Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Łomianki
Kiełpin
Dąbrowa
Dziekanów Leśny
Dziekanów Polski
Łomianki Dolne

Bartosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Bartosz

O mnie

Mam na imię Bartosz. Z muzyką jestem związany od najmłodszych lat. Pasja do klawiszy towarzyszy mi od wczesnych lat szkolnych kiedy to rozpocząłem naukę gry na fortepianie. Następnie przyszedł czas na gitary

Posiadam 8 letnie doświadczenie w udzielaniu nauki gry na instrumentach w różnych grupach wiekowych. Cały czas doszkalam swój warsztat pracy i jestem otwarty na nowe wyzwania.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2013

Uczciwy, rzetelny, kompetentny, doświadczony, przygotowany i głęboko zaangażowany w lekcję i rozwój ucznia. Znakomicie potrafi zmotywować do pracy. Każda lekcja to nietuzinkowe muzyczne doświadczenie, którego nie można się doczekać.
Polecam każdemu!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2013

Polecam w 100%, pełen profesjonalizm, super podejście do dzieci, duża wiedza, przesympatyczna osoba

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.