Borys Baczewski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Może masz zaległości i chcesz zacząć rozumieć co dzieje się na lekcjach? Cześć ,
nazywam się Borys , jestem studentem Politechniki Lubelskiej na kierunku informatyka. Chcę ci pomóc z twoimi matematycznymi zagwozdkami.

Od lat jestem związany z dziedziną informatyki i matematyki. Wypracowałem bardzo skuteczny model nauki. Polega on na bezpośrednim stosowaniu wiedzy i umiejętności, co bardzo poprawi twoje efekty!

MATEMATYKA PODSTAWOWA JEDYNE 75 ZŁ ZA 60 MIN !!!

Na moich lekcjach nie będziesz się nudził. Będzie intensywnie ale przedewszystkim skutecznie . Piorytetem jest atmosfera otwartości. Żadnego skrępowania, żadnych wątpliwości. Nie wiesz? …pytaj. Ach.. jak bardzo tego brakuje w publicznej edukacji…

Korypetycje odbywją się w całości przez internet na platformie google meet , gdzie łączymy się online.

Zakres zajęć to poziom podstawowy matury z matematyki.

ZACHĘTAM DO KONTAKTU

Dzwoń lub pisz jak ci wygodnie. Jestem dostępny także na Signalu i whatsappie pod numerem: 793180208.

borysbaczewski[@]protonmail[.]com

Wszystkich którzy korzystali z mojch usług gorąco zachęcam do udzielenia opinii w serwisie e-korepetycje, w gratisie 10 zł zniżki na jedną lekcje!

Polecaj to się opłaca

Jeżeli polecisz mnie osobie, która na pierwszej lekcji powie, że ją poleciłeś (twoje imie i nazwisko) i skorzysta z conajmniej 4 zajęć (nie wliczając lekcji wprowadzającej), dostajesz 4 miesięczną zniżkę o, aż 4zł! Możesz w ten sposób nazbierać zniżki aż do 20zł za lekcje!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 04.2021
XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie
matematyczno-informatyczno-fizyczny
10.2022 - aktualnie
Politechnika Lubelska
Inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Apolonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

O zdawaniu matury rozszerzonej z informatyki zdecydowałam się we wrześniu zeszłego roku. W moim liceum poziom nauczania informatyki jest bardzo niski. Bez zastanowienia mogę powiedzieć, że gdyby nie zajęcia z Borysem na pewno nie czułabym się tak pewnie podchodząc do egzaminu. Poza tym Borys tworzy bardzo przyjemną atmosferę na zajęciach, jest bardzo elastyczny jeżeli chodzi o godziny zajęć i zdecydowanie, mając duże doświadczenie z korepetytorami, jestem w stanie stwierdzić, że z Borysem nauczyłam się najwięcej w tak krótkim czasie, a jego zajęcia dzięki jego charyzmatycznej osobie były samą przyjemnością. Gorąco polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji prowadzonych przez Borysa. Jego zaangażowanie, rzetelność i praktyczne podejście do nauczania sprawiają, że postępy w przygotowaniu do matury są ponad moje oczekiwania. Gorąco polecam Borysa jako korepetytora informatyki!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.