Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kołobrzeg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Bartosz

Opis ogłoszenia

Witam. Udzielam lekcji dodatkowych/korepetycji z matematyki w zakresie klas 1-8 szkoły podstawowej oraz przygotowuję młodzież do egzaminów 8klasisty. Z zawodu jestem pilotem/instruktorem lecz korepetycji udzielam już 5 rok. Posiadam i korzystam z materiałów i książek oraz pomocy dydaktycznych dla nauczycieli.Obecnie jeszcze kilka wolnych miejsc. Jeśli  nie odbieram proszę o wiadomość SMS a napewno oddzwonię.Polecam sięMożliwy dojazd do ucznia, cena ustalana indywidualniePozdrawiamBartek :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.