Ostatnia aktywność:
19 dni temu
Online
Bochnia
Brzesko
Chrzanów
Dąbrowa Tarnowska
Gorlice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język ukraiński60 - 100 / 60 min

Basia Drąg

Opis ogłoszenia

Chcecie opanować nowe języki? Oferujemy korepetycje z angielskiego, niemieckiego, francuskiego, norweskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i ukraińskiego. Nauka języków obcych to klucz do ekscytujących możliwości zawodowych i kulturowego wzbogacenia. Nasze lekcje są dostosowane do Waszych potrzeb i tempa nauki. Niezależnie od tego, czy jesteście początkującymi czy zaawansowanymi uczniami, możemy Wam pomóc osiągnąć biegłość w wybranym języku. Skontaktujcie się z nami pod numerem 602 468 111, aby rozpocząć swoją przygodę z językami i zdobyć nowe umiejętności komunikacyjne!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.