Bartłomiej Sawicki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok

O mnie

Cześć!

Jestem uczniem I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku w klasie maturalnej na profilu matematyczno-fizycznym z rozszerzoną informatyką. W tym roku udało mi się dotrzeć do wojewódzkiego etapu Olimpiady z Fizyki. Udzielam korepetycji od dłuższego czasu i pomagam uczniom w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego czy ósmoklasisty. Interesuje się żeglowaniem i judo. W wolnym czasie programuję

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Super korepetytor, pomógł mi bardzo szybko zrozumieć matematykę

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Bartek pomógł nadrobić mi zaległości z fizyki. Bardzo polecam, dzięki niemu profesor mnie nie zjadł :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.