Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Łomianki
Kiełpin
Dąbrowa
Dziekanów Leśny
Dziekanów Polski

Bartosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Bartosz

O mnie

Mam na imię Bartosz. Z muzyką jestem związany od najmłodszych lat. Pasja do klawiszy towarzyszy mi od wczesnych lat szkolnych kiedy to rozpocząłem naukę gry na fortepianie. Następnie przyszedł czas na gitary

Posiadam 10 letnie doświadczenie w udzielaniu nauki gry na instrumentach w różnych grupach wiekowych. Cały czas doszkalam swój warsztat pracy i jestem otwarty na nowe wyzwania.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2013

Uczciwy, rzetelny, kompetentny, doświadczony, przygotowany i głęboko zaangażowany w lekcję i rozwój ucznia. Znakomicie potrafi zmotywować do pracy. Każda lekcja to nietuzinkowe muzyczne doświadczenie, którego nie można się doczekać.
Polecam każdemu!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2013

Polecam w 100%, pełen profesjonalizm, super podejście do dzieci, duża wiedza, przesympatyczna osoba

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.