Barbara Nowak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Luboń

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2017

Duża wiedza, doświadczenie, wzorowe podejscie do ucznia oraz przede wszystkim cierpliwość, zwlaszcza do tak ciężkiego ucznia jak ja. Gdyby nie Pani Barbara, to nie dałbym rady zdać matury pisemnej ani ustnej z jezyka Polskiego.

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Doswiadczylam bardzo przydatnej pomocy w przygotowaniu do matury. Otrzymalam wynik lepszy niz sie spodziewalam. Pani Barbara przekazuje wiedze w bardzo zrozumialy sposob, wykorzystuje wiele materialow i potrafi uporzadkowac wiadomosci. Jest to osoba, ktora z czystym sumieniem moge polecic.

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Bardzo dobre korepetycje. Matura ustna, o którą martwiłem się najbardziej, zdana na 70%, choć na początku zajęć moje umiejętności zdecydowanie były dalekie od tego poziomu.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Konkretne korepetycje, maturę pisemna z polskiego zdałem na 80% z ustnego 90% przy minimalnym wysiłku.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.