Ostatnia aktywność:
12 dni temu
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski35 / 60 min

Basia

Opis ogłoszenia

Salut à tous ! / Ciao ragazzi!

Jestem studentką 4-ego roku Filologii Romańskiej oraz Finansów. Oferuję intensywną, szybką, a także bardzo skuteczną naukę języka francuskiego na każdym poziomie oraz języka włoskiego na poziomie początkującym i średniozaawansowanym. Posługuję się francuskim od 6 lat, a włoskim od 3. Uczę również małe dzieci.

Przygotowuję do matury podstawowej i rozszerzonej. Zwracam szczególną uwagę na poprawność gramatyczną. Motywuję swoich uczniów, aby poszerzali swoje słownictwo oraz by mówili jak najwięcej.

Serdecznie zapraszam na lekcje z najpiękniejszych języków świata!

Basia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.