Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Wrocław
Świdnica

Basia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Basia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Pani Basia to wyjątkowa, ciepła i cierpliwa osoba oraz świetny nauczyciel. Uczy naszego syna już kilka lat i naprawdę z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Myślę, że lepiej nie mogliśmy trafić. Widać postępy syna i jego zaangażowanie oraz chęć uczęszczania na lekcje. Od 3 miesięcy ja również biorę lekcję u Pani Basi i na prawdę z całego serca polecam.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Gorąco polecamy!
Pani Basia to profesjonalna, ciepła, przemiła osoba. Lekcje przebywają w bardzo miłej atmosferze. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Córka uwielbia Panią Basię, nie może doczekać się każdej następnej lekcji. W naszym przypadku lekcje gry na pianinie traktujemy hobbystycznie. Pani Basia, ucząc córkę od zupełnych podstaw, potrafi w bardzo przystępny i bezstresowy sposób przekazać wiedzę zachęcając nasze dziecko do dalszej nauki, za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Współpracujemy już rok, a od września z radością będziemy kontynuować naukę. Z całego serca polecamy!!!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Do Basi trafiłem w wieku 29 lat z zerowym pojęciem o pianinie. I lepiej trafić nie mogłem. Basia jest przemiłą osobą, cierpliwym nauczycielem. W bardzo prosty i klarowny sposób przekazuje swoją wiedzę. Dobiera repertuar do poziomu i potrzeb ucznia, a przy tym motywuje, wymaga i wspiera. Polecam!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Pani Basia to bardzo profesjonalny nauczyciel, ze świetnym podejściem do dzieci!! Bardzo ciekawie prowadzi zajęcia. Jest bardzo cierpliwym, sumiennym i uczciwym pedagogiem. Widzę, że bardzo mocno zaraziła swoją pasją do gry i muzyki moją córkę.
Polecam z całego serca!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Polecam lekcje pianina z Panią Basią. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, dzięki czemu moja córka nie może się doczekać kolejnych zajęć. Potrafi dostosować program do wieku, umiejętności i zainteresowań ucznia. Świetnie prowadzi lekcje i zna się na rzeczy!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Świetny pedagog i nauczyciel. Moja córka zawsze jest zadowolona i przez rok nauki widać ogromny postęp w jej grze na pianinie. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.