Bartłomiej Brzozowski

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem byłym studentem nauczania języka niemieckiego na Uniwersytecie Warszawskim.
Posiadam już duże doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu gimnazjalnego, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, certyfikatów (na każdym poziomie - od A1 do C2), testu DaF, konkursów kuratoryjnych, olimpiady języka niemieckiego oraz sprawdzianów . Prowadzę zajęcia dla uczniów, którzy nie mieli przyjemności uczyć się tego języka, oraz dla zaawansowanych. Udostępniam wiele przygotowanych przeze mnie materiałów, ćwiczeń, które pomogą np. zdać egzaminy. Kładę duży nacisk na rozmowę, bo to z nią uczniowie mają najwięcej problemów. Język niemiecki jest moją wielką pasją.

  • Zwracam uwagę na wymowę, bo to ona jest dla Niemców najważniejsza.
  • Każda gramatyczna zawiłość języka niemieckiego stanie się jasna!
  • Tempo zajęć oraz ich plan dostosowuję indywidualnie do ucznia.
  • Zajęcia wzbogacają liczne ciekawostki zarówno językowe, jak i krajo- oraz kulturoznawcze.
  • Niemiecki na pewno stanie się logiczny, łatwy i (wbrew pozorom) przyjemny!

Gwarantuję, że po zajęciach ze mną pokochacie Państwo ten język!
Oferuję również język niemiecki specjalistyczny - medyczny, ekonomiczny .
Zapewniam dużo materiałów systematyzujących zarówno gramatykę, jak i słownictwo.

Jedyne, czego wymagam, to systematyczność :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
09.2016
Goethe-Zertifikat C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2019

Po zakończeniu współpracy z moim poprzednim korepetytorem ze względu na zmianę planów (miałem pisać Goethe B2 a zdecydowałem się na Goethe C1) szukałem osoby, która zna bardzo dobrze niemiecki oraz strukturę certyfikatu. Bartek sprawdził się doskonale - dzięki temu, że jest osobą dwujęzyczną a do tego po studiach językowych, potrafi w prosty sposób nauczyć nawet najtrudniejszych zagadnień. Sam zdawał ten certyfikat, więc i tutaj wiedział na co zwrócić uwagę oraz jakie są zasady oceniania i przebieg. Warto podkreślić, że jego niemiecki jest szalenie naturalny, dzięki czemu w takcie lekcji można chłonąć "flow" jaki jest w języku. Po 3 miesiącach przygotowań (dość szalonych - w końcu miałem zdawać egzamin na niższym poziomie) udało mi się spokojnie zdać egzamin C1. Inne osoby, z którymi się kontaktowałem nawet nie podjęły się przygotowań. Bartek poprowadził je profesjonalnie i skutecznie, umiał odpowiedzieć logicznie i spójnie na wszelkie pytania, z zaangażowaniem sprawdzał wypracowania poza czasem lekcji. Sam uczę angielskiego, znam także francuski, więc wiem jak powinna wyglądać współpraca z rzetelnym korepetytorem. Bartek nie tylko spełnił moje oczekiwania (co już jest wyzwaniem), ale wręcz mnie pozytywnie zaskoczył. Jeśli znalazłeś jego ogłoszenie to nie wahaj się - lepszej osoby nie znajdziesz. Dzięki jeszcze raz za owocną współpracę w wybornej atmosferze!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Bartkiem każdemu, który chce nauczyć się dokładnie języka niemieckiego oraz mieć nauczyciela, który jest do Twoich indywidualnych potrzeb. Przygotowywaliśmy się wspólnie w tym roku do matury rozszerzonej. Miałem już sporą wiedzę, jednak nasze lekcje pozwoliły mi ją skutecznie wykorzystać. Pracowaliśmy głównie nad pisaniem prac pisemnych. W krótkim czasie wyeliminowałem ze swojego języka mase ciągle powtarzających błędów. Co ważne, Bartek potrafi doskonale wytłumaczyć, dlaczego dane sformułowanie jest złe oraz przedstawić poprawną formę, czego często mi brakowało. Efektem naszej trzymiesięcznej współpracy jest 96% z matury rozszerzonej, w tym maksymalna ilość punktów z pisania. Zawsze grafik naszych spotkań był dostosowany do moich potrzeb i zajętości. Komunikacja z Bartkiem zawsze przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Bardzo polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Bardzo skuteczny nauczyciel z pasją do nauczania. Dzięki prowadzonym przez niego lekcjom postępy przychodzą szybko i regularnie, także dzięki przemyślanym materiałom i zadaniom. Niezwykle cenne jest elastyczne podejście do ucznia. Polecam Bartka każdemu, niezależnie od poziomu języka.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Pan Bartek jest niezwykle kompetentnym Nauczycielem, człowiekiem o wysokiej kulturze, zawsze doskonale przygotowany do lekcji (dodatkowe materiały, nagrania, itd). Pracował z moją Córką gimnazjalistką, dla której lekcje z Panem Bartkiem były czystą przyjemnością. Gorąco polecam. Agnieszka

avatar
K.F.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Bartek jest prawdziwym pasjonatem języka niemieckiego, a dzięki temu osobą idealną do prowadzenia korepetycji. Na początku kursu przygotował szczegółowy plan z zakresu gramatyki, który sukcesywnie realizujemy. Dzięki temu nauczanie odbywa się w sposób przejrzysty, przechodzimy od prostszych do trudniejszych zagadnień, wszystko łączy się w logiczną całość i możemy mieć pewność, że nic nie zostanie pominięte. Na każde zajęcia Bartek przygotowuje teorię, którą wcześniej udostępnia, dzięki czemu można ją przejrzeć przed zajęciami i więcej z nich wynieść. Bardzo starannie dobiera zadania, korzystając przy tym nie z jednego, lecz z wielu podręczników, a rozwiązując je przy okazji można nauczyć się ciekawego słownictwa. Bartek przygotowuje również bardzo wartościowe materiały do słuchania, czytania, pisania. W mojej ocenie największą zaletą zajęć jest zwracanie uwagi na wymowę oraz zaznajamianie ucznia także z mową potoczną, a nie tylko oficjalną, co jest możliwe dzięki częstym pobytom Bartka w Niemczech i kontakcie z żywym językiem. Ponadto materiały bardzo często dobrane są do branży, w jakiej kształci się lub pracuje dana osoba. Dzięki przemycaniu informacji i ciekawostek o niemieckiej kulturze, potrafi bardzo zachęcić do nauki. Ma profesjonalne, indywidualne i umiejętne podejście do ucznia. Zajęcia odbywają się w przesympatycznej atmosferze. Polecam i pozdrawiam! :)

avatar
mm
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

great teacher!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Świetny Korepetytor! Zawsze starannie przygotowany. Lekcje prowadzone są w sposób ciekawy i zrozumiały dla ucznia. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Pan Bartek jest fantastycznym, młodym nauczycielem. Ma dobry kontakt z młodzieżą, do zajęć jest zawsze przygotowany i cierpliwie tłumaczy zawiłości gramatyczne języka niemieckiego. Uczy już dwie moje córki! Polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Najlepszy Korepetytor jakiego znam!!! Bardzo polecam zarowno w niemieckim jak i innych przedmiotach! Jeszcze raz polecam kazdej osobie zarowno mlodej, doroslej jak i starszej

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2013

Po pierwszej wizycie zrobił na mnie dobre wrażenie. Przyszedł dobrze przygotowany i nie spóźnił się. Jego metoda nauczania jest przejrzysta i zrozumiała. Jeśli szukacie kogoś na szybkie i tanie korki to Bartek z pewnością się nada.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.