Barbara Benicka

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online

Barbara Benicka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Barbara Benicka

O mnie

Nazywam się Barbara Benicka. Jestem uczennicą 2 klasy liceum z rozszerzoną matematyką, fizyką i chemią. Moją zaletą jest to, że jestem osobą młodą co pozwala mi nawiązać dobry kontakt z uczniem i stworzyć bezstresową, przyjazną atmosferę, ułatwiającą przekazanie wiedzy. Materiał omawiany w szkole podstawowej jest mi dobrze znany i jestem z nim na bieżąco. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji w zakresie w/w materiału.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Bardzo przyjemna atmosfera
Dobrze tłumaczy
Polecam serdecznie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.