Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Nowy Sącz

Opis ogłoszenia

Absolwentka psychologii UJ udzieli korepetycji z języka angielskiego. Przez wiele lat mieszkałam i pracowałam w Nowym Jorku. Każda lekcja jest specjalnie opracowana i dostosowana do wieku, umiejętności i osobowości ucznia. Dla małych dzieci przygotowałam zajęcia, oparte na mechanizmach odnoszących się do naturalnego procesu nauki języka ojczystego. Metoda bez podręczników, oparta na grach, zabawach, piosenkach. Dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych: konwersacje i lekcje. Zapraszam osoby w każdym wieku i na każdym poziomie.  45 minut - 35 zł; 60 minnut - 40 zł.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Pani Basia prowadzi lekcje angielskiego dla naszej rodziny od prawie dwóch lat. Mozemy w 100% polecić zajęcia z nią zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Konwersacje dla mnie i męża są zawsze ciekawie przygotowane a zajęcia dla córki prowadzone w formie nauki przez zabawę (gry po angielsku, zabawa w sklep, piosenki...ciągle coś nowego i interesujacego) przez co córka wypatruje cotygodniowych zajęć z wielką radością.
Z czystym sumieniem raz jeszcze polecamy.

avatar
Wanda i Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Serdecznie polecamy zajęcia u Pani Basi. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, w formie konwersacji. Pomimo iż nie miałyśmy wcześniej kontaktu z językiem angielskim poczyniłyśmy po trzech miesiącach nauki bardzo duży postęp. W tej chwili jesteśmy w stanie porozumiewać się po angielsku w prostych sprawach życiowych typu złożenia zamówieni , na lotnisku, w hotelu, czy w sklepie. Pani Basia jest bardzo zaangażowana i oddana swojej pracy z ogromną pasją. Planujemy nadal korzystać z lekcji u Pani Basi. Pozdrawiamy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.