Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wrocław
Świdnica

Basia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Basia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Do Basi trafiłem w wieku 29 lat z zerowym pojęciem o pianinie. I lepiej trafić nie mogłem. Basia jest przemiłą osobą, cierpliwym nauczycielem. W bardzo prosty i klarowny sposób przekazuje swoją wiedzę. Dobiera repertuar do poziomu i potrzeb ucznia, a przy tym motywuje, wymaga i wspiera. Polecam!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Pani Basia to bardzo profesjonalny nauczyciel, ze świetnym podejściem do dzieci!! Bardzo ciekawie prowadzi zajęcia. Jest bardzo cierpliwym, sumiennym i uczciwym pedagogiem. Widzę, że bardzo mocno zaraziła swoją pasją do gry i muzyki moją córkę.
Polecam z całego serca!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Polecam lekcje pianina z Panią Basią. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, dzięki czemu moja córka nie może się doczekać kolejnych zajęć. Potrafi dostosować program do wieku, umiejętności i zainteresowań ucznia. Świetnie prowadzi lekcje i zna się na rzeczy!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Świetny pedagog i nauczyciel. Moja córka zawsze jest zadowolona i przez rok nauki widać ogromny postęp w jej grze na pianinie. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.