Piotr Bagiński

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Wrocław

O mnie

Cześć,

mam na imię Piotrek i udzielam korepetycji z matematyki i z fizyki od ponad 5 lat. Przez ten czas uczyłem uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów oraz studentów. Moja najmłodsza uczennica miała 8 lat, a najstarszy uczeń - ponad 30. Poniżej opisałem sposób nauczania, który opracowałem na podstawie moich doświadczeń. To właśnie dzięki niemu moi uczniowie osiągają tak wysokie wyniki.

Przede wszystkim rozumiem, że nie każdy jest uzdolniony w kierunku przedmiotów ścisłych i wielu osobom stwarzają one problemy. Za czasów szkolnych czułem to samo, gdy musiałem napisać wypracowanie na polski lub uczyć się historii. To normalne, że jedni opanowują materiał od razu a inni potrzebują na to nieco więcej czasu. Zajęcia z dobrym korepetytorem to świetny sposób, aby nadrobić braki. Dzięki dotychczasowej pracy z moimi uczniami wiem,

że KAŻDY jest w stanie nauczyć się podstaw matematyki i fizyki, przy odrobinie dobrych chęci.W nauczaniu mam 5 ZASAD:

1. Indywidualność

Każdy uczeń potrzebuje innego podejścia. Każdy ma też swoje tempo, przy którym uczy się najskuteczniej. Dlatego od pierwszych zajęć staram się jak najlepiej poznać ucznia, zrozumieć w jaki sposób należy mu tłumaczyć, na co zwracać szczególną uwagę.2. Skuteczność

Zależy mi na tym, żebyś dobrze zrozumiał to, czego się uczymy. Dlatego wytłumaczę Ci spokojnie każde zagadnienie, zanim przejdziemy do trudniejszych rzeczy. To szczególnie ważne w matematyce, bo tutaj kolejne działy wynikają z poprzednich. Dobieram i przygotowuję też odpowiednie zadania dopasowane do Twojego poziomu, dzięki którym nauczysz się szybko i skutecznie. Gdy przygotowujesz się do sprawdzianu czy poprawki, przerabiamy takie zadania, które ‘lubi’ dawać Twój nauczyciel. Pokażę Ci też metody na to, jak pozbyć się głupich błędów na sprawdzianach.3. Zaangażowanie

Te zajęcia to nie suchy wykład. Zaangażowani w nie jesteśmy obydwoje - korepetytor i uczeń. Przygotuj się na to, że często zamiast dawać gotowe odpowiedzi będę zadawał Ci pytania, żeby Cię naprowadzić. Będziesz miał też sporo zadań do rozwiązania. Nie robię tego, aby Cię gnębić :) To po prostu najszybsza metoda nauki. Dzięki temu wiem też dokładnie, co już rozumiesz, a co jeszcze trzeba wytłumaczyć.4. Obrazowość

Przy tłumaczeniu posługuję się wieloma przykładami. Szczególnie przydatne są zadania odwołujące się do rzeczywistych sytuacji. Dzięki temu matematyka i fizyka stają się zrozumiałe a dodatkowo robią się dużo ciekawsze. Będziesz miał też większą świadomość, po co się tego uczysz.5. Miła atmosfera

Być może jeszcze tego nie doświadczyłeś, ale obiecuję Ci, że lekcja matematyki, czy fizyki może być bardzo przyjemna. Pamiętaj o tym, że zawsze możesz zadać mi najgłupsze nawet pytanie, a ja Ci odpowiem. Nie ma tutaj kolegów i koleżanek z klasy, którzy mogliby się śmiać. Nie ma zatem powodu do stresu. Zobaczysz, że przedmioty ścisłe nie są takie straszne i nawet da się je lubić.Co więcej o mnie?

Jestem absolwentem kierunku budownictwo na Politechnice Wrocławskiej. Ukończyłem również kurs pedagogiczny dla inżynierów.

Poza matematyką i fizyką pasjonują mnie języki obce, psychologia rozwoju człowieka i gotowanie.

W wakacje pracuję na obozach jako wychowawca i instruktor żeglarstwa.

Wcześniej prowadziłem też drużynę harcerską i organizowałem obozy w lesie i inne duże wydarzenia harcerskie.

W wolnych chwilach gram na gitarze, uprawiam sport, gotuję i jem ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 33
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Najlepszy korepetytor jakiego tylko mogłem mieć! Piotr świetnie tłumaczy to czego dana osoba potrzebuje w dodatku na logicznych i łatwych do zrozumienia przykładach dzięki czemu każdy będzie w stanie wiele się nauczyć. Wszystkie lekcje przebiegały w miłej atmosferze, a po nich wychodziłem z dużą dawką przydatnej wiedzy. Dzięki zaangażowaniu i bardzo dobrym podejściu Piotra, zdobywanie wiedzy było naprawdę fajne, zupełnie inne niż w szkole, po prostu lepsze. Zapewniam że rady ktore można dostać od Piotra przydadzą się nie tylko w matmie ale i w całym życiu. Gorąco polecam tego korepetytora bo dzięki jego profesjonalizmowi można napisać ze świetnym wynikiem niejeden egzamin!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Zajęcia u Piotrka były bardzo dobre. Świetnie tłumaczy. W przeciągu miesiąca, dzięki jego pomocy dużo nadrobiłem. Po 2 lekcjach było widać mocne efekty. Na każdych zajęciach jest zaangażowany i cierpliwy. Zawsze można na niego liczyć. Polecam!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Świetne zajęcia pod każdym względem.
Piotr jest miły, inteligentny i każdemu zdoła wytłumaczyć temat. Ma ogromną cierpliwość. Podchodzi do korepetycji z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem, a jednocześnie wprowadza swobodną atmosferę. Przed maturą wysyłał dodatkowe zadania, organizował zajęcia specjalnie dla maturzystów i dawał mnóstwo motywacji!
Dzięki niemu jestem więcej niż zadowolona z napisanej matury.
Zawsze można też liczyć na pyszną herbatkę :)
Polecam z całego serca!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2016

Jasny i zrozumiały sposób przekazywania wiedzy, efektywna współpraca, swobodna atmosfera, rzetelność i cierpliwość.

avatar
Xawery
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2015

Świetna atmosfera, duże zaangażowanie ze strony Piotrka oraz szczegółowe tłumaczenie od podstaw gwarantują szybkie i pozytywne rezultaty :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2014

Szybkie opracowanie danego materiału w bardzo krótkim czasie. Piotrek tłumaczy w sposób zrozumiały dla każdego . Miła, swobodna atmosfera. Jak najbardziej polecam !

avatar
Amadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2014

Świetne przygotowanie do matury. Kilku miesięczna praca sprawiła, że wynik egzaminu jest bardzo zadowalający. Polecam każdej osobie.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2014

Zdecydowanie polecam! Materiał został mi bardzo dobrze i zrozumiale wytłumaczony.

avatar
Kacper Ł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2014

Bardzo świetna współpraca. Piotrek zawsze wytłumaczy w zrozumiały i prosty sposób. Luźna i miła atmosfera podczas lekcji a już po pierwszej lekcji czułem, że wiem więcej niż wcześniej na dany temat. Naprawdę polecam !!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

Zawsze, ale to zawsze kiedy ktoś udzielał mi korepetycji to te były udzielane w sposób monotonny i nudny. Pewnego dnia napisałem do Piotra i od tamtego razu jeśli mam jakieś problemy za każdym razem piszę do niego i umawiam się na e-korepetycje. Dobry humor, świetnie tłumaczy, 100% skuteczności. Nic dodać, nic ująć. POLECAM!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2014

Super podejście do dzieci (9 lat). Moja córka uwielbia spotkania z Panem Piotrem. Lubi matematykę, a Pan Piotr pokazuje ją od tej pozytywnej strony.
Solidny i kulturalny. Szczerze polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2014

polecam! , świetny korepetytor , super atmosfera i ekstra efekty . Różnica w tym jak rozumiałem matematyke nadeszła niemal od razu, co przyniosło oczekiwane efekty. Warto nawiązać dłuższą współprace aby wszystko na bieżąco ćwiczyć i mieć wszystko pod kontrolą . Pomoże według mnie każdemu kto ma jakiekolwiek problemy w nauce .

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Świetny korepetytor, potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć z matematyki jak i z fizyki. Po miesiącu nauki z ocen 2-3 ze sprawdzianów poprawiłam się na 4-5 co było wielkim szokiem dla mnie ! Mam nadzieje, że przygotuje mnie przez następne dwa lata do matury z matematyki i fizyki. Pod względem organizacyjnym pełen profesjonalizm. Jest luźna, miła atmosfera i robi dobrą herbatę :)
Polecam !

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2014

Według mnie jeden z lepszych Panów w tym serwisie. Zadania wykonane i wytłumaczone wzorcowo po bardzo przystępnej cenie. Dużym plusem jest także możliwość kontaktu w dowolnym momencie. Korepetytor służy pomocą gdy coś nie jest zrozumiałe. Naprawdę szczerze i gorąco polecam !

Daniel

avatar
paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2014

Zdecydowanie polecam! Materiał został mi bardzo dobrze i zrozumiale wytłumaczony. Bez problemów zaliczam sprawdziany z materiału który został przerobiony na korepetycjach. Również była miła i spokojna atmosfera na lekcjach.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Znakomity korepetytor, doskonale tłumaczy najtrudniejsze zadania i zawsze przygotowany do lekcji. Bardzo miła atmosfera. Uważam, że naprawdę warto (zwłaszcza że tak niska cena za tak dobrego korepetytora to fenomen!). POLECAM!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2014

Wczoraj Konsultowałem się z panem Piotrem, gdyż nie byłem pewny rozwiązania kilku zadań. Szybko dostałem odpowiedz w postaci email z prawidłowymi rozwiązaniami. Ponadto poinformował mnie ,że nie chcę wynagrodzenia za usługę, gdyż wymagała od niego bardzo małego nakładu czasowego. Wcześniej korzystałem z pomocy innych korepetytorów ale pierwszy raz spotkałem się z taką postawą.
Polecam

avatar
Hana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2013

POLECAM !!!!!
Witam wszystkich !
żeby każdy korepetytor i nauczyciel miał takie podejście jak pan Piotr do ucznów to byłoby super nie ma to jak zmienić hiperbole albo parabole w buźkę która jest smutna bądź wesoła; doskonale przygotowany do każdych zajęć -prezentuje różne przykłady i zadania, przekazuje wiedzę w jasny i dokładny sposób; jestem osobą dość wymagającą a pan Piotr świetnie sobie daje radę w tym co robi
Polecam

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2013

Znakomity korepetytor, szybko i zrozumiale wytłumaczył mi tematy z którymi miałem problem. Zawsze miła bezstresowa atmosfera. W razie problemów napewno do niego wrócę.

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2013

Miałam wielu korepetytorów z matematyki i w związku z tym mam różne doświadczenia. Na ich tle Piotr bardzo pozytywnie się wyróżnia. Przekazuje swoją wiedzę w sposób jasny i zrozumiały dla ucznia. Jest wymagający. W każdą lekcję wkłada wiele wysiłku i zaangażowania. Jestem pewna, że przy jego pomocy dobrze zdam maturę z matematyki.

avatar
JAKUB
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2013

Podpisujemy się pod wszystkimi komentarzami poniżej. Szczerze polecamy Pana Piotra. Jest miły, dokładny,sumienny,rzetelny. Widać, że bardzo lubi to co robi - i przekazuje swoją wiedzę w bardzo zrozumiały sposób.Naukę o matematyce odwołuje do rzeczywistych sytuacji - często wykorzystywanych w naszym życiu codziennym. Pan Piotr pomógł zrozumieć lepiej mi matematykę i to w bardzo krótkim czasie. Miałem wielu korepetytorów ale nikt nie potrafił mi tak wytłumaczyć jak Pan Piotr - a moje problemy na dodatek powstają jeszcze z powodu dyskalkulii. Dzięki Panu Piotrowi zaliczyłem wszystkie zaległe tematy a ocena na koniec z matematyki jest dla mnie zadowalająca. Szczerze ja i rodzice POLECAMY !

avatar
ANGELIKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2013

ŚWIETNE KOREPETYCJE BARDZO MIŁA ATMOSFERA PAN PIOTR JEST RZETELNY DOBRZE TŁUMACZY BARDZO MIŁO SIĘ Z NIM PRACUJĘ JESTEM ZADOWOLONA POLECAM BO JEST TEGO WART O TO CHODZI ŻEBY DOBRZE TŁUMACZYŁ I ŻEBY ZROZUMIEĆ.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2013

Świetny korepetytor, świetna atmosfera na korepetycjach i zrozumiałe tłumaczenie. O to chodzi!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2013

Szukasz korepetycji z matematyki? Jesteś 1-2 miesiące przed maturą i jest kiepsko?
Piotrek jest świetnym wyborem, dzięki korepetycjom zdołałem znacząco poprawić stan swojej wiedzy i na maturze wynik to 7-dziesiąt kilka %. Zdążyliśmy powtórzyć praktycznie wszystko w tak krótkim czasie, miła atmosfera i rzeczowe podejście do problemu. POLECAM !

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2013

Jeżeli szukasz korepetytora z matematyki, nie zastanawiaj się ani chwili. To jest najlepszy wybór. Wszystko wytłumaczone w miłej atmosferze, bez stresu, do skutku.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2013

Bardzo dobry korepetytor.W miesiąc przerobiliśmy praktycznie cały materiał z fizyki oraz matmy potrzebny do testu gimnazjalnego.Ma bardzo dobre podejście i potrafi przedstawić materiał w bardzo ciekawy sposób.Podpisuję się pod wszystkimi komentarzami i szczerze polecam !

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2013

Świetny korepetytor! Potrafi w bardzo miłej atmosferze wytłumaczyć nawet najtrudniejszy materiał. Naprawdę polecam :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2013

Super korepetytor, godny polecenia, nauka u Niego to sama przyjemnosc, mila atmosfera bez stresu, indywidualne podejscie, zna latwiejsze metody rozwiazywania zadań i naprawde kocha to co robi nauka u Niego matematyki to czysta przyjemnosc, naprawde polecam bo warto:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2013

super korepetytor, warty polecenia :) szybka i fachowa pomoc ;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2013

Podpisuję się pod wszystkimi komentarzami poniżej i poszerzę to o zaangażowanie, dokładność, sumienność, cierpliwość, super przygotowanie do zajęć, świetną jakość i atmosferę. Widać, że lubi to co robi i zależy Mu na tym, żeby rzeczywiście wynieść "coś" i więcej z lekcji, niezależnie od tego czy "byłoby trzeba siedzieć do 10 w nocy"- przy czym tempo pracy jest nienarzucone i dostosowane do potrzeb ucznia:) Pokazuje też łatwiejsze metody rozwiązywania zadań, co dużo ułatwia. Dodatkowo ma doskonałe wyczucie jeśli chodzi o sposób przekazu i to, czy naprawdę rozumiesz o czym mówi ;-)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2013

Gorąco polecam!!! Świetne tłumaczenie i cierpliwość. Przygotował mnie do egzaminu gimnazjalnego w miesiąc. Dzięki niemu dostałem się do LO.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2012

Staranne tłumaczenie, dobry humor jak trzeba (:D) i 100% ogar w każdym temacie

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2011

Polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.