Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki45 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką IX Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie z językiem niemieckim jako drugim językiem nauczania, a obecnie studentką ostatniego roku na Uniwersytecie Technicznym w Berlinie. Posiadam dwa certyfikaty potwierdzające znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 - Test DaF i DSD II oraz niemieckie świadectwo maturalne.

Z chęcią udzielę korepetycji z języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Pomogę w zadaniach domowych, przygotować się do lekcji, sprawdzianów i kartkówek, jak i testu ósmoklasisty czy matury z języka niemieckiego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało pisać lub dzwonić :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.