Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Warszawa
Lublin
Siedlce
Zamość
Chełm
Biała Podlaska
Mińsk Mazowiecki
Radom

Barbara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Barbara

O mnie

Były pracownik państwowej uczelni wyższej (Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Architektury). Doświadczenie w pracy dydaktycznej - prowadzone zajęcia indywidualne, kursy oraz zajęcia dydaktyczne na uczelniach zarówno państwowych jak i prywatnych. Doświadczenie w pracy architekta i architekta wnętrz. Znajomość programów praktyczna - wynikająca z codziennego użytkowania.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2018 - 09.2018
Politechnika Śląska w Gliwicach
Wydział Architektury i Urbanistyki + Podyplomowe Studia Architektury Wnętrz i Wzornictwa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
JOANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Pani Basia jest osobą, którą ze szczerego serca mogę polecić. Uczyła mnie SketchUpa i zawsze byłam bardzo zadowolona. Bardzo dobrze tłumaczy i zawsze życzliwa. Nie niecierpliwi się, nawet jeśli uczeń pyta o bardzo podstawowe rzeczy kolejny raz. Kompetentna i uśmiechnięta a przede wszystkim DOBRZE TŁUMACZY. Dzięki niej mogłam zrobić swój 1 projekt.

avatar
Lesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Pani Basia bardzo dobrze prowadzi korepetycje online
zawsze na czas , konkretna wiedza polecam jak najbardziej

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Pani Barbara, jest bardzo dobrym korepetytorem, ma dużą wiedzę i wie jak w przystępny sposób ją przekazać. Przy tym jest bardzo miłą osobą. Serdecznie polecam

Barbara

Dziękuję za opinię :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Serdecznie polecam , korepetycje online prowadzone w profesjonalny i przede wszystkim przyswajalny sposób, przemiła i wyrozumiałą osoba ,w jasny precyzyjny sposób tłumaczy zagadnienia związane ze sketchup.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Przez długi czas szukałam kogoś kto potrafiłby wytłumaczyć mi AutoCada i w końcu trafiłam na Panią Barbarę. Bardzo jasno , cierpliwie i w przyjemny sposób pomogła mi z projektem. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2018

Miła i pomocna osoba, znająca tematykę Sketchup. Polecem !!!

Barbara

Dziękuję za opinię!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.