Rafał Kulicki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Świdnik
Kraków

Rafał Kulicki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Rafał Kulicki

O mnie

Jestem absolwentem historii i studentem stosunków międzynarodowych uniwersytetu Jagiellońskiego, aktywnie działam społecznie. Przede wszystkim jestem osobą bardzo komunikatywną i zawsze nawiązuje pozytywne relacje z uczniami, i na nich opieram przekazywanie konkretnej wiedzy. Udzielam lekcji historii, WOSu i przedmiotów historycznych i społecznych na wszystkich poziomach od szkoły podstawowej, przez liceum, przygotowanie do matury aż po pomoc w przygotowaniu się do egzaminów na studia.Konkretne metody zawsze dostosowuje do preferencji uczniów. Zawsze jednak skupiam się, na tym, żeby zrozumieli istotę omawianych kwestii, oraz ewentualnie egzaminacyjnych kryteriów oceniania a nie tylko nauczyli się na pamięć pewnych formułek. Jest to szczególnie ważne, gdyż poznanie tych kwestii pozwala na łatwiejsze przyswajanie pamięciowe całej wiedzy. Staram się zawsze zrozumieć tok rozumowania ucznia i nawiązać z nim relacje, by przedstawiać wiedzę w powiązaniu do jego zainteresowań, poglądów i obrazu świata. Załączam link do filmu który nie jest zapisem lekcji, ale jest częścią mojego autorskiego kanału na tym portalu.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Historia
10.2016 - 06.2018
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Magister
Historia
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Stosunki Międzynarodowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2018 - aktualnie
Nauczyciel domowy

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Rafał tego samego dnia pomógł mi w dokończeniu wypracowania z historii, był bardzo pomocny, wszystko przejrzyście wyjaśnił. Serdecznie polecam wszystkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.