Bartek Wiktorzak

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do MATURY / KONKURSU KURATORYJNEGO / OLIMPIADY - jestem finalistą OG i pasjonatem GEOGRAFII, aktualnie studiuję geoinformatykę na Politechnice Warszawskiej, geografia to nauka o otaczającym nas świecie, dlatego nie ma tu typowej pamięciówki, podczas moich zajęć uporządkujesz wiedzę którą zbierasz cały czas z różnych źródeł oraz zrozumiesz bardzo logiczne zjawiska z geografii fizycznej i społeczno-gospodarczej. Pamiętam jak to jest dzielić czas na wszystkie przedmioty, dlatego jestem wyrozumiały i staram się wybrać taki tryb pracy, aby poza lekcjami geografia przychodziła sama, choć od osób z ambicjami na dodatkowe konkursy wymagam zaangażowania i systematycznej pracy. Mam na koncie laureatów I finalistów konkursu kuratoryjnego dla gimnazjów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Bartek przygotował mnie do matury z geografii. Zajęcia są niesamowicie ciekawe i prowadzone w przemyślany sposób. W szkole nie miałam lekcji geografii, a wiedza i zaangażowanie Bartka pozwoliły mi na osiągnięcie wysokiego wyniku na maturze. Na tych zajęciach zostaje zwrócona uwaga na najważniejsze zagadnienia, które Bartek tłumaczy zrozumiale i tak, że od razu się zapamiętuje :) Na maturze nie było rzeczy, których byśmy nie przerobili. Sama na pewno nie dałabym rady nauczyć się całego materiału, a profesjonalne podejście Bartka pomogło mi go opanować w miłej atmosferze :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.