Bartosz Czerwieniec

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem doktorantem na Wydziale Chemii UW i od 10 lat udzielam korepetycji z chemii, prowadzę także okazyjnie lekcje w moim starym liceum (Bednarska). ENGLISH BELOW.

Lubię uczyć chemii i jestem pewien, ze Tobie także jestem w stanie pomóc. Zajęcia mogę prowadzić na wszystkich poziomach trudności (od gimnazjum, liceum i poprawek do przygotowań do matury i olimpiady oraz egzaminów na studiach). Nie ma dla mnie głupich pytań (one są najważniejsze!), stawiam przede wszystkim na jakość kontaktu i odnalezienie problemu w konkretnym temacie, a nie na wbicie do głowy jednego słusznego sposobu rozwiązywania zadań.

Zajęcia zazwyczaj prowadzę u siebie (4 minuty od metra Racławicka), cena za godzinę wynosi 100zł. Mogę też prowadzić zajęcia w (małych) grupach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz lub dzwoń!

Pozdrawiam,
Bartosz

CHEMISTRY TUTOR IN WARSAW

I speak fluent english and can tutor in this language as well. I have studied abroad for a year and worked with students in England and people in IB programme. If you’re a non-polish speaker I’d like to ask you to google-translate paragraph above, but I can assure you I’m a qualified and experienced tutor. I encourage you to write or phone me if you have questions (I can skype as well).

Greetings
Bartosz

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Jestem uczennicą 3 gimnazjum. Miałam problemy ze zrozumieniem chemii w szkole, a wręcz nie lubiłam tego przedmiotu, bo wydawał mi się bezsensowny i trudny. Dlatego postanowiłam spróbować korepetycji u pana Bartosza i zdecydowanie mogę powiedzieć ze była to dobra decyzja! Bardzo szybko zrozumiałam wszystkie problematyczne dla mnie zagadnienia, a lekcje chemii w szkole stały się banalnie proste. Dzięki panu Bartoszowi udało mi się również bezbłędnie napisać egzamin gimnazjalny z chemii! Serdecznie polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Współpraca to była czysta przyjemność. Korepetytor z ogromną wiedzą i dużą cierpliwością. Zawsze znajdzie czas żeby wytłumaczyć jakiś problem. Bardzo polecam zajęcia.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2018

Jako że nie miałam chemii rozszerzonej w liceum, przygodę z chemią rozpoczęłam dopiero na studiach na Wydziale Chemii UW. Potrzebowałam pomocy w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego z chemii organicznej, przedmiotu u nas wyjątkowo trudnego do zaliczenia. Kilku korepetytorów już mi wcześniej odmówiło ze względu na trudność materiału. Trzy tygodnie przed egzaminem znalazłam Bartosza, dla którego to nie był większy problem. Dzięki kilku zajęciom zaczęłam swobodniej i pewniej poruszać się w chemii organicznej, zrozumiałam, jaka może być logiczna, a to, czego logicznie nie umiałam wytłumaczyć, rozwiązywałam intuicyjnie. W efekcie zdałam egzamin na ponad 80 % :) Korepetycje warte swojej swojej ceny i czasu. Serdecznie polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Chemia w liceum dwujęzycznym (program IB) nie byłam moim ulubionym przedmiotem, a raczej karą, jednak jak się okazało po lekcjach z Bartoszem stał się to dla mnie fascynujący temat i nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak logiczne i ciekawe mogą być niektóre zagadnienia!
z całego serca polecam Bartosza, nie tylko wyjaśni wszystko o atomach, ale też da kilka cennych życiowych rad i zmotywuje!
-Natalia

avatar
mama Frani
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2018

Dla mojej córki, zestresowanej gimnazjalistki, chemia była prawdziwą zmorą. Po kilku tygodniach korepetycji okazało się, że chemia jest jej ulubionym przedmiotem, a materiał przerobiony tak szybko, że reszta klasy została daleko z tyłu. Szczerze polecamy lekcje z panem Bartoszem!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Jak dla mnie człowiek który uratował mi tyłek w liceum. Obudziłem się bardzo późno z nauką do matury i gdyby nie Bartosz byłoby bardzo krucho z moimi wynikiem końcowym. Dlatego teraz mogę serdecznie pozdrowić z Uniwersytetu Jagielońskiego kierunku Chemii i gorąco polecić te korepetycje :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.