Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Gdynia

Barbara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Barbara

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1986 - 06.1991
Akademia Pedagogiki Specjalnej Warszawa (WSPS)
Oligofrenopedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Polecam Bardzo Panią Barbarę jest nauczycielką cierpliwą skuteczną ,poprawiającą wymową , potrafi nauczyć . Bardzo miła atmosfera ,elastyczna w dniach niedyspozycyjnych z mojej strony .Warto podjąć naukę u Pani Barbary jest bardzo cierpliwa efekty same przyjdą wiem to po sobie 2 lat nauki.
I mam nadzieję że jeszcze będę korzystał z usług P. Barbary w przyszłości .
Warto !!!!!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Polecam panią Basię uczy bardzo dobrze i szybko można zacząć mówić po Norwesku. Ja pracuję w Norwegii na budowie i wykorzystuję cały czas to co się nauczyłem na lekcjach. Mam lekcje trzy razy w tygodniu i świetnie mi idzie. Pani Basia uczy bardzo dokładnie i często robi powtórzenia. Pozdrawiam i polecam.

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Bardzo, bardzo polecam. Wiedza przekazana w sposób prosty i klarowny. Lekcje w miłej atmosferze, zawsze punktualnie.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Jestem bardzo zadowolony. Już na pierwszych lekcjach wypowiadałem pierwsze zdania po norwesku, choć mam trudności w uczeniu się języków obcych. Gramatyka jest tłumaczona jasno, a na lekcji jest miła atmosfera. Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.