Bartłomiej Ryt

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Białystok

Bartłomiej Ryt

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Bartłomiej Ryt

O mnie

Jestem absolwentem liceum o profilu mat-fiz-inf, od września 2019 rozpocząłem studia na uczelni SGH w Warszawie, kierunek Finanse i Rachunkowość. Udzielam korepetycji z matematyki oraz fizyki od podstaw aż do poziomu rozszerzonego na poziomie liceum.Cena do uzgodnienia, w celu uzyskania większej ilości informacji proszę o kontakt.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Finanse i Rachunkowość
Kursy i szkolenia
.
Brainly - certyfikat uznania
Doświadczenie
09.2020 - aktualnie
Conquest Consulting
Obowiązki: - desk research danych, - analiza danych, - opracowywanie raportów w formacie docs, xls, ppt, - przygotowywanie analiz rynkowych, badań konkurencji, badań satysfakcji klienta, badań ilościowych i jakościowych, biznesplanów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2020

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Bartłomiejem. Jest osobą zorganizowaną, rzetelną, a co najważniejsze potrafi przekazywać wiedzę w zrozumiały, klarowny i ciekawy sposób! Polecam każdemu, niezależnie od wieku i poziomu wiedzy!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2020

Punktualny, rzeczowy i przesympatyczny człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Komentarz mojego 12-letniego syna: „Gdyby Pan Bartek był moim nauczycielem w szkole, to nie potrzebowałbym korepetycji”. Bardzo dziękuję i ciesze się, ze to właśnie Pan Bartek uczy mojego syna. Jest przyjemnie i bardzo skutecznie! Polecam serdecznie.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Świetne zrozumiałe korepetycje i bardzo szybki i dobry efekt. Polecam!!!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z korepetycji Pana Bartłomieja. W bardzo krótkim czasie syn opanował materiał roczny z fizyki i zdał bez problemu poprawkę. Gorąco polecam. Solidny , punktualny i bardzo konkretny .Posiada duże umiejętności przekazywania wiedzy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.