Barbara Dmuchowska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Sopot (centrum)
Gdańsk
Gdynia
Tczew
Pruszcz Gdański
Kościerzyna
Starogard Gdański
Rumia
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 - 90 / 60 min

Barbara Dmuchowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/538 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcję wstępną od 1 września.  
Najlepsze wyniki:
2019 - 95%, 90%, 87%, 85%, 82%, 80%
2018 - 92%, 90%, 87%, 85%.
2017 - 93%, 92%, 87%, 83%.

Specjalizuję się w przygotowaniach na kierunki medyczne, głównie na kierunek lekarski i lekarsko-stomatologiczny.

  • Na zajęciach skupiam się na kluczowych i najtrudniejszych dla Was kwestiach, powstałych wątpliwościach oraz analizie napisanych odpowiedzi  zgodnie z wymogami CKE.
  • Pokazuje powiązania przyczynowo-skutkowe, których ciężko szukać w podręcznikach.
  • Każdy uczeń dostaje ściśle określony plan przygotowań do matury oraz materiały i listę książek, w które warto się zaopatrzyć.
  • Stworzyłam 2500 autorskich zadań , które znacznie różnią się od zbiorów zadań dostępnych na rynku. Są to zadania, które od lat pomagają uczniom usystematyzować wiedzę, jak i nauczyć się udzielać odpowiedzi na najtrudniejsze polecenia typu: Wyjaśnij, Uzasadnij, Opisz, Wykaż .
  • Przed każdą lekcją uczniowie otrzymują sprawdzian na 40 - 80 pytań do zrobienia w domu, tak by na lekcji zająć się tylko najtrudniejszymi, jeszcze niezrozumiałymi kwestiami i zadaniami maturalnymi.
  • Każdego roku w lipcu zachęcam moich uczniów do pisania wniosków o wgląd do prac maturalnych, jeśli poszczególne zadania zostały ocenione niewłaściwie, pomagam przy składaniu odwołania od wyniku matury. W kilku przypadkach udało się podwyższyć wynik o 2-6%.

Od 3 lat na maturze 2-3 zadania bardzo się pokrywają z pytaniami na sprawdzianach, co mnie i moich uczniów bardzo cieszy.
W tym roku pierwsze zadanie z jąderkami i trzustką wywołało uśmiech na twarzach wielu z moich kursantów ;) 

Zajęcia prowadzę indywidualnie oraz grupach 2 - 4 osobowych.
Grupy powstają tylko, gdy uczniowie mają bardzo zbliżony poziom i umieją czerpać wiedzę i przyjemność z takiej formy zajęć.

Arkusze maturalne w grupach omawiam indywidualnie lub w parach.
Moi uczniowie piszą od 30 do nawet 70 matur próbnych.
Jest to mnóstwo pracy, ale pozwala nabrać odpowiednio dużo doświadczenia i uzyskać wysokie wyniki.
Konsultuje na bieżąco różne kwestie z egzaminatorami z CKE.
Znam praktycznie wszystkie dostępne arkusze (CKE, OKE, egzaminy na akademie medyczne), dzięki temu dobrze przewiduje trendy maturalne (w roku 2017 i 2018 - dwa prawie identyczne zadania jak na arkuszu majowym, ułożyłam dla moich uczniów na sprawdzianach).

Duży nacisk kładę na naukę radzenia sobie ze stresem, zarówno przed, jak i w trakcie matury.
Jest to o tyle ważne, że będąc w stresie, dużo trudniej jest nam przekazać wiedzę, którą mamy i często zdarza się tak, że osoby piszące próbne matury na 80-90% tracą w maju dużo punktów z powodu stresu.

Każdego roku w marcu i kwietniu organizuje maturę próbną w warunkach podobnych do majowej matury (duża sala, strój galowy) - dzięki temu moi uczniowie są w maju spokojniejsi, wiedzą dokładnie jaki jest stan ich wiedzy i gdzie dokonać ostatnich szlifów.

Lekcje odbywają się w Trójmieście.

Dysponuje własnymi salami wyposażonymi w rzutnik (Sopot, Gdańsk Wrzeszcz, Gdynia Śródmieście).
Możliwy jest też dojazd do ucznia.  

Współpracuje również online.
Z doświadczenia wyniki uczniów prowadzonych stacjonarnie i online nie odbiegają od siebie, przy właściwym zaangażowaniu z Waszej strony.

Wiem, że bardzo ważne są dla was terminy, dlatego jestem dostępna zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych poniedziałek-sobota.

O szczegółach współpracy chętnie opowiem telefonicznie bądź mailowo.
737 951 158 - basiadmuchowska (małpa) gmail com

Od 1 września do 15 października prowadzę darmowe spotkania wstępne dla nowych uczniów, którzy są ciekawi jak wygląda współpraca.

Zapraszam serdecznie!

*Osoby zainteresowane samym sprawdzaniem matur w ostatnich miesiącach przed maturą lub lekcjami tylko dwa razy w miesiącu, są również mile widziani :) 

*Bardzo polecam kurs terazwiedza. pl - 200 godzin lekcji biologii z jednym z najlepszych nauczycieli Panem Waldemarem Lewińskim. Jest to bardzo dobre uzupełnienie dla korepetycji, dzięki temu wielu z moich podopiecznych znacznie przyspieszyło maturalne przygotowania.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Barbara Dmuchowska
ul.Mikołaja Reja 13/15
81-874 Sopot
NIP: 7393813085

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 38
avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

Miałam z Panią Basią zajęcia online i po nich bardziej polubiłam biologię. Poza konkretną wiedzą i trudnymi zadaniami wytłumaczyła wiele niuansów, na które nie zwraca się uwagi w podręcznikach/zbiorach zadań, a które się potem przydają na maturze. Wszystko wydaje się dzięki niej jasne i klarowne. Bardzo polecam! Naprawdę cieszę się, że udało mi się na Panią trafić i nie “eksperymentowałam” z lekcjami u siebie w mieście.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Szczerze mówiąc sądziłem, że mój przypadek jest beznadziejny, bo miałem z biologii 43% po korepetycjach u innego korepetytora (nie będę mówił którego), a w dodatku zerowe chęci i roztrzaskane nadzieje po całym poświęconym roku.. Na szczęście po pierwszej rozmowie z Basią zrobiło mi się dużo lepiej, wróciłem do działania, a po kilku zajęciach widziałem jak wiele brakowało wcześniej.. Po całym roku uczciwie przepracowanym mogę tylko powiedzieć, że nie wyobrażam sobie trafić lepiej.. 82% z rozszerzenia.. Udało się zdobyć prawie 2x tyle punktów, co rok wcześniej i indeks na wymarzoną uczelnię w dłoni. Polecam bardzo mocno Panią Basię i cały jej system!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Nauka z Panią Basią jest efektywna, lekcje prowadzone są w interesujący sposób. Co bardzo ważne Pani Basia zachęca również do nauki, zadaje prace domowe, które na bieżąco są sprawdzane. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze i bardzo merytorycznie.

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie. Wszystko wytłumaczone w sposób, który dotrze do każdego. Atmosfera bardzo fajna, bezstresowa.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2019

Maturę z biologii poprawiłam na 82%, ten wyniki powinien wystarczyć bym dostała się na kierunek lekarsko-dentystyczny. To był dla mnie naprawdę ciężki rok, jestem bardzo wdzięczna Basi za wsparcie i motywację, nie wiem czy dałabym radę pracować równie mocno będąc zdana tylko na siebie. Pozostało tylko czekać na wyniki rekrutacji :)) pozdrawiam serdecznie!!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Miałem kilka zajęć z Panią Basią gdy nie było Kevina i jestem bardzo zadowolony - zarówno ze świetnego przygotowania do zajęć Pani Basi jak i ciepłej atmosfery, jaką potrafiła stworzyć na zajęciach. Polecam, wszyscy w Maturalne Flow są nie do przebicia!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Matura była wyjątkowo trudna! O wielu rzeczach w szkole nawet nie słyszałam. Gdyby nie korki z Tobą nie miałabym szans, a tak poszło całkiem nieźle, dobrze ponad 70%. Jeżeli ktoś chce przerabiać trudne zadania, ale wyjść na dobry wynik nawet z ciężkiej sytuacji to gorąco polecam Basię!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Bardzo polecam zajęcia z biologii. Dużo można się nauczyć i wreszcie zrozumieć pracując z zadaniami Pani Basii. Wszystkie rady dotyczące poszczególnych zagdanien przydały się na maturze. Dziękuje!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Pani Basia to świetny nauczyciel !! Bardzo dobrze przekazuje wiedzę, aż chce się chodzić na lekcje. Dzięki Pani Basi udało mi się się nadrobić zaległości ze szkoły średniej oraz dobrze zdać maturę w pierwszym terminie i dostać się na wymarzony uniwersytet medyczny. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego korepetytora!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Konkretnie, rzeczowo i na temat. Pani Basia posiada mnóstwo swoich zadań, które pomogą ogarnąć przygotowania do matury z biologii.

Barbara Dmuchowska

Kuba, dziękuje za współpracę i komentarz!

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Ogromna wiedza oraz sposób nauczania który trafi do każdego.
W dodatku autorskie zadania bez porównania uczą lepiej rozumienia niż w szkole:)
Jeżeli chodzi o mnie to pełne zaufanie w przygotowaniu do matury.

Barbara Dmuchowska

Ania, dziękuje za takie ciepłe słowa :)
Pozdrawiam

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Dla wielu praca korepetytora to jedynie otwarcie drzwi uczniowi i sprawdzenie co zrobił w ciągu ostatniego tygodnia ze zbioru zadań po czym zgarnięcie kilkudziesięciu złotówek do portfela. Jednak nie Pani Basia. Ma zarejestrowaną działalność. Zawsze przygotowane własne (!) materiały, widać, że poświęciła na to długie godziny, tak aby każdy, był w stanie je zrozumieć i wynieść jak najwięcej.
Pani Basia w ułamku sekundy potrafiła wygasić wszelkie złe myśli dotyczące matury. Po pewnym czasie wręcz oczekiwało się zajęć. Jeszcze nie mam wyników, ale majowa matura poszła wg mnie super. Piszę to z pełną odpowiedzialnością: Pani Basia jest jednym z niewielu nauczycieli w mojej “uczniowskiej karierze”, u którego czułem, że z każdym tygodniem wiem dużo więcej niż wcześniej i nie tracę czasu. Absolutnie godna polecenia.

Barbara Dmuchowska

Majka, super! Bardzo mi miło za takie słowa. Robię co w mojej mocy, żeby warunki do nauki były jak najlepsze i wiedza sama wchodziła do głowy :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Dziękujemy za pomoc! Poszło bardzo dobrze.

Barbara Dmuchowska

Maćku, dziękuje za komentarz!

avatar
Kinia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Jestem bardzo wdzięczna za wyciągnięcie mnie z zagrożenia, Basia niesamowicie mi pomogła. Wzięłam się też sama do pracy, ale takiej pomocy nie dostałem od nikogo w szkole jak na korepetycjach. Polecam serdecznie

Barbara Dmuchowska

Kinga, dziękuje i pozdrawiam!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Miałam nienajlepsze wyniki na maturach próbnych i koleżanka namówiła mnie na korepetycje u Pani Basi. Po 9 miesiącach nauki i napisanej maturze w maju jestem bardzo wdzięczna i wiem, że było warto!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, a zwłaszcza ze sprawdzianów Pani Basii. Pierwsze zadanie na tegorocznej maturze było tego samego typu jak te, które wałkowaliśmy z Nią od miesięcy (trzustka i jąderka), dwa inne powtórzyły się z zajęć niemalże 1:1. Szkoda, że takich zadań nie ma więcej w zbiorach maturalnych.

Barbara Dmuchowska

Martyna, dużo pracy kosztowało Nas przygotowanie tych sprawdzianów, ale w takich momentach jak ten widzę, że było warto :) Dziękuje!

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Basią. Rewelacyjnie przygotowała mnie do matury z biologii na poziomie rozszerzonym. Kiedyś trudne i niezrozumiałe dla mnie zagadnienia z biologii, teraz nie sprawiają mi większych problemów. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze, a sama korepetytorka jest bardzo sympatyczna i wyrozumiała. Gorąco polecam :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Poszukiwałem odpowiedniego korepetytora dla swojej córki i po przeanalizowaniu kilku ogłoszeń zdecydowałem zadzwonić się do Pani Basii. Był to strzał w dziesiątkę! Na zajęciach skupili się na przygotowaniu do matury rozszerzonej z biologii. Dzięki dużej wiedzy Pani Basii i dodatkowym materiałom córka spodziewa się wyniku z matury w maju w okolicach 90%. Jestem z niej dumny! Zdecydowanie polecam korepetytora!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Miałam z Panią Basią zajęcia grupowe. Bardzo lubię biologię, ale dopiero podczas zajęć z Panią Basią nauczyłam się kochać i rozumieć ten przedmiot! :)
Sposób prowadzenia lekcji jest ciekawy, przystępny, a przede wszystkim efektywny. Pani Basia tworzy wspaniałą atmosferę i czasem podziwiam ją za cierpliwość :) Cieszę się, że udało mi się do Niej dostać. Szczerze polecam!

Barbara Dmuchowska

Marcin, tak jak ostatnio rozmawialiśmy, o wiele łatwiej się uczyć jak się lubi to co się robi :) Dziękuje!

avatar
JuliaD
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Miałam z Panią Basią zajęcia grupowe i było to dla mnie coś nowego. Początkowo nie byłam pewna tego systemu, ale okazało się, że było mi dużo łatwiej uczyć się w małych 4-os. grupach i matury sprawdzać na zajęciach w parach. Pani Basia zawsze stawia zadowolenie uczniów na pierwszym miejscu i nieraz otrzymywaliśmy od niej dodatkowe materiały za darmo w środku nocy. Cieszę się, że do Niej trafiłam

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, widziałam po wynikach kolejnych matur próbnych duże postępy. Dziękuje za poświęcony czas i zaangażowanie. Karina

avatar
Rozczarowana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
14 maja 2019

Pani Basia ma piękny opis korepetycji, bardzo fajnie przeprowadziła lekcję próbną, a potem czar prysł. Przedstawiła się jako studentka gumedu, która osiągnęła ponad 90% z matury i dostała się na medycynę, podobno jest w stałym kontakcie z egzaminatorami i sama sprawdza bardzo dużo arkuszy... bardzo zachęcająco to brzmi, jednak prawda jest zupełnie inna. Darmowy dostęp do kursu online? Bardzo duzo autorskich materiałów? Możliwość indywidualnych konsultacji? Kolejna podpucha. Za materiały i kurs trzeba dodatkowo płacić (!), czyli w gruncie rzeczy Pani Basia pobiera opłaty za materiały, których autorem jest ktoś inny. Na lekcjach nie jest tłumaczone, gdzie popełniliśmy błąd, korepetytorka tylko czyta albo recytuje odpowiedzi z klucza.

Barbara Dmuchowska

Dziękuje za komentarz.
Nie odważył się Pan/Pani podpisać imieniem i nazwiskiem, więc trudno odnieść mi się do konkretnego przypadku.
Wszelkie informacje podane w ogłoszeniu są w 100% prawdziwe. Przygotowałam ponad 3500 autorskich zadań i kilkadziesiąt sprawdzianów, które udostępniam moim uczniom bezpłatnie. Poza tym zachęcam do korzystania z kursu terazwiedza pana Lewinskiego, jeśli ktoś chce dalej rozwijać wiedzę w domu (kurs można, ale nie trzeba kupować od autora - ja nie pobieram z tego tytułu opłat/prowizji).
Opłaty pobieram jedynie za dodatkowe materiały/notatki innych autorów, które udostępniam, jednak ich zakup również nie jest obowiązkowy, o czym wyraźnie informuję.
Co do zajęć, na których sprawdzamy matury - celem jest dokładna analiza odpowiedzi ucznia oraz wyjaśnienie jak powinno to być napisane, dlatego nawet jeśli zajęcia prowadzimy grupowo to sprawdzanie matur odbywa się indywidualnie/w parach. Umiejętność właściwego formułowania odpowiedzi jest na maturze kluczowa i przywiązuje do tego aspektu ogromną wagę.
Zachęcam na przyszłość do odwagi i przed udostępnieniem komentarza do zgłoszenia sprawy do mnie - jeśli ktoś nie jest w pełni zadowolony z formy prowadzenia zajęć, znajdziemy rozwiązanie.

Z wyrazami szacunku, Basia

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

W tym roku poprawiałam maturę i dzięki Pani Basi zrobiłam ogromny postęp. Po wstępnych odpowiedziach widzę, że wynik powinien być powyżej 80%. Niesamowicie pomocne były przygotowane sprawdziany. Kilka zadań na maturze w maju było niemalże identycznych :) Jeszcze raz dziękuję!

Barbara Dmuchowska

Asiu, dziękuje bardzo za komentarz! Też liczę na ponad 80% u Ciebie :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2019

Bardzo bardzo fajnie! Pani Basia bardzo dobrze tłumaczy i jest mega solidna. Na dodatek jest bardzo miła, więc lekcje dodatkowo są przyjemne. Poleciła mi też REWELACYJNEGO nauczyciela z chemii, za samo to warto było się do niej wybrać na zajęcia :)

Barbara Dmuchowska

Aniu, dziękuje bardzo za komentarz!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Trochę bałam się, że korepetycje mi nie pomogą po doświadczeniach ze szkoły, ale Pani Basia jest znakomitym korepetytorem... Zajęcia są przeprowadzane w sprzyjającej nauce atmosferze, widać jej doskonałe zorganizowanie i doświadczenie. Duża elastyczność pod względem doboru terminu spotkań i przerabianego materiału znacznie ułatwia współpracę. Normalne, ludzkie podejście do ucznia, w przeciwieństwie do dwóch innych korepetytorów, u których wcześniej byłem na zajęciach. Zdecydowanie polecam usługi Pani Basii stwierdzam to jako osoba, która zazwyczaj krytycznie ocenia dydaktyków zarówno szkolnych jak i prywatnych.

Barbara Dmuchowska

Martyna, dziękuje bardzo za komentarz!
Wspominałaś, że miałaś trochę różnych doświadczeń z innymi korepetytorami, ale cieszę się, że teraz było wszystko super. Dzięki jeszcze raz!

avatar
Odradzam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
28 grudnia 2018

nie polecam, prowadząca wyuczyła się na pamięć zadań z Bukały, poprzednich matur i na tym kończy się jej wiedza. Brak jakiegokolwiek wykształcenia w kierunku biologicznym. 100 zł za zajęcia w 4 osobowej grupę które prowadzi studentka psychologii a nie biolog/egzaminator CKE. Staracony czas ponieważ nie dowiedziałam się nic ciekawego, innego niz jest w odpowiedziach w kluczu.

Barbara Dmuchowska

Dziękuje za komentarz.
Udzielam korepetycji z Biologii od 5 lat i sama dostałam się na medycynę, jednak wolę, żeby świetne wyniki moich uczniów mówiły za mnie i najważniejszy jest dla mnie ich sukces. Nie jestem egzaminatorem CKE (nigdzie nie twierdzę, że jestem), ale mam takowych wśród znajomych, dzięki czemu mogę na bieżąco konsultować palące kwestie. Przedstawione w komentarzu informacje nie są zgodne z prawdą, więc śmiem wątpić czy w ogóle był Pan/Pani u mnie na zajęciach...

Z wyrazami szacunku, Basia

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Biologia była bardzo trudna w tym roku. Poprawiałam z 72% na 87%.
Rok spędzony w domu na nauce był bardzo ciężki. Sama chyba bym nie miala tyle motywacji.
Dziękuje i pozdrawiam serdecznie!

Barbara Dmuchowska

Aniu, dziękuje bardzo za komentarz!
Motywacja jest równie ważna jak wiedza, bo bez chęci się nie da nauczyć :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2018

Za pierwszym podejściem udało się dostać 90%, pracowałam na wynik już od pierwszej klasy liceum. U Pani Basi dostałam konkretny, bardzo dopracowany plan i sprawdziany do każdego działu, ogrom materiałów, ale chyba najważniejsza była ilość przerobionych arkuszy. Nikt w szkole nie mówił, jak istotne jest zrobienie kilkudziesięciu matur. Nie było łatwo, ale zrobiłam ponad 60 matur próbnych!
Raz jeszcze dziękuje za prowadzenie i mile spędzony czas.

Barbara Dmuchowska

Natalia, dziękuje bardzo za komentarz!
Tak, w szkole przerabia się zwykle 3-5 arkuszy maturalnych i nie omawia się ich porządnie, dlatego zwracam na to dużą uwagę. U mnie robimy ich duuużo więcej :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Nie sądziłem, że pracując i studiując będę w stanie przygotować się do matury. Dzięki Basi chyba się udało. Już od marca pisałem matury próbne powyżej 80% a majowa matura, choć naprawdę trudna była do napisania. Napisałem 40 czy 50 arkuszy, kosztowało mnie to bardzo dużo, ale było warto.
Polecam wszystkim zacząć odpowiednio wcześnie i z odpowiednim nauczycielem, Pani Basia zdecydowanie takim jest.

Barbara Dmuchowska

Adrian, dziękuje bardzo za komentarz!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy, już po opublikowaniu pierwszych odpowiedzi do matury wiem, że mogę liczyć na 80-90% w lipcu.
Maturę niestety poprawiałam z 54% w tamtym roku.
Dużo zawdzięczam Pani Basi, lekcje były intensywne, nie traciłyśmy czasu, szczególnie przy sprawdzaniu matur, była to pierwsza korepetytorka której nauczyła mnie odpowiadać pod klucz i rozpoznawać schematy zadań maturalnych.
Byłam u kilku innych korepetytorów, niestety zrezygnowałam gdyż zajęcia były prowadzone nieprofesjonalnie, były często odwoływane.
Dziękuje raz jeszcze :))

Barbara Dmuchowska

Dorota, dziękuje bardzo za komentarz!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam wszystkim maturzystom! Lepiej trafić nie mogłam :))

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2017

Zawsze rzetelnie przygotowana do prowadzenia zajęć, Basia posiada bardzo szeroką wiedzę z nauczanego zakresu i bardzo dobrze potrafi zaciekawić tematem, przez co nauka staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Systematyczny feedback wspaniale motywuje do dalszej pracy. Zdecydowanie polecam.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2017

Polecam wszystkim kandydatom do matury. Basia to świetna korepetytorka, jej lekcje są ciekawie prowadzone i widzac ze wklada w nie mnóstwa pracy. Nie mogłam trafić lepiej.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Zdecydowanie polecam korepetytorke. Wyniki matur poprawiłem z 62 na 87%. Sprawnie przeszlismy przez najtrudniejsze zagadnienia maturalne.

avatar
Niezadowolona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 lipca 2017

Opis całkowicie mija się z prawdą. Nie polecam

Barbara Dmuchowska

Dziekuje za komentarz, prosiłabym jednak jesli już krytyka to konstruktywna :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2017

Świetne korepetycje!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2016

Basia jest świetną korepetytorką. Ma masę własnych notatek, które konsekwentnie opracowywała na podstawie wielu dostępnych książek oraz wiedze na temat matury i jej właściwości. Z pewnością przygotuje Cię do matury z bio/chem.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2016

Myślę, że Pani Barbara jest dobrym korepetytorem. Jest konsekwentną, pomocną i sympatyczną osobą. Ma bardzo dobre materiały, którymi dzieli się ze swoimi uczniami. Istnieje także możliwość prowadzenia korepetycji przez skype'a co jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą dojeżdżać do Sopotu ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.