Bartłomiej Wazelin

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Lublin
Faktura VAT

Bartłomiej Wazelin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5114 opinie
Dla użytkownika Bartłomiej Wazelin

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 02.2013
Politechnika Śląska
Budownictwo
10.2016 - 02.2018
Uniwersytet Pedagogiczny Kraków
Matematyka Nauczycielska
Kursy i szkolenia
01.2017
GeoGebra w nauczaniu matematyki
01.2018
Psychologiczne podstawy wychowania i nauczania
01.2018
Kształtowanie pojęć matematycznych u uczniów z trudnościami w uczeniu się matematyki
01.2018
Koncepcje i praktyki wychowania
01.2018
Koncepcje i praktyki nauczania
Doświadczenie
09.2008 - 01.2018
Matematyk Ciężkich Przypadków i Smutnego Rozszerzenia :)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 114
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Wspólną naukę zaczęliśmy w pierwszej gimnazjum kiedy miałem zagrożenie na koniec pierwszego semestru. Po paru latach wspólnej nauki skończyłem kierunek z rozszerzona matematyka i napisałem maturę z wynikiem który całkowicie mnie satysfakcjonuje. Super atmosfera bez różnicy czy w formie zdalnej czy stacjonarnej.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Pan Bartek jest fantastycznym nauczycielem. Genialnie tłumaczy, a lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze. Dzięki wspólnym zajęciom udało mi się uzyskać bardzo wysoki wynik na maturze. Nie wyobrażam sobie lepszego i bardziej skutecznego nauczyciela matematyki.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Bardzo polecam Pana Bartka, do tej pory najlepszy korepetytor jakiego miałam. Ma fajne podejście do ucznia, jest bardzo luźna atmosfera, czasem się coś pożartuje i bardzo łatwo nawiązuje się z nim kontakt podczas zajęć. Jak można by było dałabym 10 gwiazdek.

avatar
Anastaz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

CUDOWNY NAUCZYCIEL
Profesjonalne podejście, ale tez luźna atmosfera i przestrzeń do żartów, dzięki czemu człowiek się nie spina i jest w stanie przerobić materiał. Najlepszy korepetytor z jakim miałam zajęcia. Niesamowicie polecam osobom, które blokują się ze stresu przy matematyce.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

ZDECYDOWANIE POLECAM!!
Pan Bartek to bardzo pozytywny człowiek ale przede wszystkim wybitny profesjonalista. Świetna, luźna atmosfera na zajęciach, indywidualne podejście do ucznia. Zawsze świetne przygotowanie do zajęć. Wiele bardzo przydatnych wskazówek odnoście schematu układania i oceniania arkuszy maturalnych (co bardzo pomaga w ich rozwiązywaniu). Dużo materiałów dodatkowych, Koncentracja na najważniejszych zagadnieniach, rozkładanie każdego typu zadań na czynniki pierwsze, tak żeby żadne cię nie zaskoczyło. To wszystko pozwoliło mi napisać maturę rozszerzoną z matematyki na bardzo satysfakcjonującym poziomie. Decydując się na korepetycje u pana Bartka na pewno będziecie zadowoleni!!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Najlepszy nauczyciel matematyki jakiego miałam! Wytłumaczy nawet najgorsze zagadnienia bez problemu i to tak, że się je umie już na całe życie. :)
Pomaga w organizacji czasu, a do tego jest w 100% zawsze przygotowany i terminowy. Korepetytor jest w pełni zaangażowany w zajęcia, daje z siebie wszystko dbając najbardziej o dobro uczniów nawet jeśli oznacza to dużą ilość nadgodzin dla Niego. Pierwszy raz w życiu poznałam osobę z tak ogromną pasją i pozytywną energią, a do tego niewyobrażalnie pracowitą.To nie są zwykłe zajęcia, naprawdę MEEEGA POLECAM!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2021

Zajęcia prowadzone w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze, indywidualne podejście do ucznia. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że był to najlepszy wybór. Zanim zaczęłam chodzić na korepetycje do Pana Bartka, miałam takie poważne problemy z matematyką, że nawet myślałam, że mam dyskalkulię, co okazało się nieprawdą. Po prostu żaden z nauczycieli, których spotkałam, nie potrafił tak zrozumiale tłumaczyć. Z biegiem zajęć matematyka nie była już dla mnie tak trudna i straszna, jak przed uczęszczaniem na korepetycje do Pana Bartka, oceny się poprawiły, nadrobiłam także zaległości sprzed wielu lat. Maturę zdałam bardzo dobrze. Pan Bartek jest bardzo miły, cierpliwy, wspierający, wszystko tłumaczy w prosty sposób, dzięki czemu, moim zdaniem, każdy zrozumie nawet najtrudniejsze zagadnienie. Baaaardzo polecam!!!!!!!!!

avatar
Rick
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2021

Pan Bartosz jest świetnym korepetytorem ma super podejście do ucznia i zawsze można sobie z nim pożartować serdecznie polecam !

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2021

Pan Bartek to świetny korepetytor. Na lekcjach jest bardzo dobra atmosfera i nie da się stresować. Po trzech latach uczęszczania na korepetycje napisałem rozszerzoną mature z matematyki bardzo dobrze i dostałem się na wymarzoną uczelnie jaką jest PW. Bardzo polecam Pana Bartka, zdecydowanie najlepsze korepetycje z matematyki w Lublinie!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Pan Bartek jest najlepszym korepetytorem na jakiego mogłam trafić. Dzięki niemu polubiłam matametykę i stała się ona dla mnie dużo prostsza, a egzamin gimnazjalny oraz maturalny zdałam bez stresu. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła i czułam się komfortowo dzięki czemu na zajęcia chodziłam z przyjemnością. Bardzo polecam wszystkim korepetycje u Pana Bartka bo są one warte swojej ceny.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pań Bartek jest najlepszym korepetytorem z którym miałam zajęcia. Po 5 letniej przerwie i niezdanym egzaminie maturalnym rozpoczęliśmy zajęcia. Rok przygotowań i dziś w rękach mam świadectwo maturalne. Z Panem Bartkiem nie ma rzeczy niemożliwych - przygotywaliśmy się na zajęciach online i zdecydowanie polecam taką formę nauczania. Pełne skupienie na uczniu oraz brak pytań bez odpowiedzi. Oprócz tego jest cudowna atmosfera i Bartek ma super poczucie humoru. Polecam każdemu. Dzięki niemu wiem, że nie ma beznadziejnych przypadków i każdego da się nauczyć tak bardzo nielubianej matematyki. ;)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2020

Pan Bartek jest cudnym dydaktykiem oraz człowiekiem. Lepszego nauczyciela nie da się znaleźć. Mówię to z doświadczenia, gdyż przychodząc do Pana Bartka nic nie umiałam - poza jednym wzorem na pole trójkąta; a dzięki współpracy dwuletniej (zajęcia raz w tygodniu) udało mi się zdać maturę z matematyki na 94% Na zajęcia uczeń przychodzi chętnie przez atmosferę jaka jest na zajęciach. Z całego serca polecam.

Lepiej nie można trafić - podkreślam.

avatar
A
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Matematyka pokazana z innej, bardziej przystępnej strony. Lekcje prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze. Dobre i proste tłumaczenie zawiłych zagadnień oraz pokazywanie "tricków", które ułatwiają rozwiązywanie zadań. Dodatkowo Pan Bartek nie pozostawia żadnego zadania niewyjaśnionego i odpowiada na pytania nawet po zajęciach. Pozwala to na osiągniecie satysfakcjonujących wyników w szkole, jak i na maturze.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Uczyłem się u Pana Bartka od samego początku liceum po samą maturę. Co tu dużo gadać, dzięki tym zajęciom udało mi się zdać maturę, dostać się na studia i nawet trochę pogodzić się z matematyką, wobec której byłem całe życie okropnie oporny. Z Panem Bartkiem nie ma rzeczy niemożliwych, nawet jak wydaje się, że jest się tym najbardziej beznadziejnym przypadkiem. Lepiej trafić się nie da, polecam z całego serca!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Pan Bartek okazał sìę najlepszym korepetytorem z jakim miałem styczność .Dzięki niemu zdałem maturę. Pełen profesjonalizm. Nie ma lepszego !!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Od kiedy tylko zaczęły się pierwsze problemy z matematyką w liceum, zacząłem korki z panem Bartkiem. Na zajęciach panuje super atmosfera, każdy temat jest bardzo dobrze wytłumaczony, a przy tym zawsze można się trochę pośmiać. Dodatkowo forma zajęć online jest bardzo wygodna, nie trzeba nigdzie dojeżdżać oraz wszystko co przerabiamy zapisuje się na tablicy online, dzięki czemu można łatwo wrócić do tego przed sprawdzianem. Dzięki Bartkowi skończyłem liceum z 4 z matematyki, a maturę podstawową udało mi się napisać na 98%! Bardzo polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Pan Bartek jest wspaniałym nauczycielem ,pelny profesjonalizm i bardzo dobre podejście do ucznia.Syn miał spore zaległości i niechęć do matematyki ,ale dzięki lekcjom ,zaliczal sprawdziany i zdal egzamin maturalny.Jak dla mnie nr.1w Lublinie.Bardzo polecam !!!!!!!!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Współpracę z Panem Bartkiem podjąłem w 3 klasie liceum, i była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Pan Bartek wytłumaczył mi wszystkie matematyczne zagadnienia, których nie był w stanie wytłumaczyć mi nauczyciel w szkole. Zajęcia z Panem Bartkiem zawsze były ciekawe i odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, a co najważniejsze przyniosły oczekiwany efekt, jakim było zdanie matury z matematyki z bardzo zadowalającym wynikiem. Najlepszy korepetytor matematyki jakiego kiedykolwiek miałem, serdecznie polecam każdemu kto potrzebuję pomocy, bądź zwyczajnie chce się rozwinąć w kierunku matematycznym :)

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Zaczęłam współpracę z Panem Bartkiem w czerwcu 2018 (kiedy w szkole było już luźniej) - prawie rok przed maturą. Chciałam nadrobić swoje podstawy z matematyki jak najszybciej, ponieważ wiedziałam, że matura z biologii i chemii to nie przelewki i lepiej na tym skupić się w czasie roku szkolnego. Materiał szedł bardzo sprawnie i z każdą lekcją wiedziałam więcej i więcej, w międzyczasie rozwiązując pierwsze maturalne zadanka. Pan Bartek pokazał mi, że da się lubić matematykę, że może być miła, przyjemna (nawet o 7 rano w wakacje...) i uzależniająca;) Jako, że kobieta zmienną jest - w październiku zmieniłam cel jeśli chodzi o uczelnie, tym samym okazało się, że będę potrzebowała matematyki na poziomie, o zgrozo, rozszerzonym... Pan Bartek był tak naprawdę pierwszą osobą, która we mnie uwierzyła, powiedziała, że da się to zrobić - i tak zaczęliśmy się uczyć magicznych rzeczy z rozszerzenia. Otrzymywałam nie tylko cenną, matematyczną wiedzę, ale także wsparcie psychiczne w trudnych chwilach (a jak wiemy maturzyści miewają ich nieco więcej, niż inni uczniowie). Zawsze mogłam napisać i zapytać o coś, co w danej chwili sprawiało mi trudność, pożalić się na zbyt trudne zadanko albo pochwalić, kiedy wynik wyszedł dobry. Całe życie miałam 3 z matmy, a teraz *dzięki wierze, wsparciu i pracy Pana Bartka* jestem szczęśliwą studentką AGH. Da się!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2019

W tym roku postanowiłam podejść do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Był to dość szalony pomysł biorąc pod uwagę że nigdy wcześniej nie miałam styczności z matematyką na takim poziomie. Już po pierwszych zajęciach z panem Bartkiem wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Ciepły i otwarty od razu widzi potencjał w każdej osobie która do niego zapuka. Tworzy rodzinną atmosferę ,co nie jest równoznaczne z tym że mało wymaga albo komuś odpuszcza. Jeśli ktoś jest nieprzygotowany albo ma lekceważący stosunek do nauki od razu pan Bartek wyciąga konsekwencje. Zaangażowany w każdego ucznia ,był gotów o naprawdę wczesnych lub szalenie późnych porach wpajać nierówności i funckje kwadratowa.
Dzięki ciężkiej pracy pana Bartka mogę pochwalić się naprawdę wysokim wynikiem z matury i spełnić marzenia idąc na studia inżynierskie na politechnice. Nie mogłam trafić lepiej i każdemu z całego serca polecam pana Bartka.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Jako osoba, która nie lubiła się z matematyka (i z wzajemnością) nigdy bym nie pomyślała o tym, że może się to zmienic. Współpraca z Panem Bartkiem trwała niecały rok. Już od pierwszej lekcji byłam zachwycona podejściem, cierpliwością, sposobem przekazywania wiedzy (na skojarzenia, na logikę - nie na pamiec). Kiedyś robiłam zadania tylko na korepetycjach i w szkole na lekcjach - uczenie się samej w domu stwarzało mi wiele problemów- miałam zaległości, nie rozumiałam wielu zadań i po prostu się poddawalam. Po paru miesiącach wszystkie zaległości zniknęły, kolejne zadania stawały się coraz prostsze i dzięki temu na maturę weszłam niesamowicie pewna siebie. Z każda lekcja czułam niesamowity progres, co inspirowało mnie do jeszcze większej pracy nad sobą. Nikt mnie nie przymuszał, sama byłam tak zmotywowana zmianami jakie widziałam, pochwałami Pana Bartka ze rozwiązywanie maturalnych zadań stało się dla mnie przyjemnością. Kiedyś byłam osoba, która walczyłaby o 30%, a na majowa maturę weszłam niesamowicie pewna siebie. Teraz walka dotyczyła 70% i właśnie taki wynik padł na maturze. Polecam Pana Bartka każdemu, zmienił moje podejście całkowicie i jestem mu za to baaaardzo wdzięczna. Jeżeli tez macie taki problem to wybierzcie się do Pana Bartka. Z niemożliwego zrobił możliwe, dziękuje jeszcze raz!❤️

avatar
Marylka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Wyrozumiały, przemiły, z poczuciem humoru, cierpliwy, niesamowicie dobry człowiek! Nie spotkałam w swoim życiu lepszego nauczyciela, który z taką skutecznością wytłumaczyłby matematykę osobie ze sporymi brakami i dodatkowo z tak satysfakcjonującym efektem na maturze! Lekcje z panem Bartkiem wspominam z wielkim sentymentem :) Nie dość, że taki wspaniały matematyk, to jeszcze bardzo dobry słuchacz i obserwator, który potrafi znaleźć przyczynę problemów matematycznych i nie tylko :)
Z całego serca polecam zajęcia z Panem Bartkiem, tym bardziej, że troszczy się nie tylko o umiejętności matematyczne, ale także dba o nastawienie i motywację ucznia!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Pan Bartek jest wyśmienitym korepetytorem, z nim matematyka staje się banalnie prosta! Polecam z całego mojego maturalnego serduszka <3

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Z całego serca polecam Pana Bartka. Nie spotkałam nigdy lepszego nauczyciela matematyki. Pan Bartek to człowiek z poczuciem humoru i niesamowita cierpliwością. Po kilku zajęciach z Panem Bartkiem matematyka stała się dla mnie przyjemnym przedmiotem. W rok świetnie przygotował mnie do matury. Polecam bardzo serdecznie osobom, które nie potrafią sobie same poradzić z matematyka, lub tym którzy chcą rozwiać swoje matematyczne wątpliwości z zakresu rozszerzonego.
POLECAM!!!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Bardzo serdecznie polecam Pana Bartka wszystkim którzy maja problem z matematyka ale również tym którzy chcą polepszyć swoje umiejętności. Unikalne podejście do każdego ucznia, cierpliwość, szacunek i pozytywne podejście do życia którym zaraża. Jestem przykładem typowego humanisty, a z matematyka miałem tyle wspólnego ze musiałem ją zdać na maturze, dzieki pomocy Pana Bartka zdałem ją, osiągając satysfakcjonujący wynik który pomógł mi się dostać na wybrane studia. Jedyne czego żałuje to, to ze nasze spotkania się już skończyły. POLECAM!!!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Super korepetytor i super zajęcia. Serdecznie polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Najlepszy korepetytor jakiego spotkałam, serdecznie polecam ;)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi pana Bartka. Nigdy nie miałem po drodze z matematyką ale dzięki jego determinacji zacząłem odnosić w niej sukcesy. Był to najlepszy korepetytor z jakim zdarzyło mi się współpracować i serdecznie polecam każdemu. Pozdrawiam

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
18 maja 2019

Z przykrością stwierdzam, że jestem rozczarowana podejściem Pana Bartka donauczania. Nagłe zerwanie kontaktu, nieodbieranie telefonu, nieodpisywanie na wiadomości moje oraz syna przed samymi egzaminami (!)... Bardzo niepoważny człowiek.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2019

Serdecznie polecam Pana Bartka!
Na próbnej maturze z matematyki w grudniu miałam niewiele ponad 30%, załamałam się, stwierdziłam, że nie nadrobię tyle materiału w tak krótkim czasie. Postanowiłam skorzystać z czyjejś pomocy i tak o to trafiłam na Pana Bartka.
Zajęcia prowadzone były w świetnej atmosferze, jechałam na nie z uśmiechem, a nie, że muszę. Po kilku lekcjach okazało się, że wcale nie mam jakiś większych problemów z matematyką, tylko po prostu moja nauczycielka zbyt wiele od nas nie wymagała i czasem brakowało podstaw. Gdyby nie to, że tak późno trafiłam na Pana Bartka być może zdawałabym również rozszerzenie. To dzięki Niemu zdałam maturę na ponad 90% i dostałam się na wymarzone studia :)
Jeśli szukasz korepetytora, któremu matematyka sprawia ogromną przyjemność i przede wszystkim uwielbia to co robi to dobrze trafiłeś!
Z całego serca polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Bartka, w niecałe 5 tygodni przygotował mnie do poprawki z matematyki (która oczywiście poszła na plus :D)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Goraco polecam Pana Bartomieja , z mojej bardzo zlej sytuacji z matematyki i niecheci do tego przedmiotu zrobil tak ze stala sie ona dla mnie latwiejsza i przyjemniejsza , Mozna porozmawiac z nim o wszystkich , podchodzi do twojej sprawy indywidualnie i stara sie zrozumiec twoj tok myslenia , pozniej tak wyjasnia ze odrazu mozna zrozumiec o co chodzi , dzieki niemu udalo mi sie napisac mature z dobrym wynikiem . Pozdrawiam i zachecam do powierzenia mu swojego losu matematycznego bo warto .

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Polecam Bartka 100%, 4 razy podchodzilem do matury z matematyki, w tym roku poszedlem do Bartka, 1 miesiąc nauki konkretów i zdane! :) Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Bardzo polecam pana Bartka , który jest świetnym korepetytorem potrafiącym w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć wszystko co do matury z matematyki potrzebne. Indywidualne podejście do uczniów , cierpliwość to na pewno jedne z wielu cech które posiada Pan Bartek naprawdę polecam :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Serdecznie polecam pana Bartka.Lekcje razem z nim to kopalnia wiedzy w przyjacielskiej atmosferze.Pan Bartek pomaga budować solidne podstawy matematyki jak i rozwijać ją z uczniem na bardzo wysokim stopniu zaawansowania wychodzącym poza zakres wymaganej edukacji.Nie straszne mu trudne wręcz beznadziejne przypadki uczniów,których wyprowadza na bardzo dobry poziom wtajemniczenia matematycznego.Pan Bartek ma indywidualne podejście do każdego ucznia przez to jest bardzo skuteczny w przekazywaniu wiedzy.Poza tym posiada niezwykły dar nauczycielski,przez co jego sposób tłumaczenia jest niezwykle zrozumiały.Dodatkowo wspiera ucznia swoją wiedzą na temat studiów etc w czym bardzo pomaga w trudnych dylematach np. wybór uczelni.Najważniejsze jest to że pan Bartek motywuje ucznia który często jest sceptycznie nastawiony do matematyki.Dzięki temu jego uczniowie zmotywowani wkładają ogromną ilość energii w rozwój matematyczny przez co osiągają wysokie wyniki,a przede wszystkim zdobywają wiedzę która pomaga im funkcjonować w dalszych ścieżkach edukacji.Dlatego polecam pana Bartka jako idealnego korepetytora do matematyki dla każdego niezależnie od posiadanej wiedzy matematycznej ani talentu w tej dziedzinie.Z jego roczną pomocą napisałem maturę z matematyki rozszerzonej na 64% co dało mi 93 centyl i 8 staninę.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Jedyny człowiek na całej planecie, który był w stanie nauczyć mnie matematyki. Świetne podejście i super charakter. Polecam wszystkim, którzy mają problem z matematyka jak i również tym, którzy chcą wejść na następny poziom!!!

avatar
Kubson
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Bardzo polecam, dobra atmosfera najlepsze nauczanie, maturka na 86%

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Pomimo poprawki, w ciągu jednego roku szkolnego Pan Bartek wyciągnął mnie z dołka matematycznego i moja latarnia inteligencji znowu zaświeciła. Dzięki temu zostałem dopuszczony do matury z matematyki rozszerzonej, której wyniki były ponad normę. Polecam z całego serca

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Polecam z całego serca.Trochę się rozpisze na ten temat :)
Od kiedy pamietam zawsze miałam problemy z matematyka.Cudem przechodziłam z klasy do klasy Zawsze ze sprawdzianów jedynki dwójki.Gdyby nie pan Bartek nie zdałabym matury na pozytywny wynik i nie wyciągnęła oceny na 4 na koniec trzeciej klasy.Matematyka zaczęła być przyjemna i z wielka chęcią rozwiązywałam zadania.Zajęcia były odbywane w przemiłej atmosferze z wielka przyjemnością przychodziłam na korepetycje jak i uczestniczyłam w zajęciach online.Pan bartek zaczynał spotkania od pytania „ kawka herbatka? A może coś do jedzenia?” Pan Bartek nie jest typowym korepetytorem od matematyki jest rownież przyjacielem ,przyjacielem który pomoże rozwiązać Ci wszystkie problemy.Nie podcina skrzydeł tak jak to robi obecnie wielu korepetytorów.Wspiera Cie we wszystkim jest z Tobą na dobre i na złe.Dokładnie wie jak pomóc.
Powiem tak...kiedy raz przyjdziesz na zajęcia będziesz chciał/a wrócić po więcej.Nie potrafię opisać jak jestem wdzięczna za tak wspaniałe przygotowanie do matury.
Śpieszcie się ludzie bo pan Bartek jest jeden a osób które potrzebują pomocy bardzo dużo :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Działa cuda!
Świetny nauczyciel i pedagog, przesympatyczny i ultra cierpliwy. Zajęcia zawsze odbywają się w przemiłej atmosferze. Zarówno te online jak i twarzą w twarz były dla mnie ogromną przyjemnością. Pan Bartek znajdzie sposób nawet na najgorsze matematyczne przypadki. Potrafi sprawić, że matematyka z naszego wroga stanie się przyjacielem. Ja już po swoich pierwszych zajęciach byłam zachwycona i zauważyłam poprawę! Szybko nadrobiliśmy wszelkie zaległości i na bieżąco przygotowywaliśmy się do matury :) Zawsze wyciągał pomocną dłoń i znajdował czas gdy tego potrzebowałam. Wsparcie nie tylko matematyczne ale i psychiczne. Zdecydowanie najlepszy wybór z możliwych. Z całego serca polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Zajęcia z Panem Bartkiem to saaame plusy:) Genialna pomoc w opanowaniu materiału z zajęć szkolnych i dokładne przygotowanie się do matury, wszystko wytłumaczone w przejrzysty sposób. Najlepsze podejście do ucznia i świetna atmosfera! Do tego wiele cierpliwości i wyrozumiałości. Z takim Mistrzem przygotowanie do matury rozszerzonej to sama przyjemność. Lepszych zajęć nie można sobie wymarzyć. Pan Bartek to nauczyciel z wielkim powołaniem i naprawdę czyni cuda!
Bardzo bardzo polecam! Powodzenia!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Świetna, wyrozumiała i pomocna osoba! Najlepsza, najszybsza i kompleksowa pomoc z zakresu działań w programie Geogebra! POLECAM GORĄCO!!!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

tl;dr - Nie znajdziecie nikogo lepszego!
Pana Bartka poznałam ponad 2 lata temu kiedy potrzebowałam wakacyjnego przygotowania do poprawki z matematyki. Od pierwszych zajęć byłam zachwycona - był to pierwszy nauczyciel z którym miałam (do tej pory!) styczność, który był w stanie połączyć mój chaotyczny sposób rozwiązywania zadań z odpowiednim systemem nauczania, oprócz tego ucząc mnie jak połączyć to z schematem wymaganym w szkole. Dzięki tym zajęciom zaczęłam autentycznie lubić matematykę i choć byłam dość ciężkim przypadkiem (szczególnie w kwestii koncentracji i pamięci) dzięki tym zajęciom starałam się bardziej niż kiedykolwiek. Po perfekcyjnie (bezbłędnie!) zdanej poprawce kontynuowałam zajęcia z panem Bartkiem aż do matury i choć była ona dość ciężka (zmiana podstawy programowej) to właśnie dzięki tym wynikom dostałam się na studia :) Szkoda, że najwyzej można wystawić bardzo dobry, chociaż i celujący by tu nie wystarczył!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Pan Bartek to najlepszy nauczyciel na jakiego trafiłem, a było ich 6. Jest kompetentny i przygotowany dosłownie na wszystko. Wytłumaczył mi zagadnienia matematyczne, które w szkole były dla mnie jednym wielkim koszmarem. Nagle matematyka stała się prosta. Poczułem się jak geniusz! Pan Bartek chce przede wszystkim pomóc swoim uczniom, a przy tym jest jak najlepszy kumpel, przy którym można być sobą. Otwarty, gościnny, serdeczny, bardzo wesoły człowiek. Polecam korepetycje u niego każdemu! Maturka zdana na 54%! 200/10 :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

To było szaleństwo. Miałam tydzień na naukę do poprawki a z matmy leżałam. Z duszą na ramieniu wybrałam numer i to była jedna z lepszych decyzji. Nagle "ciężka i dziwna" matematyka stała się prosta. Nie bałam się rozwiązywać zadań, a co najważniejsze udało mi się zaliczyć maturę wbrew wszystkim nauczycielom, którzy stwierdzili że tydzień to nierealne.
Dużym plusem jest atmosfera w czasie zajęć. Dużym plusem jest również podejście do ucznia.
Generalnie wszystko jest na duży plus.
Polecam wszystkim niepewnym z matematyki :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Dzięki Bartkowi, pokochałam matematykę. W miesiąc nauczył mnie wiecej, niż przez całe moje lata nauki w liceum i gimnazjum. Kazdy kto sie waha czy podnieść słuchawkę i zadzwonić, apeluje NIE WAHAJ SIE JEŻELI NIE OBAWIASZ SIE ZE POKOCHASZ MATEMATYKĘ. 100/10 :)

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Od zawsze miałam kłopoty z matematyki . A zaczęło się to "piekło" w liceum. Chodziłam do różnych korepetytorów ale nie dawało to żadnych efektów. Sytuacja pogorszyła się w 2 klasie liceum gdzie nauczycielka nie dała mi szans na przepuszczenie do kl.. Eh załamana byłam, że czeka mnie poprawka w sierpniu. Na szczęście znalazłam pana Bartka. Z ciężką pracą i z pozytywnym humorem w wakacje zdałam poprawkę. Jaka ja byłam szczęśliwa :) :) . W klasie 3 to była walka. Nauczycielka się na mnie uwzięła i mówiła ciągle , że nie zdam matury. Po prostu nie dawała mi szans. Dzięki uporze p. Bartka i ciężkiej pracy udowodniłam nauczycielce, że potrafię rozwiązać zadania i że jednak rozumiem matematykę. Mimo, że nauczycielka nie wierzyła we mnie to jej to w końcu udowodniłam i zdałam mature z matmy na 40%. Gorąco polecam pana Bartka, nie dość, że wytłumaczy matematyke w miłej atmosferze to można z nim porozmawiać o wszystkim ( nie tylko o zadaniach z mat) :) :) :)

Akademia Dydaktyki

Niestety nauczycielka Gabrysi znacznie więcej wymagała, niż była w stanie (klasie) matematykę przekazać/wytłumaczyć. W tle złośliwości i niesprawiedliwe ocenianie. Ciężkie to były dwa lata. Każdemu uczniowi w takiej sytuacji matma kojarzy się ze stresem i problemem. Gabrysia miała (potwierdzoną badaniami) sporą dysleksję, do której nauczycielka ani trochę się nie dostosowała. Mimo wielu przygód i walki, udało się. Gabrycha obecnie tam gdzie sobie wymarzyła, na AWF w Krakowie, fizjoterapia :) moja radość dąży do nieskończoności :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Pan Bartek to pracowity i zaangażowany korepetytor. Z przyjemnością chodziłem do niego na lekcję. Co najważniejsze w przystępny i jasny sposób potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia matematyki. Bardzo gorąco polecam współpracę z Panem Bartkiem. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się mailowo: kamil416@poczta.onet.pl

Akademia Dydaktyki

Kamil, obecnie na Prawie na Uniwersytecie Ekonomicznym, Kraków :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Bartka polecila mi moja siotra , naprawde swietny korepetytor . Od poczatku nauki bylam slaba z matematyki a szanse na zdanie matury byly znikome. Dzieki jego pomocy i wspolnej ciezkiej pracy udalo mi sie osiagnac sukces. Moge wiec z czystym sumieniem polecic wam Pana Bartka napewno nie pożałujecie :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2017

Po roku lekcji z Panem Bartkiem udało mi się podnieść ocenę z ledwo dostatecznej do dobrej, egzamin gimnazjalny napisałem na 72%. Nie myślałem, ze to możliwe w moim przypadku. Oprócz tego z przyjemnością chodziłem na spotkania i dostawałem bardzo duże wsparcie od Pana Bartka. <3! W razie pytań podaje swój numer: 608707181

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Pan Bartek to najlepszy korepetytor, z jakim pracowałam. Wyrozumiały, bardzo sympatyczny, wytłumaczy każdy matematyczny problem w zrozumiały sposób. Spotkania z Panem Bartkiem pomogły mi usystematyzować wiedzę, zaczełam dostawać coraz lepsze oceny (mimo że wcześniej matematyka była moją zmorą). Zdecydowanie polecam, a Panu Bartkowi ogromnie dziękuję :)
Mój email to olciakaczmarczyk@tlen.pl, proszę pisać w razie pytań dotyczących zajęć :)

Akademia Dydaktyki

Ola obecnie na Biologii na Uniwersytecie Jagiellońskim :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

W II klasie LO (mat-fiz) mimo szczerych chęci i starań miałem kiepskie oceny z matematyki. Korepetycje u Pana Bartka okazały się strzałem w dziesiątkę. A dowodem na to są świetnie wyniki egzaminu maturalnego zarówno z poziomu podstawowego (90%) i rozszerzonego (66%). Pan Bartek bardzo dobrze wyjaśnia najtrudniejsze zagadnienia, uczy różnych metod dzięki czemu coś co było trudne okazuje się zrozumiałe i proste. Ma cierpliwość i podejście. Mimo sporych zaległości, które musiałem nadrobić, nauka matematyki stała się przyjemnością. I nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady. Nie patrząc na dzień (sobota), godzinę zawsze ochoczo szedłem na zajęcia. Przed maturą były również dodatkowe zajęcia grupowe i sprawdziany. Na sam egzamin szedłem spokojny i bez stresu. Polecam korepetycje u Pana Bartka gdyż jest to dobrze zainwestowany czas. A Panu serdecznie dziękuję :)

Akademia Dydaktyki

Tomasz, finalnie Elektronika na AGH w Krakowie :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Od zawsze miałam pecha do nauczycieli z matematyki oraz brak chęci do nauki tego przedmiotu bo nigdy, przenigdy nie dawało mi to efektów. Zawsze robiłam głupie błędy, jakie dla innych korepetytorów były śmieszne, wiec jedyne co słyszałam to, ze jak tak dalej będzie to nie zdam, ze nie znam podstaw. Przychodząc na korepetycje, podbudowałam się na duchu, ze jednak matematykę da się ogarnąć rozumem, który jest oporny na liczenie i bardzo, bardzo nie lubi tego robić. Korepetycje zawsze odbywały się w miłej atmosferze (chociaż to mało powiedziane, bo korepetycje u pana Bartka nie byly tylko obowiązkiem ale miłym spotkaniem, z którego zawsze dużo wyniosłam) dlatego polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy maja pesymistyczne podejście do swoich możliwości z matematyki.
Jak ktoś nie wierzy, ze faktycznie można znaleść korepetytora, który działa cuda odsyłam na swojego mejla Weronika_72@interia.pl

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Świetny nauczyciel! Byłem na matfizie i totalnie nie rozumialem co sie dzieje na matematyce. W ciagu 2 lat zachecil mnie do matematyki i pozwolil mi napisac mature na 82%. Zawsze znajdywal dla mnie czas, nawet w srodku nocy kiedy czegos nie wiedzialem, to Pan Bartek wytlumaczyl mi wszystko bardzo dobitnie. Przed nim mialem kilku korepetytorow, ale zaden nie byl tak dobry jak on. Nie bylo zadania ktorego by nie rozwiazal, jesli nie na zajeciach to po naszych zajeciach rozwiazal i dzien pozniej otrzymywalem rozwiazanie z wytlumaczeniem. Widac ze nie zalezy mu na pieniadzach tylko na uczniach i pasji do matematyki. Poza tym jest bardzo mily, komunikatywny i przyjaznie nastawiony, czesto na lekcjach sobie zartowalismy. Pomagal mi tez w zyciowych decyzjach, wiec spokojnie moglby zostac jeszcze pedagogiem :). Bartek jest jedyna osoba ktora znam i jest zafascynowana matematyka i rownie mocno lubi sie dzielic swoja wiedza. Jesli czegos nie rozumialem, to meczylismy sie dopoki zrozumialem i bylem z tego tematu swietny (jak przystalo na matfiza). Jestem bardzo zadowolony z naszej wspolpracy i polecam go kazdemu znajomemu ktory ma problemy z matematyka albo chcialby wiedziec wiecej.

Akademia Dydaktyki

Kacper ostatecznie Mechanika i Budowa Maszyn oraz Odnawialne Źródła Energii na Politechnice Krakowskiej. Kacperku, nie wiem czy dwa kierunki to dobry pomysł, przecież Ty lubisz studenckie życie... czasem za bardzo ;)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Pan Bartek to świetny korepetytor! Wszystko wytłumaczy w bardzo prosty sposób, zrozumiały dla wszystkich, nawet błahe pytania. Bardzo wyrozumiały i cierpliwy, a przy tym zabawny. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Do matury pan Bartek przygotował mnie bardzo dobrze i w 100% mogę go polecić. Wiem, że lepiej trafić nie mogłam :) W razie jakichkolwiek pytań można pisać na maila: zposkrobko@gmail.com

Akademia Dydaktyki

Zuzek się nie szczypała, dostając się na De Montfort University w Leicester w Wielkiej Brytanii, kierunek: Forensic Science. Zuzek ma rozmach :)

avatar
Magdałkę
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Super! Wyrozumiałość, cierpliwość, metodyka i wsparcie psychiczne w chwilach matematycznego zwątpienia. Cudownie prowadzone zajęcia, bez stresu i na spokojnie. Jak przystało na 100% humanisty, niecierpię matematyki, ale po roku lekcji z Panem Bartkiem, bardzo podciągnęłam oceny i zdałam pięknie maturę!
Z całego serca polecam zainteresowanym wymiernymi rezultatami!

Akademia Dydaktyki

Madzia, filologia węgierska obecnie, Uniwersytet Jagielloński, czyli przeznaczenia się nie oszuka :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pan Bartek to z pewnością najlepszy korepetytor z matematyki jakiego można sobie wymarzyć! Zajęcia z Nim to przyjemność nawet dla osób, które za przedmiotami ścisłymi nie przepadają. Bardzo zachęca do nauki, jest wyrozumiały i zdaje sobie sprawe, że matematyka to nie jedyna rzecz obecna w naszym życiu, jednak potrafi rozbudzić w nas do niej sympatie. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i bez najmniejszych problemów pomaga mu z rzeczami niejasnymi, ponadto jest wymagający ale nie bezlitosny i potrafi bardzo wspierać. Nie krytykuje żadnego pytania, nawet jeśli dotyczy rzeczy oczywistej. Zawsze znajdzie kilka sposobów, żeby wytłumaczyć dany temat. Angażuje sie w zajęcia całym sobą i nie pozwala sie zanudzić. Był to zdecydowanie najlepszy korepetytor jakiego miałam i z pewnością pomógł mi w przygotowaniach do matury w stu procentach. Efekty widać na wzorowym świadectwie maturalnym haha ;). Pan Bartek zawsze służy dobą radą, nie tylko jeśli chodzi o matematykę ale rownież w sprawach życiowych jak chociażby wybór studiów. Jest to na prawdę osoba bardzo mądra życiowo ale przy tym zabawna i pełna energii!
W razie jakichkolwiek pytań podaje maila, chętnie powiem coś wiecej o zajęciach: daria1330@gmail.com.
Pozdrawiam,
Gwiazda :D.

Akademia Dydaktyki

Gwiazda zdecydowała się na Modern Business Management na Uniwersytecie Ekonomicznym :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Serdecznie polecam Pana Bartka! Matematyka, która mi nigdy nie wchodziła, której nigdy nie rozumiałam, to teraz stała się nawet przyjazna i mamy całkiem dobrą relację. Poza tym Pan Bartek jest świetną osoba, bardzo wyrozumiałą, sympatyczną i cierpliwą. Zawsze wysłucha, doradzi i pocieszy i dobrze wytłumaczy. W razie jakichkolwiek wątpliwości służę pomocą, proszę tylko napisać: az0xff@gmail.com
Zapewne jedna z najlepszych uczennic,
Aneczka

Akademia Dydaktyki

Cwaniaczek zdecydował, że pójdzie na Filologie Portugalską na Uniwersytecie Jagiellońskim :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Zdecydowanie najlepszy korepetytor od matematyki z jakim miałam przyjemność pracować. Bardzo klarownie i wyrozumiale wytłumaczył mi wszystko co sprawiało trudnosci, nadrobił ze mną wszystkie moje zaległości w materiale. Dzięki Panu Bartkowi matematyka, która od zawsze sprawiała mi problemy, stała się znacznie bardziej zrozumiała i odziwo do ogarnięcia :) Z czystym sumieniem mogę polecić lekcje z Panem Bartkiem.

Akademia Dydaktyki

Weruś, obecnie biologia na Uniwersytecie Jagiellońskim :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Najlepszy korepetytor na jakiego można trafić. Dla Pana Bartka matematyka jest przyjemnością co widać podczas współpracy z nim . Bartek ma niekonwencjonalny sposób tłumaczenia matematyki . Dlatego wszystkie zadania które przerabialiśmy były dokaldnie wyjaśnione . U Pana Bartka zawsze panuje miła atmosfera co zawsze jest przyjemnością dla ucznia . Dzieki niemu polubiłam a przede wszystkim zrozumiałam matematykę. W pierwszej klasie liceum byłam zagrożona z tego przedmiotu( od drugiej klasy Pan Bartek wziął mnie pod swoje skrzydła ) jednak dwa lata wspaniałej współpracy dały wynik na maturze podstawowej 90% .A w pierwszej klasie słyszałam od nauczycielki że jak zdam maturę to powinnam sie cieszyć. Gorąco polecam :)
W razie pytań zostawiam meila Olcia3088@gmail.com

Akademia Dydaktyki

Oleczka dostała się po pierwszej rekrutacji na wszystko. Budownictwo, geodezję, logistykę, zarządzanie, gospodarkę przestrzenną i ekonomie. Jeszcze mi się oberwało, że przez to ma większy problem z wyborem przyszłości :) oby każdy uczeń miał takie problemy... finalnie Ekonomia na UEku w Krakowie :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Skoro czytasz tą opinię oznacza, że jesteś na stronie Pana Bartka, a to z kolei oznacza, że lepiej trafić nie mogłeś/mogłaś. :) Przez lata szukałam dobrego korepetytora z matematyki, bo od pierwszej klasy liceum zaczęłam mieć poważny problem z królową wszystkich nauk. Dopiero u Pana Bartka nadrobiłam swoje zaległości i nauczyłam się logicznego myślenia. Bardzo przyjemna atmosfera i dobre podejście do z lekka opornej blondynki sprawiły, że udało się zmiażdżyć moją amatematyczność. Mogę pisać godzinami o tym jak wdzięczna jestem Panu Bartkowi i opisując jego osobę przed każdym przymiotnikiem musiałabym dodawać "naj", ale przecież nie o to tu chodzi, kończąc dodam tylko tyle, że spróbujcie, a na pewno nie pożałujecie! :) Gorąco polecam. W razie szczegółowych pytań piszcie: k.k_m1@o2.pl, z chęcią odpowiem.

Akademia Dydaktyki

Klaudia poprawiała maturę z matmy 3 razy, zanim zaczęliśmy zajęcia. Spora dysleksja, niechęć do przedmiotu i brak wiary w siebie na początku współpracy. Udało się, zdaliśmy to, jestem po prostu cudownie szcześliwy tym sukcesem :) trudno to wyrazić stukając w klawiaturę. To wredne, gdy matematyka blokuje rozwój osoby, która nie wiąże centrymetra przyszłości z tym przedmiotem. Klaudia rozpoczęła studia, pielęgniarstwo na UM w Lublinie :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Polecam korepetycje u Bratka, cztery razy próbowałem zdać maturę z Matematyki za piątym się udało dzięki nauce u Bartka.
Przez dwa miesiące chodziłem na korepetycje i to wystarczyło abym zdał maturę z matmy na 42%. Bartek bardzo dobrze tłumaczy i pokazuje jak krok po kroku jak rozwiązywać zadania, do tego dużo zadań, przykładów do rozwiązania w domu i jest SUKCES. Nic mnie tak nie cieszyło jak zdany egzamin maturalny.
Naprawdę Bartek jest THE BEST.
Podaję numer do siebie jeśli chcecie się czegoś jeszcze dowiedzieć to śmiało. 533-551-577.

Akademia Dydaktyki

Artur, po zdaniu matury Infomatyka na Uniwersytecie Pedagogicznym :) plan zrealizowany idealnie :)

avatar
Weruś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Pan Bartek jest najlepszym nauczycielem jakiego miałam, w bardzo prosty sposób tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, ma dużą wiedzę i wie co robi, wykazuje ogromne zaangażowanie w pracę z uczniem, nie lekceważy nawet najdrobniejszych błędów i ze wszystkim można się do Niego zwrócić, zależy mu by uczeń rozumiał, a nie uczył się na pamięć, dba też o zdrowie psychiczne swoich uczniów i nie pozwala im zwariować :D Uczęszczałam na zajęcia online, bardzo wygodny i bez problemowy sposób, a atmosfera zawsze była wesoła i miła :) Pan Bartek jest nie tylko świetnym korepetytorem ale też człowiekiem. Bardzo cieszę się, że na Niego trafiłam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

ogólnie majca to dla mnie największe zło i zawsze miałam z nią problemy. Największe zaczęły się w liceum gdzie nauczyciele wmawiali mi, że nie powinnam przechodzić z klasy do klasy i najchętniej to by mnie zostawili i oczywiście, że matury nie zdam :) pracowałam strasznie dużo, na każdy spr się przygotowywałam jak bym co najmniej roz chciała pisać, ale 1 za 1 w dzienniku -.- na pierwszej próbnej maturze miałam 16%, wtedy znalazłam kontakt do Bartka i zaczęliśmy pracę razem. Wtedy okazało się, że wcale taka głupia z majcy nie jestem. Lekcje z nim, okulary i moja systematyczna praca dały pierwsze efekty na kolejnych próbnych maturach gdzie miałam już 34% czyli zdane XDDD Nauczyłam się z nim rozwiązywać zadania na spokojnie, nie śpiesząc się i myśląc :P Oficjalną maturę zdałam na 56% :O *.* Gdyby nie Bartek, który nastawił mnie pozytywnie do majcy i przekonał, że to, że w szkole ma sie 1 za 1 wcale nie oznacza, że jest się idiotą to nigdy bym tak dobrze jak dla mnie matury nie napisała ;D ;* Dodam jeszcze, że uratował moją siostrę od kiblowania w 2 liceum ;D

Akademia Dydaktyki

Ani od początku prorokowałem politechnikę, mimo że się z tego śmiała przez pół roku przygotowań do matury :) obecnie Gospodarka Przestrzenna na Politechnice Krakowskiej. Ten się śmieje, kto... nawraca na matematykę :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Chciałem dobrze przygotować się do matury rozszerzonej dlatego potrzebowałem korepetytora. Przed P.Bartkiem miałem ich kilku ale żaden nie był sprostać moim wymaganiom, dopiero P.Bartek okazał się nie tylko wspaniałym korepetytorem ale i wspaniałym człowiekiem. Wszystko jasno wytłumaczone, możesz liczyć na pomoc również poza zajęciami, sprawia że uwierzysz w siebie i w swoje umiejętności. Więc jeśli szukasz naprawdę DOBREGO korepetytora to gorąco polecam Pana Bartka. :)

Akademia Dydaktyki

Mati, czyli po Technikum Łączności w Krakowie prosto na Elektrotechnikę na AGH :) cel osiągnięty :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Przez pierwszy rok liceum nie umiem nawet zliczyć ilu miałam korepetytorów. Żaden nie potrafił przekazać mi nic treściwego. Dopiero w drugiej klasie, gdy groziło mi zagrożenie trafiłam na P. Bartka. Treściwy, nie uczy jak nauczyciele w szkole (na odwal się, z trudnymi wzorami i definicjami na pamięć), potrafi pokazać, że nie taki diabeł straszny ;) Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, zarówno te na żywo jak i online (bo uczyliśmy się i tak, i tak). Gdy trzeba można liczyć na jego pomoc również poza zajęciami, mi pomógł nawet w kłopotach z nauczycielką matematyki.
Dziś, po dwóch latach wspólnej nauki oddycham ze spokojem. Udało się, zdałam maturę!
BARDZO POLECAM!
Jeśli macie jakieś wątpliwości, dzwońcie - 603 639 733 ;)

Akademia Dydaktyki

Monika dostała się (zgodnie z powołaniem:) na filologie polską, UMCS Lublin :) z nauczycielem szkolnym mieliśmy więcej przygód, niż z samą maturą. Udało się skutecznie wybronić, mimo sporych niesprawiedliwości i zawziętości ze strony matematyczki...

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2016

Od razu wybierz numer i dzwoń!Opinie nie są Ci potrzebne prawdziwą jakość poznaje się od razu.
Bartek nauczył mnie nie odpuszczać.Matematyka bywa kapryśną panią ale przychodząc na każde zajęcia wiedziałem,że jeśli ja nie odpuszczę to i Bartek zrobi wszystko żebym zrozumiał,nigdy nie bagatelizując choćby najmniejszych wątpliwości.Nauczył mnie też,że zrozumienie to jedynie początek,który argumentując pracą i zaangażowaniem można zamienić na sukces.To jeśli chodzi o relacje uczeń-mistrz.Jednak najlepszą częścią współpracy z Bartkiem była relacja uczeń-przyjaciel.Atmosfera podczas zajęć była niesamowita.Bawić i uczyć.Zawsze potrafił podnieść na duchu dobrym słowem a żarty pamiętałem długo po zakończeniu lekcji danego dnia.Oprócz wielkiej wiedzy i licznych matematycznych sposobów Bartek dał mi pewność,że idąc na maturę wszystko zależy ode mnie bo jestem przygotowany i gotowy.
Jeśli chcesz aby matematyka była dla Ciebie przygodą a nie wyłącznie przedmiotem który musisz zaliczyć Bartek jest właściwą osobą

Akademia Dydaktyki

Wojt osiągnął cel, postawiony bardzo wysoko. Informatyka na Uniwersytecie Jagiellońskim :) kierunek obecnie najmocniej oblegany. Oblegany, bo dochodowy :) wierzę, że jednak skończysz pedagogiczne studia w tle i będę mógł Cię zatrudnić do mojej szkoły :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2016

Przerobiłem 2 korepetytorów z matematyki.Robiłem normalnie zadania przy korepetytorach,ale kiedy przychodził dzień testu/kartkówki dostawałem pustki i nie wiedziałem jak je zrobić.Sytuacja z ocenami potoczyła się bardzo tragicznie.Miałem poważne problemy z matematyką,na pierwszy semestr dostałem jedynkę.Po rozpoczęciu drugiego semestru,szukałem na gwałt korepetycji,by móc wyjsc na prostą z matematyki.Przypadkowo znalazłem strone e-korepetycje i trafiłem na ogłoszenie p.Bartka.Zadzwoniłem opisałem sytuacje,jaką mam z matematyką i umówilismy się na pierwszą lekcje.Na pierwszej lekcji była miła i luzna atmosfera.P.Bartek sprawdził mnie,czy miałem jakies braki i okazały się one dosyć duże.Po,,załataniu'' dziur,moglismy przejsc spokojnie do poprawy pierwszego semestru.Po poprawieniu pierwszego działu,dostałem szoku bo napisałem test na +4,również drugi dział zaliczyłem na 4.Pierwszy semestr miałem już zaliczony.Chodziłem systematycznie do p.Bartka,przynajmniej raz w tygodniu.Nadszedł drugi semestr.Oceny wahały się w okolicach 3/4.Na koniec roku szkolnego dostałem mocne 3.Podsumowując..Pan Bartek to fenomenalny korepetytor.Taki złoty Mercedes wsród korepetytorów.Wyciągnał mnie z tragicznej sytucaji i wyszedłem na prostą z matematyki.Jesli masz poważne problemy,to nie szukaj dalej po prostu dzwoń i umów się na pierwszą lekcje.Gwarantuje i podpisuje się obydwoma rękami,że to jest najlepszy koreptytor z matematyki w Krakowie.Dla potwierdzenia autentyczności,zostawiam swój numer telefonu 788914211.Pozdrawiam Dominik ^^

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Idąc na rozszerzoną matematykę w liceum nie spodziewałem się, że już zaledwie w październiku będę poszukiwał korepetytora. Trafiłem w końcu na Pana Bartka i już od naszego pierwszego kontaktu, byłem pewien, że jest to nauczyciel którego poszukuję. Pan Bartek potrafi świetnie przekazać swoją wiedzę, wytłumaczyć każde zadanie w taki sposób, że matematyka od razu staje się łatwiejsza. Bartek wprowadza podczas lekcji przyjemną atmosferę, przez co wiedza dużo łatwiej się wchłania. Jest to nauczyciel, którego polecam w 100%, gdyby nie on, prawdopodobnie zmieniłbym kierunek w liceum. Jeszcze raz gorąco polecam!!!

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Jestem studentem Katolickiego Uniwersytetu w Lublinie i miałem z Bartkiem korepetycje online. Wiele osób z kierunku odpadło z powodu matematyki, mi udało się zaliczyć wszystkie kolokwia oraz egzaminy, a wszystko to dzięki pomocy Bartka. Potrafi wszystko szybko, sprawnie, i co najważniejsze, skutecznie wytłumaczyć. Zdecydowanie mogę polecić korepetycje online, świetna atmosfera, a także wygoda, ponieważ można nauczyć się matematyki, nie wychodząc z domu. Zapewniam, że naprawdę warto! Bartek to świetny korepetytor. Z jego pomocą przekonasz się, że matematyka nie jest taka trudna :)

Akademia Dydaktyki

Sławek, Zarządzanie na KUL - Lublin :) zajęcia wyłącznie online :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Chodzę na korepetycje do Bartka od września. To on pomógł mi z największymi trudnościami w matematyce :-D to co nie rozumiałam, tłumaczył mi aż powiedziałam okey ja juz rozumiem. To pomagało bo poprzez fajne tłumaczenie wraz z miłą atmosferą nauczyłam się już więcej odnośnie matematyki. Jest świetnym korepetytorem i uważam, że jeśli masz trudności z majcą, on ci zdecydowanie pomoże :-)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Korepetytor którego ze świecą szukać !Gorąco polecam ! Bartka znam pare lat. Nie były to łatwe lata... matematyka nie pozwalała mi się cieszyć z życia. W technikum miałem duże problemy z matematyką, dzięki Bartkowi przeszliśmy przez wszystkie działy i zwyciężyliśmy ! Dzięki jego bezpośredniemu podejściu do problemu nauka mija szybko i owocnie. Jest to wartościowy i mądry człowiek z którym można porozmawiać nie tylko o matematyce. Do dnia dzisiejszego Bartek pomaga mi z matą . Obecnie studiuje na Politechnice i nie mam problemów z kolosami ;) Moim zdaniem lepiej tłumaczy niż Krystian z Etrapez.Korepetytor wart milionów !!! Przekonajcie się sami ;)

Akademia Dydaktyki

Pingwin, logistyka na Politechnice Śląskiej :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Bartek to najlepszy korepetytor. Miałam kilka miesięcy, żeby przygotować się do rozszerzonej matury, a w szkole miałam tylko podstawową. Spokojnie wyrobiliśmy się z materiałem. Przed samą maturą udzielił kilku wskazówek, które okazały się bardzo przydatne. Był wyrozumiały i można było spokojnie dogadać się z nim co do grafiku zajęć, nawet jeśli dzieliło nas 7 stref czasowych. Na zajęciach zawsze panowała przyjemna atmosfera, a w razie jakiś problemów, zawsze mogłam zadzwonić i się poradzić. Zamiast formalnych i sztywnych kontaktów, tu zyskuje się nie tylko fajnego przewodnika po matematycznych świecie, ale i przyjaciela :)

Akademia Dydaktyki

7 stref czasowych, czyli korepetycje online gdy ktoś się opalał w Ameryce... po maturze Wiki dostała się na Ekonomie (w języku angielskim) na Uniwersytecie Ekonomiczny, Kraków

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2016

Witam,
Jeśli szukasz naprawdę dobrego korepetytora, to nie szukaj już dalej. Dzwoń do Bartka! Byłem bardzo słaby z matmy, a maturę miałem za dwa tygodnie. Bartek tłumaczył mi najważniejsze rzeczy i robił to w taki sposób, że bez problemu rozumiałem i potrafiłem robić zadania w domu (i to z przyjemnością!). Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w dwa tygodnie nauczyłem się więcej, niż przez cały rok w szkole. Trzeba dodać, że bezstresowa atmosfera na zajęciach, to wielki plus.
Pozdrawiam!

Akademia Dydaktyki

Z tymi dwoma tygodniami to nie przesadzajmy :) Krystian dostał się na AWF w Krakowie.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Chodząc do Bartka na korki nigdy nie szedłem z myślą " o Boże znowu korki,jak mi się nie chcę". Atmosfera która panuje na zajęciach sprawia że zapominasz o trudnościach które sprawia ten przedmiot, a wręcz czujesz się jakbyś robił to dla zabawy a Bartek był twoim dobrym kolegą z klasy do którego chodzisz w ramach nauki koleżeńskiej po lekcjach. Żałuję że Bartka nie spotkałem w 1 klasie LO bo bym szybko nadrobił braki z gimnazjum i spokojnie miał 4 na koniec roku :). Świetne przygotowanie do matury któro , sprawiło że na maturę poszedłem bez żadnego stresu a podczas rozwiązywania jej przypominałem sobie żarty matematyczne które zostały mi w pamięci podczas rozwiązywania danych zadań na zajęciach co pomogło w przypomnieniu schematu rozwiązania na egzaminie. Dzwoń bez zastanawiania się i módl żeby miał dla Ciebie miejsce w grafiku. To nie jest typowy matematyk który burczy pod nosem rozwiązując zadania i daje milion zadań pracy domowej tylko pokażę Ci konkretny sposób a Ty już sobie dasz ze wszystkim radę. POLECAM!
*
*
!!!ZOBACZYSZ ŻE MATMA JEST ŁATWA!!!

Akademia Dydaktyki

Bartek, informatyka na Politechnice Lubelskiej :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2015

Polecam gorąco ;) . Bardzo dobrze wspominam 2 lata współpracy z Bartkiem. Świetnie przygotował mnie do matury. Luźna atmosfera i sposób w jaki Bartek tłumaczył zadania powodowały, że matematyka nie była taka straszna . Polecam , polecam i jeszcze raz polecam!:)

Akademia Dydaktyki

Paweł chodził do XIV LO im. Zbigniewa Herberta w Lublinie, profil wojskowy (swoją drogą, niezła ciągła impreza w czasie zajęć w szkole). Obecnie UMCS w Lublinie, kierunek: bezpieczeństwo wewnętrzne.

avatar
Aldona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2015

Jeśli jesteś słaby z matematyki i poszukujesz dobrego i rzetelnego korepetytora, jak najbardziej polecam współpracę z Bartkiem:) Naszą naukę bardzo miło wspominam, nie tylko ze wzgledu na bardzo dobrze prowadzone lekcje, ale również sympatyczna atmosfere i fajne podejście do ucznia. Miałam już bardzo wielu korepetytorów i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że z Bartkiem pracowało mi się najlepiej i cos z tych lekcji wyciągnęłam. Zdałam egzamin i jestem usatysfakcjonowana:) Jak najbardziej polecam!

Akademia Dydaktyki

Aldona chodziła do 8 LO w Krakowie, niestety nie udało się zdać matematyki w maju. Zaczęliśmy współpracę w lipcu. Okazało się, że Aldona z matematyki jest naprawdę niezła, a niezdana matura to sytuacja, która nie powinna się nigdy wydarzyć. W sierpniu to była formalność :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Witam wszystkich którzy szukają skutecznego nauczyciela. W październiku wybrałam kurs przygotowawczy do matury zamiast indywidualnych lekcji dla syna. Mała trzy osobowa grupa miała zapewnić nam sukces na maturze. Zamiast tego był stres i porażka. Przed poprawką zostało bardzo mało czasu więc był potrzebny naprawdę skuteczny nauczyciel. Znalazłam Pana Bartka na tej stronie zasugerowałam się opiniami. Mogę teraz powiedzieć jedno żałuje ,że syn nie trafił wcześniej na Niego. To nie korepetytor to bardzo profesjonalny i co ważne w takich sytuacjach skuteczny nauczyciel. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze a to co sprawiało trudność nagle staje się proste i oczywiste. Proszę się nie zastanawiać wybór jest prosty:) Polecam zajęcia z Panem Bartkiem. Jeszcze raz chciałam podziękować za czas i zaangażowanie. Polecam !!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2015

Sprawnie przeprowadzane korepetycje przez skype. Fajna atmosfera w trakcie lekcji! Pan Bartek świetnie wytłumaczy każde zadanie jak i przygotuje do matury!

Akademia Dydaktyki

Z Michałem do dzisaj pracujemy online oraz na żywo :) uczęszczał do gimnazjum Jana III Sobieskiego w Lublinie, obecnie zmienił jedynie piętro szkoły, przechodząc do Liceum również Sobieskiego :)

avatar
Cyprian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2015

Polecam! Fajna atmosfera, bardzo dobrze i w prosty sposób wytłumaczy każde zadanie.

Akademia Dydaktyki

Cyprian uczęszczał do Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie. Zajęcia tylko online. Po maturze udało się dostać, zgodnie z planem, do Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych, kierunek: nawigator naprowadzania. Wyczuwam poczciwą karierę w Wojsku Polskim, szeregowy Cyprianie :)

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2015

Wspaniały korepetytor , mój syn Kamil od początku miał problemy z matematyką a pan Bartek ma wspaniałe podejście do ucznia , potrafi bardzo dobrze wytlumaczyc ze zrozumieniem ,Szkoda że juz wcześniej nie trafiłam na pana Bartka , bardzo pomógł synowi , który bez problemu zdał do klasy 3 technikum , Bardzo duży profesjonalizm oraz staranie sie przekazac jak najwięcej wiedzy w krótkim czasie ,Jeszcze raz dziękuje za pomoc jaką pan okazał i czas dla mojego syna .

Akademia Dydaktyki

Kamil chodził do Technikum Elektronicznego im. Obr. Lublina. Niestety musieliśmy zakończyć współpracę przed klasą maturalną, z powodu mojego wyjazdu do Krakowa. Pozdrawiam Państwa serdecznie!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Serdecznie polecam zajęcia z panem Bartkiem. To urodzony nauczyciel- w świetny, przystępny sposób tłumaczy wszystkie matematyczne problemy- od tych prostych, po najbardziej skomplikowane. Jest przy tym cierpliwą, spokojną i naprawdę sympatyczną oraz uczciwą osobą. Jednym słowem- widać, że do nauczania matematyki podchodzi, jak do swojego powołania, a zajęcia sprawiają przyjemność zarówno uczniowi, jak i jemu. Mnie osobiście pan Bartek pomagał w 3 klasie gimnazjum i 1 liceum. Moje wyniki znacznie się poprawiły, a z każdej lekcji wychodziłem zadowolony i usatysfakcjonowany, dlatego zapewniam- decydując się na współpracę trafisz w dobre ręce :)

Akademia Dydaktyki

Maciek po ukończeniu gimnazjum trafił do III Liceum im. Unii Lubelskiej w Lublinie. Trafił tam na wymagającą matematyczkę, więc nie muszę się martwić o Jego przyszłość :) z powodu wyjazdu przerwaliśmy współpracę.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Tak jak i osoby poniżej ja również szczerze polecam Pana Bartka :) Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to naprawdę osoba godna zaufania, która rozwieje wszystkie matematyczne wątpliwości. Kiedy po raz pierwszym szłam na korepetycje było już naprawdę tragicznie, na moim koncie nazbierało się kilka jedynek i byłam przekonana, że już nic nie uchroni mnie przed jedynką na półrocze, a jednak z pomocą Pana Bartka wszystko jest możliwe :) Z każdym spotkaniem rozwiązywanie zadań szło mi coraz lepiej, nawet trochę polubiłam matematyke :) Wszystko wydawało się takie "proste" :D Jestem przykładem na to, że po pięciu jedynkach z kolei można dostać nawet piątke :) Da się? Da się :) Wystarczy odrobina chęci i osoba która potrafi w miłej, bezstresowej atmosferze to wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Jestem ogromnie wdzięczna Panu Bartkowi i jeśli korepetycje z matematyki to tylko z nim :)

Akademia Dydaktyki

Kinga chodziła do XXIII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie. Z Kingą naprawdę startowaliśmy z pięcioma jedynkami na czysto. Najważniejsze, że po dwóch latach wylądowaliśmy ze zdaną maturą w ręku.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Mimo iż przeszłam przez wielu korpepetytorów w klasie maturalnej nic mi nie pomagali, wszystkie próbne matury pisałam ledwo na 30 % do mniej więcej lutego czy marca. Wtedy dostałam namiary na Pana Bartka i od razu się do niego udałam, gdzie od razu poprawiłam oceny po pierwszych jego lekcjach. Maturę w maju napisałam bez większego stresu na 58%. Taki progres z 30% na 58% uczyniłam dzięki Panu Bartkowi w 2 miesiące, czyli około 8 lekcji ;) Serdecznie polecam, najlepszy korepetytor!

Akademia Dydaktyki

Angelika (IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Lublin), byłem pewny że nawrócę Cię na politechnikę... "niestety" AWF w Białej Podlaskiej :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Pan Bartek przygotowywał syna do egzaminu klas 6. Szczerze polecam współpracę. Podejście do ucznia i ogromne zaangażowanie z jego strony sprawiły że syn wręcz z przyjemnością uczy się matematyki.

Akademia Dydaktyki

Syn Dawid wybrał Gimnazjum nr 24 w Lublinie, uczęszczając wcześniej do Szkoła Podstawowej nr 50.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

10/10, najlepszy korepetytor ;) Polecam kazdemu!

Akademia Dydaktyki

Krystian, Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Lublinie.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Bartek najlepszym koropetytorem ! Od zawsze z matematyką byłem pokłócony, gimnazjum jakoś się ślizgałem ale przyszło technikum i 1 na semestr, 1 na koniec. Coś trzeba z tym zrobić, miałem 3 koropetytorów ale to lekcje z Bartkiem pokazały mi, że matematyka nie jest taka zła i przestałem chodzić na lekcje ze strachem przed kolejną jedynką. Jeżeli ktoś jest wybitnym głąbem matematycznym jak ja to tylko Bartek go uratuje ! Po pół roku koropetycji i na świadectwie mam 3 !
Polecam !!!

Akademia Dydaktyki

Rafał ukończył Technikum Samochodowego w Lublinie. Niestety nie było mi dane poprowadzić Go aż do matury z powodu wyjazdu. Jednak kontakt Panem Mechanikiem mamy do dziś :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2015

bardzo dokładne tłumaczenia
zabawny i miły
najlepszu nauczuciel ever

Akademia Dydaktyki

Hubert wybrał Gimnazjum Śródziemnomorskie im. św. Dominika Guzmana w Lublinie. Niestety z powodu wyjazdu do Krakowa nie mogliśmy kontynuować nauki. Pozdrów ode mnie papugi, Hubertson ;)

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2015

Bartek Najlepszy! Mialam wielu korepetytorow i nic, dzieki bartkowi matematyka stala sie przyjemna :D Super atmosfera, swietny czlowiek. Jak na korki z matmy to tylko do niego, polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2015

Bardzo bardzo polecam!! Po zajęciach z Bartkiem dowiedziałam się, że nie było ze mną aż tak źle oraz, że nie trzeba znać wszystkich wzorów aby rozumieć amtematykę. Ponadto świetna atmosfera, zero stresu + całkiem niezłe stopmnie w szkole. POLECAM jeszcze raz!!

Akademia Dydaktyki

Agatka, Lingwistyka stosowana angielski i francuski na UMCS w Lublinie, zaocznie zaś Historia Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Wszystko w tym samym czasie. Szaleństwo :)

avatar
kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2015

Pan Bartek jest niezwykle profesjonalnym nauczycielem. Posiada nie tylko szeroką wiedzę ale równiez zdolności pedagogiczne co jest niezwykle ważne jeżeli uczeń jest w trudnym gimnazjalnym czasie. Kreatywne podejście do nauczania i przyjazna atmosfera w czasie lekcji sprawiają że uczeń otwiera się na nowe wyzwania. Mocnym elelmentem współpracy z panem Bartkiem są również bardzo dobrze przygotowane lekcje online. Zawsze mozna liczyc na pana Bartka co jest bardzo istotne w awaryjnych sytuacjach. Pan Bartek jest jednym z najlepszych nauczycieli z jakimi mieliśmy kontakt .

avatar
Amanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2015

Super Korepetytor. Wyciągną mnie z sytuacji zagrożenia z matmy na semestr. Na zakończenie roku udało nam się podciągnąć i obecnie mam na koniec roku 3. Osoba godna polecenia! Duża wiedza i świetne podejście do ucznia :)

Akademia Dydaktyki

Amanda, Liceum Ogólnokształcące nr V im. M. Skłodowskiej-Curie w Lublinie, rozszerzenie matematyczne. Przykro było wyjeżdżać, niestety nie mogliśmy pracować aż do matury.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Mogłabym napisać o Panu Bartku rozprawkę.. Jednak nie chodzi tu o ilość, ale o jakoś. Powiem w miarę krótko i zwięźle. Pan Bartek jest NAJLEPSZYM korepetytorem i w ogóle matematykiem jakiego mogłam spotkać! Ma ogromną wiedzę i doskonałe podejście do ucznia. Do każdego indywidualnie. Przekazuje wiedzę w sposób jasny, klarowny i taki, aby trafił do najmniejszych szarych komórek w naszym mózgu. Przede wszystkim jest wspaniałym człowiekiem! GORĄCO POLECAM i daję słowo, ze nie pożałujesz wyboru Pana Bartka!!!!Daję milion "okejek"! Pozdrawiam! Polecam! :)

Akademia Dydaktyki

Klaudia (XXI LO im. św. Stanisława Kostki) obecnie przyszła Pani Doktor na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Bardzo polecam pana Bartka, zajęcia odbywają się w miłej atmosferze bez stresu, a tłumaczy świetnie. Nigdy nie radziłem sobie dobrze z matematyką, oraz żaden nauczyciel nie potrafił mi tak dobrze wytłumaczyć matmy ale po zajęciach z P.Bartkiem zacząłem ją rozumieć i egzamin gimnazjalny do którego mnie przygotował napisałem na dobry wynik a bez takiej pomocy na pewno bym sobie nie poradził.

Akademia Dydaktyki

Adi wybrał Technikum Ekonomiczne w ZSE im. A. i J. Vetterów. Niestety przez wyjazd do Krakowa przerwaliśmy współpracę. Pozdrawiam Adi!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2015

Moja ocena, pewnie nie będzie się dużo różnić od innych, ponieważ również uważam, że zajęcia z Bartkiem są najlepsze! Korepetycje poleciła mi moja przyjaciółka 2 lata temu, ponieważ z względu na pewne choroby i specyficzne działanie leku miałam ogromny problem z przyswojeniem materiałów z różnych przedmiotów, ale zdecydowanie z matmą było najgorzej :p . Pamiętam swoje pierwsze zajęcia, gdyż wtedy to były moje pierwsze korepetycje w życiu. Byłam pełna niepokoju i niepewności, jednocześnie przestraszona moimi brakami wynikającymi z nieznajomości podstaw. Okazało się jednak, że nie było aż tak źle! Nawet po pierwszych zajęciach dowiedziałam się, że z matematyki nawet jestem ,,całkiem niezła'' <zdziwienie było ogromne>. Myślę, że Bartek stara się odkryć każdego na nowo i znaleźć taką dziedzinę w matematyce, że nawet najsłabszy może czuć się w niej bardzo pewnie <wiem coś o tym>. Na zajęciach nigdy moje pomysły na wykonanie jakiegoś zadania nie były krytykowane, a wręcz badany był tok myślenia i rozumienia, co skutkowało tym, że dalsze nauczanie było efektywne. Krótko ujmując cenię indywidualne podejście do ucznia. Atmosfera sprzyja przyswajaniu nowych, często trudnych materiałów <mi zawsze pasowało to luźne i komediowe podejście do różnych tematów> . Myślę, że najważniejszy jest stosunek do ucznia i do jego możliwości, a jednocześnie wiara w niego, co może zdziałać czasami o wiele więcej niż same umiejętności ;) . To zdecydowanie zawierały każde zajęcia. Więcej nie będę zdradzać, bo reszty przekonacie się sami, aż Wam zazdroszczę! Nigdy nie polecam tego, do czego nie jestem przekonana. Spróbujcie, a nie pożałujecie! To gwarantuje! Powodzenia! :D

Akademia Dydaktyki

Werek (Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie) dostała się na wymarzoną dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie :) Z Werkiem od 4 lat trzymamy kontakt. I ucz się! Musisz mi rozpisać jakąś poczciwą dietę, bo od tego matematycznego siedzenia robię się jakiś taki... niezgrabny, dyplomatycznie mówiąc.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Wg mnie p. Bartek jest najlepszym korepetytorem jakiego można sobie wymarzyć. Pełen profesjonalizm i przyjemna atmosfera na zajęciach od razu przynoszą efekty w szkole na matmie. Po zajęciach z p Bartkiem przekonałem się w końcu że matematyka nie jest taka straszna jak mi się kiedyś wydawało, a to wszystko za sprawą jego mega umiejętności i cierpliwości. Jednym słowem POLECAM, a dwoma BAARDZO POLECAM! ;)

Akademia Dydaktyki

Szymon po Technikum Elektronicznym w Lublinie kontynuował edukację w tej dziedzinie, idąc na Politechnikę Lubelską, kierunek elektronika. Z Szymonem zdaliśmy nie tylko maturkę, ale również pierwszy rok studiów :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Co tu dużo mówić - Bartek to najlepszy korepetytor jakiego miałam. Unikałam matematyki w szkole, a poprzedni korepetytorzy brali od mnie kasę tylko za siedzenie i przytakiwanie im przez godzinę. Bartek znalazł sposób na dotarcie do mnie i stopniowo rozbudzał zainteresowanie tym przedmiotem. Dzięki niesamowicie luźnej atmosferze, wyrozumiałości i wiedzy jaką mi przekazał, przestałam bać się podejścia do tablicy, bo w końcu wiedziałam, co się dzieje na lekcjach. Pomógł mi uratować moją sytuację w szkole i zdać maturę z dużo lepszym wynikiem, niż mogłabym się tego spodziewać. Nigdy bym nie pomyślała, że zatęsknię za matematyką! :)
Szefie, dziękuję :)

Akademia Dydaktyki

Karo (15 LO w Lublinie, "Podwale") powoli kończy behawiorystkę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz Technika Weterynarii, TEB Edukacja Lublin. Karo będzie kochać swoją pracę, bo kocha zwierzęta. Bądź jak Karo. Rób w życiu to, co kochasz :)

avatar
Gabrys
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2014

Przygotowania do matury 2014 zacząłem od korepetycji z nauczycielką matematyki z 2 liceum w moim mieście,nasza współpraca od samego początku nie szła tak jak powinna,a jak każdy uczeń a zwłaszcza maturzysta chce mieć wszystko przed egzaminem rozjaśnione i wytłumaczone . Niestety tak się nie stało a było wręcz przeciwnie i tak jak się spodziewałem matura 2014 poszła mi koszmarnie :P . Do matury poprawkowej zdecydowałem się zmienić korepetytora i była to najlepsza decyzja jaka do tej pory podjąłem :-) . Bartek naprawdę elegancko każdemu wytłumaczy nawet najtrudniejsze tematy z matematyki , luźna atmosfera i pozytywna energia która bije od tego człowieka jest naprawdę niesamowita :-) NIE ZNAJDZIECIE NIKOGO LEPSZEGO,GORĄCO POLECAM ! :-)

Akademia Dydaktyki

Gabrielowi nie powiodło się w maju, za to spokojnie (52%) zdał poprawkę. Chodził do 2 LO we Włodawie.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2014

Bartek to świetny korepetytor :) zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze i daja szybki efekt ;) w 2 miesiące ogarneliśmy moja poprawkową maturkę 2014, cierpliwość Bartka pozwala każdemu spokojnie, a zarazem w szybki sposób pojąć MATEMATYKĘ, gdyż tłumaczy On w bardzo prosty, a skuteczny sposób. pozdrawiam i GORĄCO POLECAM, gdyż wiem , że każdemu ROZJAŚNI umysł :)

Akademia Dydaktyki

Twoją pewną historię z "rosjaśnianiem umysłu" Damianku opowiadam moim uczniom jako przestrogę :) Damian obecnie Ratownictwo Medyczne, na WSNS w Lublinie.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Najlepszy korepetytor jakiego kiedykolwiek miałam! Matematyka to od zawsze mój wróg numer jeden, dlatego zdanie matury z matematyki wydawała mi się niemożliwe. Wszystko zmieniło się już po pierwszych zajęciach z Bartkiem. Jest on osobą pełną pozytywnej energii i kompetentną. Potrafi świetnie wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe tematy jak i zmotywować do nauki. Dzięki niemu matura okazała się łatwa a wynik końcowy więcej niż zadowalający. Gorąco polecam ;)

avatar
Czaro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2014

Z matematyką zawsze miałem problemy lecz dopiero w 1 klasie technikum niestety miałem poprawkę którą dzięki niemu zdałem z najlepszym wynikiem więc jeśli ktoś ma problem z matematyką nie ważne czy jest w gimnazjum/technikum/studiach to ta osoba wyciągnie was z tego piekła niezależnie od stanu wiedzy matematycznej z poprzednich lat więc jeśli ktoś chce się nauczyć matematyki w bardzo przyjemny i naprawdę śmieszny sposób to polecam skontaktowanie się z nim jeśli chodzi o korepetycje to jest w tym mistrzowski POLECAM! P.S.radze przygotować chupachupsy :D

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2014

Szczerze polecam, zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze. Będąc w klasie z rozszerzoną matematyką pomimo problemów, żaden aspekt nie pozostał nie wyjaśniony. Ogromna wiedza i doświadczenie w korepetycjach sprawia, że z łatwością przychodzi zrozumienie materiału z każdego zakresu. Polecam!

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2014

Długi koszmar matematyczny wreszcie sie skończył. Przerobiłem 4 korepetytorów - z skutkiem tragicznym. Dopiero Bartek garnął co jest nie tak i dokładnie powiedział w czym tkwi problem oraz na co muszę zwrócić uwagę. W krótkim czasie przygotował mnie na tyle, abym zdał i tak (podobno) najtrudniejszą od kilku lat maturę.
A atmosfera na zajęciach - jak spotkanie z dobrym kumplem ;-)
BARTEK - MISTRZ!!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Matura w tym roku (2014) była bardzo trudna, ale z pomocą pana Bartka wszystko jest możliwe! I to nie był jakiś wynik na styk. Mimo podobno moich zdolności humanistycznych, matura z matematyki o niewielki procent poszła mi lepiej niż matura z polskiego!
Nie tylko dobrze uczy, ale również wprowadza świetną atmosferę w czasie zajęć! Bezstresowo, a za to z dobrymi rezultatami! :)
Jest na prawdę tanio, przyjemnie, nie ma kłopotu z przedłużeniem zajęć. Trudno się dziwić, że wielu uczniów się do niego zgłasza. Gdybym miała jeszcze raz wybrać korepetytora od matematyki, nie zawahałabym się nawet przez moment, wybrałabym pana Bartka!! :)
POLECAM i Pozdrawiam pana Bartka oraz jeszcze raz z całego serca dziękuję za duży wkład w mój wynik maturalny!

avatar
Gośka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Z matmą nie dawałam sobie rady nigdy, od wczesnych lat podstawówki do w zasadzie końca liceum. Wizja matury z tego przedmiotu i osiągnięcia magicznych 30% wydawała się lekko mówiąc absurdalna i absolutnie nieosiągalna. Korepetytorów z matematyki miałam setki, wszystkich po najdalej 4 zajęciach miałam serdecznie dosyć i odliczałam minuty do końca spotkania. A potem trafiłam na Bartka i okazało się, że tą matmę naprawdę da się zrozumieć i to jeszcze bez katorżniczej pracy, cierpienia, łez i w naprawdę miłej atmosferze. Wierzcie mi, wiem co mówię, pomimo kos na semestr w ciągu 2 lat pod rząd i całej plejady jedynek w mojej edukacyjnej karierze korki z Bartkiem doprowadziły do tego, że średnia na koniec roku wynosiła grubo ponad 3 czyli lepsza niż kiedykolwiek. Jest to najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek miałam, z poczuciem humoru, wyluzowany, ogarnięty, gotowy pomóc z zadankami o każdej porze dnia i nocy. Ku własnemu zdziwieniu pod koniec roku zaczęłam nawet lubić tą matmę. A co jeszcze dziwniejsze matura poszła mi lepiej niż mogłam to sobie wymarzyć. Tak więc każdemu głąbowi nie rozumiejącemu nawet poleceń które czyta nie mówiąc już o rozwiązywaniu zadań gorąco polecam Bartka jako osobę która wyciągnie Was z największego bagna i zrobi to z największą przyjemnością nawet w piątek popołudniu:D Dzięki za najlepsze zajęcia z matmy w życiu i uratowanie moich wakacji przed sierpniową poprawką:D

avatar
uczen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2014

O matko.... ktos tu sie minal sie z powolaniem. Mowimy tu o osobie ktora wyciagnie cie z najwiekszego bagna - uczyni niemozliwe z niemozliwych czyli wyciagnie z najwiekszego bagna a takze w dwa tygodnie nauczy do matury rozszerzonej. Zawsze znajdzie czas, do tego nie chce brac pieniedzy za nauke, najlepszy nauczyciel ever do tego mnostwo smiechu i lepszy niz salomon - naleje z pustego ( przynajmniej mi pomogl z matematyki i sprawil ze stala sie przyjemna i ze az chce sie czlowiekowi uczyc!!!) Matematyka przyjemna? Tylko z mistrzem Bartkiem jednym slowem polecam

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2014

Polecam!!! Swietny nauczyciel tworzacy swietna atmosfere ;) mialem juz kilku korepetytorow i od teraz nigdy nie pojde do innego! Potrafi wytlumaczyc WSZYSTKO i odpowie na KAZDE pytanie! Pelen profesjonalizm!

Akademia Dydaktyki

Dżejkop, Mechanika i Budowa Maszyn na Politechnice Lubelskiej :) pamiętam o zakładzie, który wygrałem, że się dostaniesz... a ktoś już zapomniał! :)

avatar
Pingwin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2014

Byłem jednym z pierwszych uczniów Bartka. Jest profesinalistą w tym czym sie zajmuje. Ma znakomite podejście i jest bardzo cierpliwy. Zawsze umie wytłumaczyć każdy temat. Gdyby byli tacy nauczyciele jak on to mało kto miałby problemy z nauką. Jest człwiekem który pomoże nie tylko z problemami szkolnymi.
Zdecydowanie polecam i pozdrawiam Bartka :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2014

Najlepszy korepetytor matematyki na całym serwisie ! nie zastanawiajcie się nawet nad innymi opcjami
Bardzo Dobre przygotowanie do matury, nadrabianie zaległości i spoko atmosfera ;) dobre oceny gwarantowane :D

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2014

W 100% polecam. Chodze do 2 liceum w II semestrze miałem 6 jedynek na czysto. Od kiedy uczy mnie Bartek nie dostałem żadnej jedynki ze sprawdzianu badz kartkowki. Bartej zauwazył u mnie wade wzroku, wczesniej nie nosiłem okularow lecz teraz nosze po tym jak kazał mi isc do okulisty i okazało sie ze mam nawet nie małą wadę. Bardzo polecam poniewaz wiem jak tłumaczy i tłumaczy dosłownie zaj***ście.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2014

Gdy zacząłem korepetycje z p. Bartkiem miałem jedynke z matmy na półrocze. Wcześniej przez rok chodziłem na korepetycje do nauczycielki matematyki, ale nic to nie pomogło, dalej same jedynki. P. Bartek zauważył u mnie dysleksje już na pierwszych zajęciach. Mimo to po pół roku pracy jako jedna z niewielu osób w klasie nie jestem zagrożony z matmy, do tego dostałem pierwszą piątkę ze sprawdzianu w gimnazjum!! :) Do testu też mnie przygotował i licze na dobry wynik. Dzięki i BARDZO POLECAM!!!!

avatar
Mike Venus
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2014

Bardzo polecam. Potrafi "na skróty" wytłumaczyć cały dział w godzinę, że zrozumiesz o co chodzi i dobrze rozwiążesz zadania na sprawdzianie, egzaminie czy czymś tam innym.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2013

Świetny nauczyciel. W prosty i skuteczny sposób wszystko Ci wytłumaczy i przygotuje do każdego egzaminu :) 6/6 :)))

avatar
|Samuel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2013

Jak najbardziej polecam, sposob nauczania na 6+, wyciagnal mnie z dna (poprawka w sierpniu) i ostatecznie przygotowal do matury ktora zdalem na ponad 70 %

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.