i zdecydowanie polecam. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Z Panią Bogusią współpracowałam przez trzy lata liceum i szczerze mogę powiedzieć, że nie ma bardziej cierpliwego, motywującego i rzetelnego korepetytora! Jak nikt potrafi klarownie wytłumaczyć każde zadanie i rozwiać wszelkie wątpliwości. Matematyka od zawsze była dla mnie czarną magią, a gdyby nie Pani Bogusia mogłabym tylko pomarzyć o tak wysokim wyniku z matury podstawowej. Gorąco polecam!!!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Świetna korepetytorka, z matematyką było u mnie bardzo słabo... Matura z matematyki mnie przerażała, próbne matury na początku października ledwo zaliczałem. Zmieniło to się od kiedy zacząłem chodzić do Pani Bogumiły, arkusze z przed lat zaliczyłem na minimum 50/60%. Tegoroczna matura w maju? Zaliczona bardzo pozytywnie :).

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2015

Bardzo gorąco polecam Panią Bogusię na korepetycje :) bardzo mila atmosfera prowadzonych zajec i pelen profesjonalizm. W ciagu jednego tygodnia korepetycji (2 godziny dziennie) opracowalismy materiał z roku studiów. POLECAM!

avatar
wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Bardzo polecam
Idealne podejście do studenta.Z tą korepetytorką , matematyka nawet z najwyższego poziomu staje się łatwa.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Bardzo szybko i rzetelnie przekazana wiedza, w miłej atmosferze.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Świetna korepetytorka, luźna atmosfera i bardzo cierpliwa do ucznia.

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2015

Bardzo polecam!!
Indywidualne podejście do ucznia, dyspozycyjność a także zaangażowanie sprawiają, że korepetycję u Pani Bogusi są naprawdę pomocne:) chwile przed egzaminem potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze rzeczy :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2015

Najlepsza osoba jaka mnie uczyła matematyki. Bardzo cierpliwie i indywidualnie podchodzi do problemu i rewelacyjnie tłumaczy. W bardzo krótkim czasie można opanować trudne zagadnienia które okazują sie być po zajęciach o wiele prostsze. Gorąco polecam :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Szczerze polecam, doskonała osoba z dużą wiedzą i skromnością. Na duży plus indywidualne podejście do każdego, nawet kosztem swojego wolnego czasu w weekend. Pani Bogusia pomogła mi w macierzach z doskonałym skutkiem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Bardzo polecam korepetycje u Pani Bogusi. Tłumaczy bardzo dokładnie co powoduje, że matematyka staje się prosta. Po zajęciach u Pani Bogusi kolokwium zaliczone za jednym zamachem.

avatar
Luca
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2014

Super ! calki, szeregi, ciagi, macierze ida jak po masle. Polecam :)

avatar
Bogusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2014

Rozbójnik i egzamin z 2 semestru na Politechnice Łódzkiej zaliczone bez problemu po zaledwie kilkunastu dniach nauki. Żałuję że zgłosiłem się tak późno. Bardzo polecam!!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2014

Dopóki nie spotkałam pani Bogusi, całki i tym podobne to była dla mnie czarna magia. Po kilku spotkaniach świat matematyki stał się dla mnie prostszy i sesja zaliczona. Tylko polecić!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2013

Po 2 latach mordęgi udało się przebrnąć przez analizę matematyczną. I to dzięki Pani Bogusi. Jestem mega szczęśliwy :-)))))

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2013

Pani Bogusia uczy bardzo dobrze. Tlumaczy dokładnie i spokojnie, mobilizuje do pracy w domu. Chodzę od niedawna, a już mam pierwsze sukcesy! Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.