Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski60 - 70 / 60 min

bbarr

Opis ogłoszenia

Francuski na miarę (również online): gramatykę wytłumaczę ci po polsku (lub francusku:), a to, czego się nauczysz możesz jeszcze przepracować  z NATIVEM. Jeśli zechcesz:)
To najlepszy, potwierdzony wieloletnią pracą sposób na szybką, logiczną i żywą naukę języka obcego. Zapraszamy na indywidualne kursy języka francuskiego dla początkujących (z przyjemnością podejmiemy się pracy z dziećmi) i zaawansowanych. Przygotowanie do egzaminów na każdym poziomie: klasówka, gimnazjum, matura, studia, TCF, DELF, DALF… Na Sorbonie poradzisz już sobie sam :)

  • Nauka na miarę - do każdego podchodzimy indywidualnie zależnie od zdolności, zainteresowań i potrzeb. Możliwe zajęcia gramatyczne na przemian z konwersacjami lub same konwersacje .
  • Francja na co dzień – o jej bogactwie kulturowym i tradycjach dowiesz się z pierwszej ręki, z nami też zaplanujesz swoją podróż.
  • Dzieciom z rodzin polsko-francuskich pomożemy uporządkować i rozwijać znajomość języka (pisownia, gramatyka).
  • A pracującym w środowisku francuskojęzycznym - lepiej porozumieć się z szefem :)
  • Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów, w tym biznesowych (Skype, mail, telefon…). Zapraszamy 690 684 218.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.