Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Wrocław

Ahmed Lazreg

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Ahmed Lazreg

O mnie

Cześć! :)Jestem native speakerem języka arabskiego.

Urodziłem się i wychowałem w Tunezji, gdzie moje pokolenie płynnie mówi również po francusku.

Mieszkam w Polsce od 2009, studiowałem Międzynarodowy Biznes i Zarządzanie w Warszawie.Uczę języka arabskiego w sposób praktyczny, ciekawy i humorystyczny ponieważ jest bardzo łatwo popełnić błędy w języku arabskim.Jesli chcesz się zagłębić w arabską kulturę i posmakować wysmienitą arabską kuchnię, to też jest możliwe :)Uczę języka arabskiego tzn. oficjalnego, literackiego czyli MSA (Mastering Standard Arabic) zwanego Fus’ha potocznie, jak i Tunezyjskiego dialektu oczywiście, i wszystko na różnych poziomach wg. potrzeby ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2024

Bardzo polecam zajęcia z Ahmedem! Czas zajęć płynie bardzo szybko przez przyjemną, lekką atmosferę, a mimo to przekazywana jest duża ilość wiedzy. :) Ahmed tłumaczy wszystko dokładnie i dostosowuje tempo pracy do ucznia. Bardzo profesjonalny, miły i skuteczny nauczyciel. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2024

Od 2 miesięcy uczę się arabskiego z Ahmedem! Jestem bardzo zadowolona, zajęcia odbywają się w luźnej atmosferze, ale są też treściwe i konkretne. Ahmed przygotowuje dobrze dobrane materiały, jest wyrozumiały i cierpliwy! Polecam dla każdego kto chce zacząć swoją przygodę z arabskim :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2023

Od kilku miesięcy uczę się arabskiego z Ahmedem i jestem zadowolona z efektów. Lekcje bazują na ciekawych, odpowiednio dobranych materiałach, a Ahmed jest pomocnym i cierpliwym nauczycielem. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, są jednak także konkretne i merytoryczne. Polecam naukę z Ahmedem każdemu, kto chce poprawić swoją znajomość języka arabskiego.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2023

Najlepszy nauczyciel arabskiego. Indywidualne podejście do ucznia i duża cierpliwości. Merytoryczne lekcje. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2023

Cieszę się, że udało mi się znaleźć takiego nauczyciela jak Ahmed! Jest cierpliwy i spokojny, wytłumaczy wszystko tyle razy razy ile potrzebuje, ale równocześnie stawia przede mną konkretne wymagania podczas nauki i motywuje mnie do dalszej pracy. Cenię sobie przede wszystkim możliwość ćwiczenia konwersacji. Dzięki milej atmosferze i ciekawym, użytecznym w życiu codziennym tematom nie tylko wzrastają moje umiejętności językowe ale i pewność siebie :)
Serdecznie polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2022

Super nauczyciel, konkretny i cierpliwy.
Atmosfera podczas nauki jest bardzo wesoła , przez co szybciej idzie zapamiętywanie wszystkiego :)
Bardzo polecam :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2022

Zdecydowanie polecam!!
Nauka języka, kultury w przyjemny sposób. Zdecydowanie bardzo dobre podejście i merytorycznie zawsze przygotowany co widać w postępach już po pierwszych kilku lekcjach :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Dobry, cierpliwy nauczyciel. Wytłumaczy wszystko na spokojnie. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.