Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski60 - 70 / 60 min

bbarr

Opis ogłoszenia

Francuski na miarę (również online): gramatykę wytłumaczę ci po polsku (lub francusku:), a to, czego się nauczysz możesz jeszcze przepracować  z NATIVEM. Jeśli zechcesz:)
To najlepszy, potwierdzony wieloletnią pracą sposób na szybką, logiczną i żywą naukę języka obcego. Zapraszamy na indywidualne kursy języka francuskiego dla początkujących (z przyjemnością podejmiemy się pracy z dziećmi) i zaawansowanych. Przygotowanie do egzaminów na każdym poziomie: klasówka, gimnazjum, matura, studia, TCF, DELF, DALF… Na Sorbonie poradzisz już sobie sam :)

  • Nauka na miarę - do każdego podchodzimy indywidualnie zależnie od zdolności, zainteresowań i potrzeb. Możliwe zajęcia gramatyczne na przemian z konwersacjami lub same konwersacje .
  • Francja na co dzień – o jej bogactwie kulturowym i tradycjach dowiesz się z pierwszej ręki, z nami też zaplanujesz swoją podróż.
  • Dzieciom z rodzin polsko-francuskich pomożemy uporządkować i rozwijać znajomość języka (pisownia, gramatyka).
  • A pracującym w środowisku francuskojęzycznym - lepiej porozumieć się z szefem :)
  • Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów, w tym biznesowych (Skype, mail, telefon…). Zapraszamy - 508 471 528

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.