Barbara Utrata

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Milanówek
Grodzisk Mazowiecki
Brwinów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Jazda na łyżwach50 - 60 / 75 min

Barbara Utrata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Nazywam się Barbara Utrata. Jestem uczennicą liceum. Na łyżwach jeżdżę od sześciu lat, od dwóch trenuję łyżwiarstwo figurowe. Sport ten zawsze był moją pasją, a przekazywanie umiejętności daje mi wiele radości. Pomogę w stawianiu pierwszych kroków na łyżwach, manewrowaniu na krawędziach, jeździe tyłem, lub przekładankach ale też w piruetach, trójkach, zwrotach i innych krokach dla nieco bardziej zaawansowanych. Prowadzę zajęcia indywidualne i dla małych grup (max 4 osoby) na lodowiskach w Grodzisku Mazowieckim, Brwinowie i Milanówku. Cena zajęć indywidualnych to 65 zł/h a grupowych: 50 zł na osobę/h.
Uwaga nie ma mnie do 17 lutego

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa16:00 - 21:00
Czwartek
Piątek16:00 - 21:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela12:30 - 14:30

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
ołówekDodaj opinię
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

Zajęcia z Barbarą naprawdę dużo mi dały. Nauczyłam się jak efektywnie (i efektownie ;)) hamować, poprawnie technicznie jeździć do tyłu, wykonywać przeplatankę. Polecam! Barbara jest najlepszą instruktorką jaką dotąd spotkałam. Poświęca dużo uwagi podopiecznym, bardzo dobrze tłumaczy, dba o poprawność i estetykę. Ponadto zajęcia mijają w bardzo przyjaznej atmosferze. Nie mogę wyjść z podziwu, z jaką lekkością Barbara porusza się na lodzie. Widać, że kocha łyżwiarstwo figurowe i potrafi tą pasją zarażać innych. Dziękuję jeszcze raz! :)

avatar
Natalka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

Lekcje z Basią dużo mnie nauczyły! Ma duży zestaw ćwiczeń, które bardzo pomagają, daje pomocne uwagi i dobrze tłumaczy bardziej skomplikowane rzeczy. Już od początku uczy poprawnej formy, co później bardzo się przydaje. Sama Basia jeździ fenomenalnie i za każdym razem jak ją oglądam jestem pod ogromnym wrażeniem. Dzięki niej opanowałam jazdę tyłem i przekładankę. Podsumowując świetne lekcje i świetna instrutorka. Polecam!

ołówekDodaj opinię