Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Zgierz
Ozorków
Konstantynów Łódzki
Pabianice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia60 / 60 min

bartek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Udzielam uczciwie i solidnie korepetycji z historii.Przygotowuję do egzaminów, kartkówek, sprawdzianów oraz matury itp.Testy i wypracowania. Pomoc i konsultacja w pisaniu prac. Pomoc w nauce. Posiadam także bogaty zbiór materiałów źródłowych. Mój numer telefonu: 511 592-323 Łódź

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 maja 2015

Nie polecam. Umówiłam się z Panem na napisanie pracy, po czym zaczął mówić, że oddzwoni lub żeby zadzwonić wieczorem aż w końcu przestał odbierać i odpisywać na sms-y.

bartek

Witam, przepraszam ale prosiłbym nie dodawanie nieuzasadnionych opinii. Nigdy nie robię tak, że nie odbieram telefonów i nie odpisuję na smsy. Jedynie wtedy gdy jestem na urlopie mogę nie być dostępny pod telefonem ale także wcześniej o tym informuję. Pozdrawiam i przepraszam jeśli zaszło jakieś nieporozumienie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.