B. BOGACZEWICZ LANGUAGE CENTRE

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Łódź (Polesie)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

NATIVE SPEAKER - Firma BOGACZEWICZ LANGUAGE CENTRE świadczy usługi w zakresie profesjonalnego, solidnego nauczania języka angielskiego i rosyjskiego. Są to kursy, korepetycje, lekcje indywidualne dla młodzieży, dzieci, dorosłych oraz szkolenia dla firm. Zajęcia prowadzone są przez egzaminatora maturalnego z ponad 20-letnim stażem pracy w zawodzie nauczyciela języka angielskiego oraz rosyjskiego - nauczyciela z powołania dla którego wiedza ucznia jest wartością nadrzędną a nauczanie języków obcych pasją. Językiem rosyjskim posługuję się biegle gdyż przebywałam w Moskwie przez 10 lat gdzie zakończyłam szkołę podstawową, średnią i studia. Poziom znajomości rosyjskiego to - poziom Native Speakera. Jestem przekonana iż uczniowie skorzystają niezmiernie mając kontakt z ‘żywym’ rosyjskim, takim jakim ja się posługuję.
Zakres zajęć obejmuje:
- kursy/korepetycje przygotowawcze do egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym
- kursy/korepetycje gimnazjalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym
- kursy/korepetycje dla szóstoklasistów
- rosyjski w biznesie
- korepetycje z rosyjskiego dla dorosłych
- kursy/korepetycje z rosyjskiego dla wszystkich grup wiekowych
- zajęcia indywidualne
- szkolenia dla firm w zakresie rosyjskiego
Ceny podręczników, testów oraz wszelkich pomocy dydaktycznych są wliczone w koszt kursu. Grupy 2-5 osobowe zapewniają uczniowi wysoki komfort pracy. Ceny kursów/korepetycji już od 10 zł. za godzinę lekcyjną! Lekcje indywidualne 40 zł. godzina zegarowa, 50 zł. - 1,5 godziny.
Umiejętne przekazywanie wiedzy zapewnia wysoki poziom osiągany na egzaminach czy konkursach językowych. Płatności raz w miesiącu! Zapraszam na stronę internetową BOGACZEWICZ LANGUAGE CENTRE!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

B. BOGACZEWICZ LANGUAGE CENTRE
Grodzieńska 4/8 m.106
94-016 Łódź
NIP: 727-212-01-18

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.