Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Kraków
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie80 - 120 / 60 min

Bartłomiej

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

[English version below]

Cześć, mam na imię Bartek i uczę ludzi fajnych rzeczy z zakresu programowania, baz danych, systemów operacyjnych, zarządzania projektami (agile/scrum).

Stawiam na przystępne i jasne tłumaczenie, aktywne wykorzystanie narzędzi i dobrą zabawę na przykładzie zagadnień i problemów zaczerpniętych z rzeczywistości.
Aktywnie rozwijam również infrastrukturę, która umożliwia już na początku zetkenięcie się z procesami i narzędziami jakie znajdujemy w realnych projektach.
Pracuję w zawodzie od ~15 lat, mam doświadczenie z Polski i zagranicy, zarówno w małych firmach jak i korporacjach. Brałem udział w projektach dużych, małych, międzynarodowych, w tych ciekawych, ale i też tych nieciekawych. Obecnie najwięcej satysfakcji dają mi dzielenie się wiedzą oraz realizowanie osobnych usług programistycznych.

Swoją ofertę kieruję zarówno do osób początkujących, jak i posiadających wstępną wiedzę i chcących zgłębić temat, posiąść nowe kompetencje lub skonsultować procesy związane z zarządzaniem projektami. Cena do negocjacji zależnie od tematyki i ilości zajęć.

Zajęcia prowadzę online, po polsku i po angielsku. Używamy narzędzi do komunikacji online (SKype, Jitsi), współdzielonych sesji na serwerach, maszyn wirtualnych, wspólnie piszemy i analizujemy kod, rozwiązujemy problemy, projektujemy i implementujemy konkretne rozwiązania.

Zakres w dużym uproszczeniu:
- Python, C/C++, oop, algorytmy, sh, bash, git
- bazy danych, SQL, PostgreSQL, Redis, MongoDB
- kolejki/distributed/microservices/amqp, itd.
- docker, vps, vm, itd.
- zarządzanie projektami (Agile), narzędzia
- budowa stron internetowych, backend i frontend
- data science, analityka (od strony programistycznej)
- systemy operacyjne Unix/Linux - budowa, konfiguracja, użytkowanie- administracja, serwery, usługi, konfiguracje, devops, automatyzacja
- sieci

Wiedzę uzupełniam o zagadnienia z zakresu architektury komputerów, ich historii, historii rozwoju programowania, systemów operacyjnych, narzędzi. Omawiam też budowę programów, budowę języków programowania, zarządzanie zasobami oprogramowania, narzędzia i procesy.

Nie piszę gotowców na zaliczenie.

==============

Hi, my name is Bartek.
I teach programming, databases, operating systems and project management (using agile methodologies).
I focus on communicating and explaining things clearly, getting to know the tools and having fun while tackling advanced ideas based on real world scenarios.

I maintain systems that can be utilized for learning, so you don’t have to install, configure or manage complex operating systems and their configurations.

During ~15y of my professional career I took part in small and big projects spanning wide range of industries, the projects being both, local and international efforts. I worked for small companies and big corporations.
I quit my daily job in order to share my knowledge and experience and to rediscover the interesting bits and aspects of programming and IT in general.

I teach both, the basics and advanced topics. I enjoy explaining interesting concepts and helping people to get a deeper insight and broaden their skills. My prices are negotiable, depending on the set of technologies, skills and the number of lessons.
I use online tools for communication and group work, screen and code sharing. I provide server accounts where multiple things can be tested as desired.

I can also help in getting your project off the ground, organizing your work or team, designing architectural solutions and implementations.

The brief list of areas and technologies of my interest and expertise:
- Python, C/C++, oop, algorithmics, sh, bash, git
- databases, SQL, PostgreSQL, Redis, MongoDB
- amqp/distributed/microservices
- docker, vps, vm
- project management (Agile/Scrum), tools
- web development, backend/frontend
- data science, analytics (programming side)
- operating systems (Linux/Unix) - overall design, architecture, administration and usage
- server administration, services, configurations, operations, automation
- networking
- graphs, etc.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 15:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 15:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.