Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski35 / 60 min

Bartek

Opis ogłoszenia

Zapraszam wszystkich chętnych na korepetycje z języka rosyjskiego! Moją ofertę kieruję szczególnie do tych, którzy planują rozpocząć naukę kolejnego języka obcego, jak i tych, którzy po kilkuletniej przerwie pragną odświeżyć znajomość rosyjskiego i opanować go w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
Na lekcjach oferuję naukę zarówno języka ogólnego jak i specjalistycznego na każdym poziomie zaawansowania ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i preferencji uczącego się. Dokładnie dobrane materiały dydaktyczne, miła atmosfera oraz zaangażowanie są u mnie gwarantem wysokich wyników nauczania.
Ponadto kilkuletnie doświadczenie oraz sprawdzone metody nauczania w przygotowywaniu moich uczniów do wyjazdów zagranicznych, różnych certyfikatów językowych, a także egzaminów maturalnych, sprawiły że mnóstwo osób, które zdążyły mi zaufać, odniosły sukces egzaminacyjny jak i zawodowy.

Jeśli pragniesz szybko i skutecznie nauczyć się rosyjskiego, już dziś zapraszam na pierwszą lekcję języka rosyjskiego!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.