Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Białystok (Białystok)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 60 min

Ewelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia ze specjalnością fortepian oraz muzykologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Z przyjemnością nauczę Cię gry na pianinie od postaw lub pomogę w kontynuowaniu nauki. Zapewniam indywidualne podejście do każdego ucznia. Ty ustalasz na co chcesz kłaść większy nacisk!

40zł/30min.
50zł/45min.
60zł/60min.
- w cenę wliczony jest dojazd do ucznia na ternie Białegstoku!
Poza terenem Białegostoku dojazd liczony jest indywidualnie.
SERDECZNIE ZAPRASZAM 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Bardzo polecam Panią Ewelinę, lekcję są prowadzone w luźnej atmosferze. Można dodać również że podobało mi się, że pomyłka w trakcie sprawdzenia utworu nie jest automatycznie uznawana jako coś do poprawki i spędzania nad tym ćwierć jak nie połowę lekcji, lecz jest co najwyżej podkreślona i można przechodzić dalej do indywidualnych przez siebie celów korepetycji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.