Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok (Białystok)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 / 60 min

Ewelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia ze specjalnością fortepian oraz muzykologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Z przyjemnością nauczę Cię gry na pianinie od postaw lub pomogę w kontynuowaniu nauki. Zapewniam indywidualne podejście do każdego ucznia. Ty ustalasz na co chcesz kłaść większy nacisk!

40zł/30min.
50zł/45min.
60zł/60min.

Dojazd do ucznia wyliczany jest indywidualnie.
SERDECZNIE ZAPRASZAM 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Bardzo polecam Panią Ewelinę, lekcję są prowadzone w luźnej atmosferze. Można dodać również że podobało mi się, że pomyłka w trakcie sprawdzenia utworu nie jest automatycznie uznawana jako coś do poprawki i spędzania nad tym ćwierć jak nie połowę lekcji, lecz jest co najwyżej podkreślona i można przechodzić dalej do indywidualnych przez siebie celów korepetycji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.