Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka40 / 60 min

Bartosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jesteś w podstawówce albo w liceum?
Boisz się ważnego egzaminu?
Nie przykładałeś się do nauki i chcesz nadrobić zaległości w wakacje?
A może po prostu nie czujesz się pewnie z materiałem, który do tej pory przerobiłeś?

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na któreś z tych pytań to dobrze trafiłeś. Spójrzmy prawdzie w oczy, jeżeli przeglądasz ogłoszenia z korepetycjami z fizyki to potrzebujesz kogoś, kto ciebie zrozumie, nauczy i nie weźmie za to kokosów . To co? Może teraz parę słów o mnie?

Nazywam się Bartosz i jestem tegorocznym absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Zanim pomyślisz "Świeżo upieczony maturzysta, niczego mnie nie nauczy" wyprowadzę cię z błędu. Maturę napisałem na 100% ( po sprawdzeniu odpowiedzi na to wynika, po otrzymaniu wyników chętnie podzielę się z każdym zainteresowanym ;) ), próbne na : 74%, 84% i 98%. Zapytasz się pewnie czemu taka różnica między wynikami na przestrzeni miesięcy i jak dokonałem takiego progresu? Oczywiście nie osiągnąłem tego sam. Poza samozaparciem, takie wyniki otrzymałem dzięki mojej korepetytorce i wspaniałemu nauczycielowi, których pasję do tego przedmiotu pragnę przekazać właśnie tobie. Wierzę bowiem, że razem damy radę. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby przybliżyć ci ten przedmiot i pokazać, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Udzielam również korepetycji z matematyki .

Fizyka: szkoła podstawowa i zagadnienia poruszane w liceum
Matematyka: szkoła podstawowa i przygotowanie do matury podstawowej.

Zajęcia stacjonarnie na terenie Białegostoku i okolic.

Gotowy/a do pracy? Zadzwoń, a znajdziemy dogodny termin

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2022

Świetny korepetytor, zajęcia przeprowadzane w sposób rzetelny w miłej atmosferze, każde zagadnienie krok po kroku objaśniane jak należy. Bardzo polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.