Mariusz Robert

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Pyskowice
Pszczyna
Gliwice
Żory
Wodzisław Śląski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!
Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego.
Zajęcia przeze mnie prowadzone skierowane są do osób, które chcą rozpocząć przygodę z językiem rosyjskim lub rozwinąć swoje umiejętności językowe. Lekcje są dopasowane do potrzeb i możliwości ucznia. Zapewniam przygotowane przez siebie materiały dydaktyczne, a podczas lekcji oferuję komfortową i przyjazną atmosferę. Posiadam wykształcenie wyższe oraz certyfikaty językowe.
Zajęcia są prowadzone na każdym poziomie zaawansowania.
Kontakt:
Skype:  live:c85d0585de335ad2
Podana cena może ulec zmianie, przy większej liczbie godzin w tygodniu.
Pozdrawiam

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Zdecydowanie polecam lekcje z Panem Mariuszem. Szeroki zakres dostępnych materiałów, spora wiedza, bardzo profesjonalne podejście do ucznia oraz luźna atmosfera na lekcjach sprawiają, że nauka to sama przyjemność. W przypadku wszelkich niejasności i wątpliwości Pan Mariusz zawsze dokładnie wszystko tłumaczy i pomaga zrozumieć konkretne zasady.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2022

Polecam :)
Dopasowanie materiałów, profesjonalne podejście, nauka staje się dużo łatwiejsza i przyjemna, godziny można dopasować, różne techniki nauki, w ramach przerw można dowiedzieć się dużo ciekawości ze świata i nie tylko.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2022

Bardzo polecam lekcje z Panem Mariuszem! Pan Mariusz jest bardzo cierpliwy a lekcje prowadzone są w sposób bardzo profesjonalny. Lekcje dostosowane są do poziomu ucznia.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
28 stycznia 2022

Zajęcia bardzo fajne i ciekawe. Pan Mariusz samemu wymyśla ciekawe tematy ale również jest otwarty na wszelkie propozycje by dopasować się do potrzeb oraz zainteresowań ucznia. Na lekcji mamy fajne rozmówki i konwersacje, sytuację okolicznościowe czy opisujemy obrazki. Pan Mariusz nie patrzy na zegarek, a poza samą lekcją udostępnia bardzo wiele materiałów których posiada bardzo bogaty zasób w postaci słówek, zadań, słuchowisk oraz bardzo ciekawych kanałów na YT dzięki czemu uczymy się nie tylko w trakcie lekcji ale również poza nią

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2021

Bardzo miła i sympatyczna atmosfera. Zajęcia są dostosowane do poziomu osoby uczącej się. Lektor jest otwarty na propozycje i w zależności od potrzeb w tym charakterze utrwalany jest materiał. Zajęcia prowadzone w sposób przemyślany. Zachęcam do nauki z Panem Mariuszem

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2021

Polecam zajęcia z Panem Mariuszem, prowadzone zajęcia nie są stresujące, atmosfera jest luźna, dużo rozmawiamy na różne tematy, w przypadku błędnej wymowy Pan Mariusz poprawia i tłumaczy zasady. Lekcje i materiały dostosowuje do potrzeb i poziomu ucznia.

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2021

Pan Mariusz to profesjonalny, bardzo zaangażowany nauczyciel. Umiejętnie wspiera ucznia w nabywaniu wiedzy. Lekcje przebywają w sympatycznej, spokojnej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Z zajęć z Panem Mariuszem jestem bardzo zadowolona, bardzo mocno polecam. Pan Mariusz jest bardzo profesjonalny, idealnie przekazuje wiedzę, poprzez zajęcia przełamuję barierę językową. Bez wątpliwości mogę bardzo mocno polecić zajęcia z Panem Mariuszem.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2021

Polecam jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panem Mariuszem. Jest to lektor, który jest w pełni profesjonalny, świetnie przekazuje wiedzę, nie krytykuje, a motywuje. Żałuję, że dopiero teraz trafiłem na takiego lektora. Na pewno będę polecał zajęcia z Panem Mariuszem znajomym.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2021

Lekcje z Panem Mariuszem pozwoliły mi przełamać barierę językowa w pracy oraz nabrać wewnętrznej pewności do własnych. Pan Mariusz posiada pogady warsztat, lekcje dopasowane do umiejętności ucznia.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2021

Lekcje z Panem Mariuszem poprawiły moje funkcjonowanie na emigracji. Dostałem pracę w firmie gdzie wymagano odemnie dobrego jezyka angielskiego. Poprawa języka angielskiego umożliwiła mi nawiązanie wielu przyjacielskich relacji z tubylcami. Polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2021

Polecam zajęcia z Mariuszem, atmosfera jak z dobrym kolegą, sprawia, że przełamanie się w mówieniu przychodzi szybko i naturalnie.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2021

Zajęcia z p. Mariuszem są naprawdę na poziomie. Dostosował rodzaj zajęć do potrzeb (A2, głównie konwersacje i gramatyka) i sprawił, że przestałem mieć opory przed mówieniem. Tematy zajęć super, mega zróżnicowane, prosto i przystępnie. Naprawdę polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.