Daria Bączyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań (Jeżyce)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 70 / 60 min

Daria Bączyk

Opis ogłoszenia

Oferuję zajęcia z gry na saksofonie zarówno dzieciakom, jak i osobom dorosłym. Nie musisz mieć żadnej wiedzy w zakresie muzyki, liczą się chęci do nauki, we wszystkim Ci pomogę. Wymaganiem jest własny instrument (ciężko będzie nam grac na jednym), ale jeśli nie masz, to pomogę Ci w wyborze odpowiedniego dla Ciebie saksofonu :) Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 514 352 893

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.