Bartosz Lewandowski

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Poznań
Złotniki
Suchy Las
Rokietnica
Przeźmierowo

Bartosz Lewandowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/58 opinii
Dla użytkownika Bartosz Lewandowski

O mnie

Udzielam korepetycji z j.Niemieckiego na wszystkich poziomach językowych Od lat pracuję na rynku niemieckim i biegle posługuję się tym językiem na co dzień. Specjalizuję się w nauczaniu i przełamywaniu barier językowych, robię to z pasją i zaangażowaniem.

oferuję:

- naukę języka od podstaw,

- przygotowanie do certyfikatów,

- przygotowanie do matury,

- konwersacje,

- kurs handlowo-językowy dla firm w projekcie:

"pracuj z językiem niemieckim",

- zajęcia stacjonarne oraz onlinekażda z powyższych opcji dostępna w cenie: 90 zł/60 min

dla stałych kursantów co czwarta godzina bezpłatnie

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 02.2012
Wyższa Szkoła Logistyki
Magister
Zarządzanie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

W zeszłym roku zaczęłam kurs językowy u Bartka. Miałam duży problem z gramatyką i jescze większy z mówieniem. Po miesiącu zajęć z Bartkiem opanowałam jednak wszystkie te obszary gramatyki, które sprawiały mi dotychczas największą trudność.
Miesiąc później Bartek zaproponował mi konwersacje. Na początku miałam opory ale kiedy usłyszałam jego niemiecki...i ten piękny, perfekcyjny akcent!
Poczułam tak ogromną chęć rozmawiania po niemiecku jak nigdy dotąd!. Zajęcia z Bartkiem kosztowały mnie troche wysiłku ale nie żałuję! W zaledwie 5 miesięcy osiągnęłam swój wymarzony poziom B2. Polecam każdemu kto chce nauczyć się niemieckiego!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Zawsze chciałem się nauczyć swobodnie rozmawiać z Niemcami. Próbowałem podnieść swoje umiejętności językowe korzystając z konwersacji z niemieckim
Native speakerem a także innym doświadczonym lektorem językowym ale niestety bez większego rezultatu. Dopiero metody nauki, jakie zaprezentował mi
p.Bartosz na swoim kursie przeniosły mój niemiecki zupełnie na inny poziom językowy. Już po pierwszych dwóch miesiącach kursu zacząłem prowadzić dłuższe rozmowy z Niemcami,
nawiązując co raz to ciekawsze kontakty. Po kolejnych kilku miesiącach kursu zdobyłem pracę w niemieckiej firmie, gdzie pracuję po dziś dzień.
Pan Bartosz to świetny trener językowy, który naprawdę potrafi zmotywować do działania! Ma perfekcyjną wymowę, a konwersacje z nim to sama przyjemność.
Po tym kursie zrozumiałem, że systematyczna praca w połączeniu z odpowiednimi metodami nauki potrafią skutecznie prowadzić do celu.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2021

Pan Bartosz jest profesjonalistą w tym co robi. Znakomicie posługuje się językiem niemieckim, ma dobrą wymowę i podejście do drugiej osoby. Jednak nie każdemu tego typu zajęcia mogą pasować, gdyż jest to osoba wymagająca i oczekująca równomiernej współpracy. Polecam wszystkim osobom zdecydowanym na naukę języka niemieckiego.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Bardzo dobry korepetytor, zawsze przygotowany do zajęć, na każde pytanie zna odpowiedź. Pełen profesjonalizm.

Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2020

Z Bartkiem pracujemy od pewnego czasu i jestem niezwykle zadowolony ze sposobu nauki, koncentracji na praktycznych aspektach mówienia, pisania i rozumienia języka niemieckiego.

Bartek zawsze jest przygotowany, pełen zaangażowania i pasji. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do zajęć. Pracujemy nad strefami języka w których widać luki, dbając o praktykę w zakresach które są opanowane.

Cchcąc pracować nad językiem we własnym zakresie zawsze mogę się skontaktować z Bartkiem i otrzymać porady usprawniajace naukę.

Z Tobą to będzie moje ostatnie podejście do języka niemieckiego! Tym razem zakończone konkretnymi efektami.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Z calego serca polecam zajecia z Panem Bartoszem. To zarowno wspanialy nauczyciel jak i czlowiek, Jest super nauczycielm, który doskonale wie jak efektywnie i ciekawie uczyc. Potrafi poradzic sobie z kazdym problemem, w szczególnosci jesli chodzi o zagmatwania jezykowe. Bartek dysponuje ogromnym doswiadczeniem i duza iloscia technik nauczania, ktore podpasowywuje do ucznia. Konwersacje z nim to czysta przyjemnosc, ma szerokie spojrzenie na swiat i jest elastyczny. Ponadto na lekcjach jest duzo smiechu.

Zajecia z Bartoszem nie sa dla kazdego! Jest wymagajacy i nie akceptuje wymowek, stad polecam je tylko osobom, ktorym zalezy na najwyzszej jakosci prowadzenia zajec oraz osiagnieciu najwyszego poziomu jezykowego. Polecam lekcje wlasnie z nim!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 lipca 2020

Pan Bartosz zupełnie nie ma podejścia pedagogicznego, na lecji obrażał mnie komentarzami typu "ale maturę Pani zdała?", "jest Pani najtrudniejszym uczniem, nagram Panią", bardzo nieprofesjonalny, przez pierwsze lekcje cały czas mówił po polsku i o swojej "książce". Pan Bartosz był dla mnie bardzo przykry i demotywowal mnie, twierdząc, że się nie uczę. Nie polecam nikomu kto chce rzetelnego i uczciwego nauczyciela!

Bartosz Lewandowski

Pani Urszulo, moim zadaniem jest zapewnić wysokiej jakości język niemiecki na poziomie ojczystym oraz umożliwiać kursantom robienie postępów względem założonych celów. Jak za zapewnienie prezentowanej przeze mnie jakości języka na odpowiednim poziomie odpowiadam sam, tak w przypadku osiągania wytyczonych celów językowych konieczna jest współpraca obojga stron. W tym obszarze musi pracować tak samo ciężko trener językowy jak i kursant. Poziom trudności takiej współpracy drastycznie jednak wzrasta, kiedy kursant (na uprzednio wyznaczonej konwersacji tematycznej) oczekuje od lektora znacznie więcej możliwości wypowiedzi celem budowania wyczerpujących konstrukcji zdań oraz robienia postępów językowych, jednocześnie odpowiadając na niemal każde pytanie słowami: "nie wiem lub "nie mam pojęcia" albo stosując enigmatyczne odpowiedzi składające się zwykle z 3 lub maksymalnie 4 wyrazów. W związku z powyższym uważam, że to jest właśnie ten punkt nad którym powinna się Pani skoncentrować by móc osiągać wyznaczone przez siebie cele językowe.
Kwestia pytania odnośnie zdanej przez Panią matury nie miała na celu nikogo obrazić, lecz bezpośrednio nawiązywała do zobrazowania sposobu, w jaki należało wykonać wyznaczone zadania w związku z podjętym przez Panią projektem CV. Pozostałe, poruszone tutaj kwestie są natomiast w moim odczuciu zupełnie wyjęte z kontekstu i nawet jeśli w jakimś stopniu miały miejsce to wyłącznie w ujęciu humorystycznym. Każda opinia jest jednak dla mnie istotna i za wszelkie negatywne odczucia związane z moimi komentarzami (niezależnie od kontekstu), z góry przepraszam. Życzę dalszych postępów językowych, szczególnie w tych obszarach, które dotychczas sprawiały Pani największe trudności.
Z poważaniem
Bartosz Lewandowski

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Bartka znam od kilku lat. Świetnie porozumiewa się w języku niemieckim zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i w życiu codziennym. Ma bardzo dobrą wymowę, rewelacyjnie opanowaną gramatykę i zasady pisowni.
Z pasją angażuje się w prowadzone zajęcia. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.