Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 - 90 / 60 min

Bartek Polak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii

Opis ogłoszenia

Witam, nazywam się Bartek. Jestem absolwentem ekonomii na politechnice berlińskiej (Technische Universität Berlin). Ponadto ukończyłem wiele kursów matematycznych na powyższej uczelni. Zajęcia prowadzone są przeze mnie w trybie online, które prowadzę od 7 lat.

Posiadam certyfikat DSD II (Deutsches Sprachdiplom der Kultusministerkonferenz Stufe II), zdany na poziomie C1.

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego:

  • m.in. uczniom szkoły gimnazjalnej, średniej oraz studentom,
  • wszystkim zainteresowanym poznaniem języka obcego,
  • wszystkim chcącym podnieść swój dotychczasowy poziom.

Chcesz nauczyć się języka obcego od podstaw? Może już władasz językiem niemieckim i chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Chętnie pomogę w nauce!

Oferuję również:

  • Przygowania do egzaminu DSD II
  • Powtórzenie oraz przygotowanie do matury podstawowej jak i rozszeronej z języka niemieckiego
  • Rozmowy na ogólne tematy – dla poćwiczenia wymowy oraz słownictwa

Korepetycje odbywają się wyłącznie przez Skype.

Możliwość zajęć w grupach 2-osobowych: 80-120 PLN / 60 min w zależności od materiału.

Dostępność

Poniedziałek09:30 - 22:00
Wtorek09:30 - 22:00
Środa13:00 - 22:00
Czwartek15:00 - 22:00
Piątek13:00 - 22:00
Sobota09:30 - 20:00
Niedziela09:30 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - aktualnie
Technische Universitat Berlin
Inżynier
Economics
Kursy i szkolenia
03.2013
Deutsches Sprachdiplom der Kultusministerkonferenz – Zweite Stufe ( DSD II )
Doświadczenie
12.2016 - aktualnie
INOPHA

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Z korepetycji z niemieckiego dla trójki dzieci w wieku szkolnym korzystamy już 4 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Bartek jest osobą kompetentną, zawsze przygotowaną, pogodną i uśmiechniętą, mającą podejście i dużo cierpliwości nawet do najbardziej opornych na wiedzę dzieci ;) Pan Bartek posiada wiedzę merytoryczną, lekcje są przemyślane, uporządkowane i dostosowane do poziomu i wiedzy dzieci. Dodatkowo, na moją prośbę, przygotowywał sprawdziany i prace domowe, które dodatkowo zawsze korzystnie wpływały na utrwalenie umiejętności i umożliwiały weryfikację zdobytej wiedzy. Dziękujemy bardzo i życzymy powodzenia w życiu osobistym i zawodowym!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2021

Pan Bartek jest fantastycznym korepetytorem z prawdziwym powołaniem do zawodu nauczyciela! Zawsze bardzo dobrze przygotowany i pomocny. Moja córka Laura miała problem ze zrozumieniem różnych tematów z matematyki w języku niemieckim. Po udzielonych korepetycjach, oznajmiła, że Pan Bartek prowadził lekcje w tak wspaniały sposób, że wszystko zdała bez większych problemów. Bardzo dziękujemy za dotychczasową pomoc!

Bartek Polak

Bardzo dziękuje :-)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Pan Bartek jest bardzo sympatycznym, cierpliwym i godnym polecenia korepetytorem, który zmotywował mnie do dalszej nauki i pomógł mi osiągnąć dobre wyniki z matematyki.

Bartek Polak

Dziękuję bardzo i cieszę się, że mogłem pomóc :-)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Od dłuższego czasu mam przyjemność uczestniczyć na zajęciach z Bartkiem.
Jest bardzo kompetentny, miły, spokojny. Bartek to nie tylko osoba która uczy, ale to też osoba od której można się wiele nauczyć.

Polecam

Bartek Polak

Dziękuje bardzo ;-).

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Matematyka nigdy nie była moim ulubionym przedmiotem, właściwie od zawsze miałam z nią problemy. Dzięki zajęciom z Panem Bartkiem podciągnęłam się w Liceum zdając dobrze maturę a na studiach ułatwił mi zrozumienie wielu tematów . Pan Bartek prowadzi lekcje w ciekawy sposób , a ponadto po każdych zajęciach otrzymuje notatkę z lekcji , która jest sporządzana podczas zajęć na tablecie. Jest osoba wymagająca a także z dużą cierpliwością i z pełnym zaangażowaniem przygotowuje się do każdej lekcji. Po wieloletniej współpracy z Panem Bartkiem mogę zdecydowanie Go polecić !! Dziękuje Panie Bartku przede wszystkim za wyrozumiałość i cierpliwość :) pozdrawiam Ula

Bartek Polak

Cieszę się bardzo, że mogłem pomóc :-)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Pan Bartek jest bardzo profesjonalnym korepetytorem, do każdego tematu podchodzi rzetelnie. Cierpliwie i dokładnie wytłumaczył mi każde zagadnienie które sprawiało mi trudność, dzięki nauce z Bartkiem matematyka stała się przyjemnością. Polecam!

Bartek Polak

Dziękuję :-)

avatar
Irina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Szkoda, że nie można tu postawić 6 !!! Z Bartkiem przygotowywałam się do matury z matmy, do certyfikatu z niemieckiego Goethe Zertifikat B1 i do certyfikatu z niemieckiego DSH-2 (C1). Chciałabym napisać wiele pozytywnych rzeczy o nim jako nauczycielu, ale nie będę się powtarzać, bo wszystko już zostało przede mną napisane. Mogę to potwierdzić tylko w 100 procentach. Bartek - odpowiedzialny, zdyscyplinowany, punktualny i z poczuciem humoru - nigdy nie spotkałem nauczyciela lepiej. Mogę w pełni polecić Bartka.

Bartek Polak

Cieszę się bardzo, że mogłem pomóc i zrealizować cele :-).

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Nauka niemieckiego skuteczna i bezstresowa. Zaczynałem że średnimi umiejętnościami i po roku w końcu czuję się pewnie przy wyjazdach do Niemiec i kontaktach zawodowych. Bardzo cenna była elastyczność Bartka do uzgodnionych terminów, których nie zawsze mogłem dotrzymać i z drugiej strony możliwość umówienia dodatkowych. Mimo że mam już parę lat to świetnie się dogadywałem z tym młodym, sympatycznym człowiekiem, na różne tematy, nie tylko techniczne. Konwersacje ciekawe i inspirujące, również dzięki dużej po stronie Bartka znajomości realiów życia i pracy w Berlinie.

Bartek Polak

Dziękuję bardzo :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2020

Bartek jest profesjonalnym nauczycielem, który zawsze prowadzi zajęcia w interesujący sposób. Swoją pozytywną energię przekazuje dając mi mobilizacje na każde następne spotkanie. Bartek uczy mnie języka niemieckiego. Lekcje są różnorodne, ponieważ często robimy dialogi, czytanie, piszemy wypracowania, natomiast moja wiedza jest sprawdzana poprzez testy bądź odpytywanie ustne. Jestem wdzięczna za tak solidne podejście do ucznia. Ponadto dodam, ze nawet jeśli gramatyka jest trudna z nim staje się dużo prostsza, ponieważ zawsze umie wytłumaczyć zagadnienia oraz spędzić czas na przerabianiu wielu ćwiczeń z określanego tematu. Zdecydowanie jeśli chcecie skorzystać z dobrej nauki jest to najlepszy wybór jaki moglibyście podjąć :) jest to mądry i wykształcony człowiek, który z chęcią podzieli się swoją wiedza a posiada ja ogromna :)!!!

Bartek Polak

Pomoc była czystą przyjemnością. Dziękuję :-)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Bartek jest świetnym korepetytorem! Zawsze przygotowany podczas zajęć oraz otwarty na pytania dotyczące materiału poza lekcjami. Zawsze mogłem liczyć na pomoc Bartka, jeśli nie rozumiałem jakiegoś tematu, bądź miałem problem ze zrozumieniem zadań. Jedyne co mogę napisać, to nie zastanawiacie się, Bartek jest bardzo dobrym korepetytorem, który nie zostawi was na lodzie! Polecam,

Bartek Polak

Dziękuję!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2019

Zajęcia z Bartkiem były czystą przyjemnością. Przez ponad 2 lata przygotowywaliśmy się do matury rozszerzonej z matematyki, którą zdałam na bardzo wysokim poziomie i dostałam się na wymarzone studia (do dzisiaj nie mam jakichkolwiek problemów z materiałem!). Bartek prowadzi zajęcia w ciekawy sposób, indywidualnie podchodzi do ucznia oraz do tematów. Posiada również ogromną wiedzę w zakresie matematyki rozszerzonej oraz jej zastosowaniu na co dzień. Bartek jest bardzo zaangażowany podczas zajęć i stara się jak najlepiej przekazać swoją wiedzę. Chciałabym jeszcze dodać, że w szkole miałam tylko matematykę podstawową, a rozszerzenie zrozumiałam dzięki pomocy Bartka. Moim zdaniem Bartek to świetny nauczyciel, na którym się nie zawiedziecie!

Bartek Polak

Cieszę się bardzo, że mogłem pomóc :-)

avatar
Halina i Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
3 września 2018

pozdrawiam wszystkich,uczacych się jezyka niemieckiego,,Jezeli szukacie dobrego korepetytora ,to dobrze trawiliscie
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu,
spokojny , cierpliwy
dobrze tłumaczy i najważniejsze ze mieszka i uczy się w Berlinie
polecam
Halina i Artur

Bartek Polak

Dziękuję :-)

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Bardzo polecam korepetycje z niemieckiego z Bartkiem ! Przygotowywałam się do egzaminu DSD ll i dzięki pomocy Bartka udało mi się go zdać na najwyższym możliwym poziomie ! Zrozumiale tłumaczy wszystkie zagadnienia , jest bardzo dyspozycyjny a lekcje są bardzo ciekawe :) Zdecydowanie polecam !

Bartek Polak

Pomoc była czystą przyjemnością :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2016

Serdecznie polecam zajęcia z panem Bartkiem! Bardzo ambitny i inteligentny młody mężczyzna. Cierpliwy, dyspozycyjny, zaangażowany w problemy ucznia. Posiada ogromną wiedzę i umiejętnie ją przekazuje. Atmosfera podczas zajęć sprzyja nauce. Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie dla córki.

Bartek Polak

Dziękuję bardzo!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2016

Chciałem bardzo polecić naukę z Bartkiem.Potrafi rewelacyjnie wytłumaczyć gramatykę i mocno zmotywować do nauki.Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób,dostosowane do potrzeb ucznia.Gorąco polecam wszystkim którzy szybko i skutecznie chcą nauczyć się języka niemieckiego.

Bartek Polak

Dziękuję!

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2015

Bartek jest najlepszym korepetytorem jakiego do tej pory mialam. Jest bardzo cierpliwy i tlumaczy az do skutku, co jest bardzo cenne bo nie musze sie stresowac i udawac, ze rozumiem. Ostatnia klasowke z rachunku prawdopodobienstwa, ktorego wogole nie rozumialam, napisalam po kilku korepetycjach na 5-. Bartek jest zawsze punktualny i w dobrym humorze i potrafi zmobilizowac do dzialania. Polecam go goraco, lepszego nie znajdziecie.

Bartek Polak

Dziękuję bardzo i cieszę się, że mogłem pomóc :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.