Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski100 - 120 / 60 min

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/530 opinii

Opis ogłoszenia

Lektorka z 25-letnim stażem udziela lekcji stacjonarnie w Warszawie (Wola - metro Młynów) i online przez skype’a. Faktury VAT. Przygotowanie do FCE, CAE, matury, rozmowy kwalifikacyjnej. Zróżnicowane multimedialne materiały dydaktyczne: interesujące teksty gromadzone przez wiele lat, aktualne artykuły z internetu, nagrania audio, programy audiowizualne z kanałów anglojęzycznych, ćwiczenia gramatyczne i leksykalne z wielu podręczników. Kompleksowy program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb, zdolności i stanu zaawansowania: konwersacja i gramatyka, rozumienie tekstu ze słuchu i tekstu czytanego, pisanie. Nacisk na komunikatywność.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą się nauczyć się języka angielskiego - porozumiewać z życiu codziennym i w pracy, zaliczyć testy i egzaminy - i gotowi są zaangażować w tym celu czas i wysiłek, regularnie uczestniczyć w zajęciach i pracować w domu. Nie wystarczy odsiedzieć - trzeba się zaangażować!

CENNIK:
general English - 120 zł/60 minut,
general English - 160 zł/90 minut (w tym module godzina zegarowa kosztuje 107 zł)
przygotowanie do egzaminów (matura, FCE, CAE) - 180zł/90 minut (w tym module godzina zegarowa kosztuje 120 zł)
Letnia promocja: 10 zł rabatu dla nowych uczniów na lekcje do końca sierpnia (nie dotyczy przygotowania do egzaminów):
general English - 110 zł/60 minut,
general English - 150 zł/90 minut (w tym module godzina zegarowa kosztuje 100 zł )

W przypadku zajęć online płatność przelewem przed lekcją.

Jestem uczciwa i mam zasady. Nie piszę prac i nie wystawiam zaświadczeń niezgodnych ze stanem faktycznym. Nie "pomagam" podczas egzaminoów online. Na wiadomości w tych sprawach nie odpowiadam.

Ważne: W razie konieczności odwołania lekcji uprzejmie proszę o uprzedzenie co najmniej 24 h wcześniej. Jeśli nie są Państwo w stanie spełnić tej prośby, proszę pominąć moją ofertę. Lekcja odwołana w dniu lekcji jest płatna.
Uprzejmie proszę o podpisywanie maili i sms-ów - na anonimy nie odpowiadam. W przypadku pierwszego kontaktu, proszę o telefon lub maila. Do pracowników korporacji i osób przesiąkniętych kulturą korporacyjną: nie jestem z klientami na "ty" - jeśli rozmawiamy po polsku, proszę zwracać się do mnie per "pani" :-)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agata
ul. Zawiszy
01-167 Warszawa
NIP: 527-210-57-51

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1987 - 06.1992
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
10.1993 - 06.1998
Szkoła Nauk Społecznych
studia doktoranckie
10.1997 - 06.2002
Uniwersytet Jagielloński
Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa
Kursy i szkolenia
06.1992
FCE, CAE, CPE
Doświadczenie
12.2008 - 01.2018
EURO-TRANS

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2023

U Pani Agaty uczę się od ponad roku i zdecydowanie mogę powiedzieć, że lekcje spełniają moje wymagania w 100% (a u 39 letniego pracownika międzynarodowej korporacji te wymagania nie są wcale małe). Lekcje są ciekawe i różnorodne (oprócz ćwiczeń z podręcznika m.in. prawdziwe teksty z prawdziwych czasopism, listening w formie oglądania programów z BBC, konwersacje na bieżące tematy itd.). Czuć wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Szczerze polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Dzięki Pani Agacie świetnie zdałam maturę z rozszerzonego angielskiego. Uczę się u Pani od 2 lat i uważam że mój poziom angielskiego znacznie się poprawił. Lekcje są interesujące, przyjemne i zawsze dokładnie przemyślane.
Serdecznie polecam lekcje Pani Agaty :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Dzięki Pani Agacie napisałem rozszerzoną maturę z języka angielskiego na 86%, a miałem spore zaległości. Ponadto lekcje były ciekawe i panowała miła atmosfera.
Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Jestem uczennicą Pani Agaty od ponad 2 lat. Przez ten czas nauczyłam się wielu nowych słówek i otworzyłam się na mówienie w języku angielskim. Poprawiłam także znajomość gramatyki, która zawsze stanowiła dla mnie problem.
Pani Agata podchodzi profesjonalnie do każdej lekcji. Zawsze przygotowuje ciekawe i wartościowe materiały. Jest nauczycielem z pasją i ogromną wiedzą. Jestem zadowolona z każdej odbytej z Panią Agatą lekcji. Polecam serdecznie!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Dzięki Pani Agacie zdałam maturę rozszerzoną z angielskiego na 98%!
Lekcje były bardzo ciekawe. Pani Agata jest wymagającym, ale przede wszystkim uczącym nauczycielem. Zawsze zadawała prace domowe, które pozwoliły mi na powtórzenie materiału z lekcji w domu. Materiały na lekcjach były interesujące. W czasach koronawirusa uczyłyśmy się w trybie online(przez Skype'a), który był równie efetywny jak normalnie, a nawet wygodniejszy.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Pani Agata jest bardzo doświadczonym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Zajęcia prowadzone przez Panią Agatę są na bardzo wysokim poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych technik. W dobie pandemii sprawdzają się także lekcje on-line. Jestem uczniem Pani Agaty od niespełna dwóch lat a z lekcji on-line korzystam od 3,5 miesiąca i jestem bardzo zadowolona z ich przebiegu.
Lekcje u Pani Agaty są bogate w treść, a kształt ćwiczeń urozmaicony, na pewno nigdy nie można się nudzić. Szczerze polecam, sama nie zamieniłabym Pani Agaty na innego nauczyciela.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Pani Agata jest bardzo cierpliwą i wymagającą osobą, dzięki czemu udało mi się zdać egzamin ustny na poziomie B2. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na te zajęcia i szczerze polecam każdemu!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2020

Pani Agata jest bardzo profesjonalną i wymagającą, ale również cierpliwą nauczycielką. Zajęcia były znakomicie zaplanowane i zorganizowane. W trybie ekspresowym pani Agata pomogła mi w przygotowaniu do egzaminu FCE, za co jeszcze raz dziękuję :)
Gorąco polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Pani Agata jest niezwykle profesjonalną lektorką. Zajęcia to czysta przyjemność w bardzo miłej atmosferze. Przygotowywałam się z Panią Agatą do certyfikatu CAE i jej pomoc była nieoceniona - udało mi się osiągnąć satysfakcjonujący wynik dzięki ogromnej ilości zapewnionych mi materiałów, krytycznych i cennych uwag oraz wskazówek. Pani Agata jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć i ma obmyślony tok ich prowadzenia.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Pani Agata jest bardzo kompetentną i profesjonalną lektorką.
Potrzebowałam pomocy w przygotowaniu się do pisemnego egzaminu na poziomie B2 i dzięki Pani Agacie zdałam go z satysfakcjonującym wynikiem.
Kontynuuję naukę z Panią Agatą, by z większą swobodą wypowiadać się w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze. Na każdą lekcję Pani Agata przygotowuje różnorodne, interesujące materiały dydaktyczne, a wszelkie niejasne zagadnienia tłumaczy w przystępny sposób. Zauważam duże postępy w nauce i cieszę się, że trafiłam na taką korepetytorkę, jaką jest Pani Agata. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.
Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2018

Pani Agata to wymagający, dokładny, rzetelny i profesjonalny nauczyciel. Skoncentrowana na uczniu i jego potrzebach.A przede wszystkim SKUTECZNA. Zawsze miła atmosfera podczas lekcji i100% czasu poświęconego wyłącznie na naukę angielskiego.
Przez ostatni rok u Pani Agaty nauczyłam się dużo więcej niż przez kilka lat w różnych szkołach językowych w Warszawie. Serdecznie polecam, bo warto!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2018

Pani Agata jest świetnym lektorem. Zawsze przygotowana do zajęć, prowadzi je w sposób ciekawy, spójny i na wysokim poziomie. Poruszane tematy merytoryczne są naprawdę interesujące, a gramatyka tłumaczona w sposób jak najbardziej zrozumiały. Starannie dobrane poszczególne elementy lekcji tworzą całość na 6!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2018

Polecam lekcje z Panią Agatą z języka angielskigo. Dokładnie tłumaczy każde zagadnienie niezrozumiałe dla ucznia, nawet jak czas nagli (miałam około miesiąca, by przygotować się na uczelniany egzamin B2, gdzie to była już moja 4 próba, zdałam :) ) Całkiem możliwe, że jeszcze do Pani wrócę :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Polecam lekcje języka angielskiego u pani Agaty! Jest bardzo kompetentnym nauczycielem, tłumaczy w sposób bardzo jasny i zrozumiały. Na lekcjach pani Agata kładzie duży nacisk na poprawna wymowę, gramatykę, rozmowę w języku angielskim. Bardzo dużo ciekawych ćwiczeń, tematów, zadań domowych. Serdecznie polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2018

Bardzo polecam lekcje z Panią Agatą, swietnie przygotowała mnie do egzaminu maturalnego!
Na zajęciach zawsze dostawałam ciekawe i wyszukane materiały.
Pani Agata jest bardzo wymagającą osobą i wie czego oczekuje od ucznia!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Przygotowując się do egzaminu ustnego z języka angielskiego poszukiwałem osoby, dzięki której przełamię opory mówienia, a także poprawię wymowę i nie zawiodłem się. Zajęcia przeprowadzane są w miłej atmosferze z szerokim zakresem materiałów dydaktycznych. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Agatą.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

Zajęcia u Pani Agaty są na wysokiem poziomie. Są profesjonalne, przebiegają w bardzo miłej atmosferze i mobilizują do pracy.
Nacisk na mówienie w języku angielskim pozwala na pokonanie bariery językowej i poprawia komunikatywność.
Bardzo dobre przygotowanie do lekcji, oraz materiały z wielu różnych źródeł z pewnością ułatwiają naukę.
Polecam serdecznie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Z pełnym przekonaniem polecam lekcje z Panią Agatą. Wybór lektora przez Internet to zawsze trochę loteria, ale z każdą lekcją u Pani Agaty miałam coraz większe poczucie, że przychodzę do właściwej osoby. Nieugięte kierowanie do właściwej odpowiedzi (brak zgodny na szybką kapitulację w stylu "nie wiem"), dużo ćwiczeń, przemyślana koncepcja zajęć oraz identyfikowanie i reagowanie na bieżąco na braki ucznia, to takie Jej cechy, które moim zdaniem zaliczają Panią Agatę do pierwszej ligi. Bardzo cenne jest też wnikliwe sprawdzanie prac pisemnych i ich omówienie - powiedziałabym, że wręcz unikatowe, bo mało który lektor w ogóle je zadaje, a Pani Agata bardzo rzetelnie do tego podchodzi. Polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2017

Serdecznie polecam lekcje angielskiego z Panią Agatą. Pani Agata jest bardzo kompetentną i rzeczową osobą. Z dużym wyczuciem potrafi określi poziom angielskiego swoich uczniów i na bieżąco wyłapać wszelkie braki językowe. Zagadnienia gramatyczne tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Pani Agata na każde spotkanie przygotowuje ciekawe materiały, w tym nagrania z zagranicznych telewizji, poruszające aktualne tematy, które zarówno rozwijają językowo jak są też punktem wyjścia do interesujących dyskusji.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

Współpracę z panią Agatą oceniam bardzo pozytywnie, prowadząca ma dużą wiedzę, dzięki której egzamin na poziomie B2 został przeze mnie zaliczony na 84 pkt na 100 możliwych, po zaledwie trzymiesięcznej współpracy. Atmosfera bardzo miła, naprawdę szczerze polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Uważam, że lekcje z panią Agatą przynoszą korzyści przy odpowiedniej współpracy. Samodyscyplina i chęć nauczenia się języka sprzyjają postępowi w nauce, która rzetelnie wspierana przez osobę bardzo dobrze obeznaną z językiem, potrafią dać 92 % na rozszerzonej maturze z angielskiego. Warto wprowadzić porządek w swój system pracy i być skoncentrowanym w trakcie lekcji. Polecam osobom otwartym i opanowanym, które potrafiłyby podczas zajęć przy miłej atmosferze wynieść dla siebie jak najwięcej. : )

EURO-TRANS. Tłumaczenia i kursy językowe.

Gratuluję 92% z matury rozszerzonej! Cieszę się, że wspólnie udało nam się to osiągnąć. To prawda, że tak dobry wynik możliwy jest tylko przy dużym zaangażowaniu ze strony ucznia. Mam nadzieję, że równie dobrze zdasz wkrótce CAE.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2016

Moja przygoda z językiem angielskim to wyjątkowe lekcje oparte na wiedzy, humorze i pozytywnej energii ;). Zajęcia prowadzi przemiła Pani lektor, z którą nauka staje się nie tylko przyjemnością, ale i ciekawym wyzwaniem. Pani Agata jest osobą kompetentną i życzliwie wymagającą. Dzięki tym zaletom nawet początkujący uczniowie szybko dostrzegą postępy w nauce i nabiorą tak potrzebnej motywacji. Sumienność i obowiązkowość w połączeniu z sympatyczną i swobodną atmosferą przynoszą oczekiwane efekty oraz zachęcają do jeszcze większego zaangażowania na lekcjach. Pani Agata zwraca uwagę na wymowę i poprawność wypowiedzi. Na każdych zajęciach pomaga mi pokonywać bariery w mówieniu, co dla mnie jest niezmiernie ważne. Istotne reguły gramatyczne tłumaczy w sposób bardzo zrozumiały, dzięki czemu po raz pierwszy z przyjemnością rozwiązuję ćwiczenia z gramatyki. Zauważyłem, że lekcje są zawsze dopasowane do poziomu umiejętności ucznia, co pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu. Jednocześnie na każdych zajęciach poszerzam swój zasób słownictwa. Taki proces nauczania z wykorzystaniem ciekawych materiałów przynosi efekty w postaci zauważalnych postępów w nauce. Zaletą wspólnej pracy z Panią Agatą jest również elastyczność terminów prowadzonych zajęć, które można dopasować do codziennych obowiązków. Dla każdej osoby aktywnej zawodowo jest to bardzo istotna okoliczność, stanowiąca wartość ,,dodaną" współpracy. To wszystko sprawia, że mam duże zaufanie do takiej formy nauki języka angielskiego i szczerze polecam zajęcia z Panią Agatą. Moje pozytywne refleksje kieruję nie tylko do osób młodszych, ale również do trochę starszych uczniów, takich jak ja ;). Dlatego pewnie pisząc te słowa z przyjemnością czekam na kolejne zajęcia :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2016

Najlepsza Pani Korepetytor jaką miałam. Materiały zawsze przygotowane. Na pytania odpowiada bardzo wyczerpująco, wszystkie zawiłości językowe wyjaśnia. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Pani korepetytor jest bardzo dobrym nauczycielem. Jest zaangażowana w lekcje, bardzo doświadczona i profesjonalna. Posiada bardzo dużą wiedzę i masę ciekawych materiałów. Zajęcia są zawsze rzetelnie przygotowane i motywują do nauki. Mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia z Panią korepetytor. Jeśli ktoś szuka kompetentnego nauczyciela, który ma dobre materiały, cierpliwość i zna się na tym co robi - nie zastanawiajcie się!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 kwietnia 2016

Zdecydowanie odradzam współprace z P. Agatą.
Początkowo byłem bardzo zadowolony z zajęć, niestety w momencie, gdy po kilku miesiącach współpracy P. Agata zaczęła prowadzić korepetycje równo kończące się z godziną rozpoczęcia moich zajęć, byłem każdorazowo upominany aby w punkt zgodnie z jednym z wielu zegarków Pani korepetytor przychodzić (oczywiście każdy zegar przedstawiał inną godzine), a w przypadku wcześniejszego przyjscia oczekiwaniem było abym czekał pod drzwiami do momentu zakonczenia poprzedniej lekcji (w przypadku zajęć po pracy/ szkole i podróży komunikacją miejską przybycie punktualnie co do minuty jest to praktycznie niemożliwe). Mimo to zagryzłem zeby, staram się odczekać te pare minut pod klatką, aby nie zmieniac korepetytora w trakcie przygotowań do egzaminu. Niestety niespodziewanie po ok. 10 miesiącach współpracy otrzymałem smsa, że P. Agata z przyczyn niezaleznych konczy współprace (2 dni przed lekcją). Pomijając fakt, iż taką informacje wypadałoby przekazać chociażby telefonicznie, to nie zdążyłem odrobić czasu lekcyjnego, za który wcześniej zapłaciłem.. na co dostałem odpowiedz, że Korepetytorka umożliwiła mi to z czego nie skorzystałem (do odrobienia 30 minut, w podziale po 15 minut na lekcje, od momentu gdy zącząłem odrabiać minęły 2 lekcje, na jednej odrobiłem 15min na drugiej niestety nie mogłem, a 3 już nie będzie).
Osobiście odczułem, że Korepetytorka być może jakimś kluczem sympatii do uczniów podchodzi, podczas ćwiczenia z oglądaniem dokumentu CNN, nie zgadzała się nawet na przekręcenie telewizora bardziej w moją stronę - można się troche poczuć jak w muzeum.
Zdecydowanie odradzam zajęcia w stresującej i niesympatycznej atmosferze.

EURO-TRANS. Tłumaczenia i kursy językowe.

Pan Kamil od początku był trudnym klientem, wiecznie naburmuszonym i niezadowolonym, do niedawna jednak panował nad sobą. Ostatnio było coraz trudniej, prawdopodobnie był zestresowany pracą albo życiem osobistym i ustawicznie stres wyładowywał na mnie. Wybuchy irytacji wywoływało wszystko, począwszy od tego, że idiomu nie można przetłumaczyć dosłownie, a skończywszy na tym, że telewizor źle stoi (!!!). Zakłócał również pracę z innymi klientami, przychodząc na zajęcia przed umówioną godzinę, choć kilkakrotnie prosiłam, żeby tego nie robił, tłumaczyłam, że zachowuje się nie fair wobec innych uczniów. Pan Kamil jest jednak bardzo czuły tylko na punkcie czasu, za który sam zapłacił… Na ostatniej lekcji atmosfera była taka, że bałam się odezwać, więc postanowiłam zrezygnować z dalszej współpracy. Jeśli ktoś zachowuje się w taki sposób, nie powinien być zdziwiony, że lektor nie darzy sympatią i nie chce z nim pracować. PROFESJONALIZM NIE OZNACZA ZGODY AROGANCJĘ LUB NA JAKĄKOLWIEK FORMĘ AGRESJI.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2015

Pani Lektor bardzo dobrze dobiera poziom materiałów i nauki do poziomu wiedzy ucznia. Dobrze wie z czym uczniowie mają problemy i gdzie robią błędy. Wie, co należy powtórzyć i o co ucznia zapytać. Ma doświadczenie w nauczaniu i to widać na zajęciach. Jest zawsze przygotowana do zajęć, ma również interesujące i zróżnicowane materiały (teksty, materiały na CD i TV, do słuchania i oglądania). Zawsze ma też przygotowane materiały, które w formie ksero dostaje uczeń. Szczerze polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Zajęcia prowadzone w bardzo ciekawy sposób, z wykorzystaniem różnych materiałów np. nagrania programów tv, ciekawe teksty publicystyczne. Gramatyka przedstawiana w sposób łatwy i przyjazny. Zdecydowanie polecam Panią korepetytor.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2015

Szczerze polecam lekcje z Panią korepetytor. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, ciekawie i skutecznie. Ja zrozumiałam i utrwaliłam sobie wiele zagadnień gramatycznych, z którymi miałam problemy.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2015

Bardzo ciekawe zajęcia, zróżnicowane pod względem tematycznym i używanych pomocy dydaktycznych. Zakres materiału dobrze dostosowany po poziomu ucznia. Profesjonalne podejście do klienta.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2015

7 grudnia 2011Ocena: 5/5

Bardzo dobra Pani korepetytor. Tłumaczy w rzeczowy i przystępny sposób - nie ma problemów z powtórzeniem danego zagadnienia nawet wielokrotnie.
Jestem bardzo zadowolona, Profesjonalne podejscie do korepetycji -od razu widac ze ma sie do czynienia z fachowcem. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.