Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 90 / 60 min

Barbara

Opis ogłoszenia

Filolog języka angielskiego, nauczyciel z wieloletnim stażem w szkole średniej, egzaminator maturalny, doświadczony również w pracy z dziećmi udzieli lekcji języka angielskiego.
Chętnie pomoże w przygotowaniu do matury, udzieli konwersacji- również w dziedzinie business English, pomoże w przygotowaniu się do roku szkolnego.
Przygotuje do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Przełamiemy barierę językową i dodamy pewności językowej przed wyjazdem na wakacje. Dobre wakacyjne ceny, duża dostępność godzin - już od teraz. Rano czy wieczorem. Energiczna motywująca. Zapraszam. Wolne terminy, 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.